Nemůžu otěhotnět, co pomohlo vám?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.9.21 08:52

Nemůžu otěhotnět, co pomohlo vám?

Ahoj holky, mužů se prosím zeptat co vám pomohlo otěhotnět? Teď v říjnu to bude rok co se snažíme a nic :( oba jsme s přítelem zdravý.
Ze začátku jsem si pořad hlídala ovulku a plodný dny, ale teď už mi fakt dochází síla :nevim: řekli jsme si že už to nijak hrotit nebudeme vykašlu se na ovulku a budeme se snažit alespoň 2× až 3× v týdnu a třeba to vyjde. Tohle jsem si řekla před půl rokem a stále nic.
Už jsme z toho oba zklamaný, kolem mě každá kamarádka buď otěhotněla nebo už porodila a já nechci úplně přerušit kontakt jenom proto že oni se dočkali a nám to nejde. Jím listovku a také se snažím jist “jako bych byla těhotná” což mi poradila gyn. jist zdravě a snažit se nestresovat :?
Nemáte nějaké zaručené rady co pomohlo vám?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4880
16.9.21 08:57

Gennet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 09:00

@Čičorečka podle gyn. je na něco takého brzo. Sama se nechci schylovat k tomu že přirozenou cestou to nepůjde, oba víme že jsme zdravý. Spíš jsem měla na mysli nějaké bylinky vitamíny atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 09:03
@Anonymní píše:
@Čičorečka podle gyn. je na něco takého brzo. Sama se nechci schylovat k tomu že přirozenou cestou to nepůjde, oba víme že jsme zdravý. Spíš jsem měla na mysli nějaké bylinky vitamíny atd.

Brzy na to udělat ti hormonální profil a manželovi spermiogram. Co když má špatné spermie a ztracite doma jen čas?

• Citovat
  • Nahlásit
27512

Takže i spermiogram máte hotový?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23446

Pomohlo mi přestat jíst zdravě, přibrat deset kilo až na mírnou nadváhu a pak v tom taky byla flaška Jégra a dva doutníky. Otěhotněla jsem po osmi letech snažení… Čím víc se křečovitě snažíš pro otěhotnění dělat, tím hůř… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mužů se prosím zeptat co vám pomohlo otěhotnět? Teď v říjnu to bude rok co se snažíme a nic :( oba jsme s přítelem zdravý.
Ze začátku jsem si pořad hlídala ovulku a plodný dny, ale teď už mi fakt dochází síla :nevim: řekli jsme si že už to nijak hrotit nebudeme vykašlu se na ovulku a budeme se snažit alespoň 2× až 3× v týdnu a třeba to vyjde. Tohle jsem si řekla před půl rokem a stále nic.
Už jsme z toho oba zklamaný, kolem mě každá kamarádka buď otěhotněla nebo už porodila a já nechci úplně přerušit kontakt jenom proto že oni se dočkali a nám to nejde. Jím listovku a také se snažím jist “jako bych byla těhotná” což mi poradila gyn. jist zdravě a snažit se nestresovat :?
Nemáte nějaké zaručené rady co pomohlo vám?

My sme sa snazili 4 roky. Mame za sebou 3 neuspesne IVF, kopu snazenia a nic nepomohlo. Presne sme sli fazami ze kasleme nato a budeme sami dvaja a cestovat. Jedna kolegyna mi odporucila akupunkturu- ja takym veciam vobec neverim, ale tak ze vyskusame a zacali sme tam chodit raz za mesiac od ledna. V breznu som dala vypoved, potrebovala som pauzu. A zrazu po vsetkych tych rokoch v cervnu dve palicky na teste :D teraz som v 4.mesiaci :srdce: Myslim si ze mne pomohla vypoved, ze som sa celkovo ukludnila (mala som hroznu pracu) a akupunktura. chodime k jednemu cinanovi, ktory to studoval aj praktizoval v cine a potom prisiel sem do CR. Drzim moc palce! Viem aky naval je to na psychiku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 09:05
@Anonymní píše:
@Čičorečka podle gyn. je na něco takého brzo. Sama se nechci schylovat k tomu že přirozenou cestou to nepůjde, oba víme že jsme zdravý. Spíš jsem měla na mysli nějaké bylinky vitamíny atd.

Zdraví asi nejste, zdraví do roka otěhotni. Nikdo neříká, že máte mit ivf, ale v CAR vás vyšetří.

• Citovat
  • Nahlásit
16.9.21 09:05
@Čičorečka píše:
Gennet.

No tak ten mne nepomohol vobec..3 neuspesne IVF. Ale je to urcite pripad od pripadu. Ja som bola nerovzna oen som tam sla- starostlivost a pristup sestier a niektorych dr- katastrofa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23446
16.9.21 09:06
@Anonymní píše:

Dokud nemáš kompletní vyšetření z centra asistované reprodukce, tak říkat, že jsi zdravá, je poněkud naivní. Máš hotový hormonální profil, vyšetření štítné žlázy, spermiogram, genetiku, trombofilní mutace, imunologii, průchodnost vejcovodů a znáš stav svých vajíček?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
16.9.21 09:06

Pomohly mi bylinky od léčitele. Od doktorů jsem měla řečeno, že přirozeně otěhotnět nemůžu. Tři měsíce pití čajů a přirozeně to vyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 09:08

@pikola ano, na všechna vyšetření jsme šli před začátkem snažení.
Vše v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
16.9.21 09:09
@Anonymní píše:
Zdraví asi nejste, zdraví do roka otěhotni. Nikdo neříká, že máte mit ivf, ale v CAR vás vyšetří.

No neviem.. my sme podla vsetkych testov zdravi- akurat mam menej vajicok a 4 roky nic. Az teraz :srdce: Je vela faktorov preco zena neotehotnie a niektore su pre dr aj teraz zahadou. Na moju otazku v gennete preco sa nam nedari otehotniet prirodzenou cestou bola odpoved- nevieme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
16.9.21 09:09

Mně pomohl Conceive plus gel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 09:13

@Janli kdybychom toto vyšetření nepodstoupili určitě bych nepsala že jsme zdravý. Byli jsme na vyšetření před prvním srážením. Vše v naprostém pořádku a nic nám otěhotnět nebrání. Gyn mi poradila že stačí listovku když je vše v pořádku a že to přijde. Mám špatné zaměstnání kde mám velký stres, aby se vše stihli jak má. Možná to i trochu přisuzuji tomu stresu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat