Nemůžu odpovědět na zprávu jako nový uživatel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Skaredka
Nováček 5 příspěvků 10.03.11 14:21
Nemuzu odpovedet na zpravu jako novy uzivatel?

Dobry den, vcera jsem se zaregistrovala a chtela jsem se pripojit do jedne soukrome skupiny, podala jsem si zadost, ale zapomnela jsem do zadosti neco vyplnit, spravyne te skupiny mi ted napsala zpravu a poprosila o nejake informace a ja ji nemuzu odpovedet.
Nebylo by lepsi zablokovat novym uzivatelum jenom odchozi zpravy a povolit jiom moznost odpovidani na zpravy, ktere dostanou od jinych uzivatelu?
Ja ted musim jit a zapojit se do nejake diskuze, ktera me treba ani nezajima a jen tam hloupe neco napisu, abych mohla odepsat te slecne, co me kontaktovala. Je to docela otravne.

Reakce:
Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 10.03.11 14:28

Tuším, že je to opatření proti spamu :nevim: (snad nekecám)
Tak se pojď vypsat tady, tuším, že stačí pár příspěvků.
Taky u vás prší? (nic jiného mně nenapadlo :oops: )

admin
Extra třída :D 12080 příspěvků 10.03.11 14:56

Toto opatření sloužilo jako ochrana uživatelek eMimina, aby se sem neregistrovali lidé jen kvůli spamu a nevyžádaným nabídkám. Rozhodli jsme se jej zrušit - tím pádem, pokud nějaké spamové nabídky dostanete (převážně od nově registrovaných nicků), ohlaste to přes SZ na nick admin.

Po jednom příspěvku do diskuse, by Ti mělo již fungovat odesílání SZ :wink:

Tereza

Skaredka
Nováček 5 příspěvků 10.03.11 15:06

cappy :mrgreen: tady taky prsi, je to otrava, planuju v noci dlouhou cestu a v desti se mi jet nechce :-(

Terezo moc dekuji za rychlou odpoved! Myslela jsem si, ze je to kvuli spamu a nic proti tomu nemam, jen me zarazilo ze jsem ani nemohla odpovedet na zpravu. Jdu to zkusit znovu. Jeste jednou moc dekuju.

admin
Extra třída :D 12080 příspěvků 10.03.11 15:14

Není zač, pokud máš / máte jako nově příchozí nějaké otázky, klidně pište 8-)

Tereza

Proto02
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 09.04.19 06:32

Ahoj, co se to děje?
Jsem přihlášená, ale nemohu citovat, ani odpovědět. Nikdy se mi to nestalo, nechápu. Mám ban, nebo co? :-). Zkusila jsem se odhlásit a přihlásit, nechala jsem to na ráno, ale je to stejné.

lucynka25
Echt Kelišová 9688 příspěvků 09.04.19 06:35

Je nějaká chyba, myslím, že už se to řeší. Nikomu to nejde.

Váš příspěvek
Reklama