Nemůžu přestat myslet na bývalého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 07:58
Nemůžu přestat myslet na bývalého

Ahoj holky,
už začínám být poněkud zoufalá a asi se jen potřebuju vypovídat a znát názor „zkušenějších“ žen. Bude to trošku delší, tak děkuji, když si to vůbec někdo přečte.

Abych přibližila svou situaci. Byla jsem s přítelem 4 roky. Vztah jsme měli hezký, nehádali jsme se, hodně jsme si rozuměli. Já jsem byla velice spokojená a štastná. Jediné, co mi snad vadilo bylo to, že byl přítel dosti flegmatický a nedával najevo city, sám od sebe mě nepohladil, neřekl že mi to sluší atd. -prostě psí čumák. Takový ale byl a já to brala. Ale šlo vidět, že mě má moc rád a vždy mi byl oporou. Já ho moc milovala - a asi stále miluju.

Velkým problémem byla však jeho kamarádka, které se jeden čas věnoval více než mě-neustále vypisování a mluvení o ní jak je super (neflirtovali spolu, psali si opravdu jako kamarádi) a já prostě logicky začala žárlit, protože si všímal víc cizí ženské než mě. Na tu ženu jsem začala být naprosto alergická. Náš rozchod nastal ve chvíli, kdy za ní chtěl jet na víkend. To jsem opravdu nerozdýchala, pohádali jsme se a vygradovalo to v rozchod z jeho strany-že neví jestli mě miluje.

Odstěhovala jsem se a našla si chlapa (říkejme mu pan X)- budu upřímná -„náplast“abych prostě nebyla sama a nemyslela na bývalého přítele, jelikož mě rozchod naprosto psychicky odrovnal.

Bývalý přítel se se mnou chtěl neustále bavit jako by nic. TO jsem odmítla. Byla jsem tak nějak ve „vztahu“ s panem X a bylo mi s ním fajn. Po nějakých 5 měsících se bývalý ozval s tím, že mu chybím a chtěl by to zkusit ještě jednou, přiznal se, že po našem rozchodu si s tou kamaradkou něco začal. Mě to bylo jasné, takže to pro mě žádný šok nebyl.

Zkusili jsme to tedy znovu-protože mi slíbil, že se od ní úplně odstřihne a nebude už žádný kontakt. Souhlasila jsem s tím pod touto podmínkou. Současného přítele jsem tedy opustila a vrátila se k bývalému. TO však netrvalo dlouho. 1, jsem se s ním necítila nějak „dobře“ ale přičitala jsem to tomu, že jsme se téměř půl roku neviděli a je to prostě divné…2,mi pak řekl, že by si chtěl s tou kamaradkou alespon psát, protože si prostě rozumí a nechce o ni přijit. TO chápu, takže jsem to „povolila“..jenže pak přišel s tím, že by se s ní chtěl vídat, protože mu prostě chybí-jako kamarádka. To už jsem opět nerozdýchala, takže jsme to ukončili.

Já se vrátila zpět k panu X -protože ho mám moc ráda a bylo mi s ním fajn, on přiznal, že mě miluje. Pan X je pravý opak mého ex -pozorný, milý, kupuje mi dárky, pochválí mě, pohladí atd.Je mi s ním moc dobře, ale prostě není to TO co jsem měla s bývalým přítelem. Navíc můj bývalý přítel byl krásný chlap a pan X zrovna žádnou krásou neoplývá -ovšem nejsem povrchní a vím, že krása není všechno, ale rozumíte mi…

Bývalý mě včera opět kontaktoval s tím, že ho to strašně mrzí a že ted není v kontaktu s tou kamaradkou a že mu to ani moc nechybí, takže by za ní ani jezdit nějak často nemusel atd.

Srdce mi říká at se vrátím k bývalému, ale hlava říká, že jsem strašná koza nad něčím takovým vůbec přemýšlet, když mám ted chlapa, který se ke mě chová jako k princezně (jasně, jsme spolu asi 4 měsíce, ale takhle se ke mě bývalý nechoval ani první týden). Pořád na něj a na chvíle, kdy jsme spolu byli musím myslet, ale pak si uvědomím, že by se vše vrátilo do starých kolejí a on by se s ní třeba zase setkával. Mám stále pocit, že k sobě prostě patříme a měli bychom spolu být.
Holky, je to cca 6 měsíců od rozchodu - je normální že takhle na bývalého stále myslím, nebo už to nikdy nepřejde? Začínám být už vážně zoufalá :(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Jana525
Závislačka 4719 příspěvků 07.12.17 08:01

Mozna by bylo nejlepsi zkusit byt sama. Ne k byvalemu bych se nevracela, to je cesta do pekla. A pana X bych prenechala nekomu, kdo ho bude opravdu milovat. Ty se postav na vlastni nohy a nauc se mit rada sama sebe. Pak teprve muzes davat lasku ostatnim a byt stastna zaroven.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 08:04

Já právě chvíli sama byla, a bylo mi i dobře, sama dokážu být. Jen to bude znít asi hnusně, ale prostě vím, že pan X je „výhra“ a nechci o něj přijít. Mám ho vážně moc ráda, jen mám ted období, kdy tak nějak nevím co chci a prostě mi to příjde jako „škoda“ o takového chlapa kvůli tomu přijít..ale uvažovala jsem nad tím už taky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 08:14

No tak k bývalému tedy rozhodně ne, to by jsi musela být promiň ale úplně blbá… Souhlasím s názorem výše, pana X zřejmě nemiluješ a mohla by jsi mu dost ublížit, nevíš co chceš. A jestli je normální myslet na bývalého 6 měsíců? No asi záleží jak moc intenzivně, ale já třeba na bývalého myslím i po 8 letech, je tam i nějaké to bušení srdce, když ho potkám, párkrát do roka se vidíme, i s ostatními z party a cítím tam i nějaké jiskry, s tím jsme nikdy neměli problém, ale zkrátka do života bych ho nechtěla, nehodíme se k sobě, takže toto mám ujasněné a s tím, že někdy prostě nějakým způsobem člověk v srdci zůstane jsem smířená a nepřijde mi to nenormální.
Anonym 1

lilith1
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 07.12.17 08:14
@Anonymní píše:
Já právě chvíli sama byla, a bylo mi i dobře, sama dokážu být. Jen to bude znít asi hnusně, ale prostě vím, že pan X je „výhra“ a nechci o něj přijít. Mám ho vážně moc ráda, jen mám ted období, kdy tak nějak nevím co chci a prostě mi to příjde jako „škoda“ o takového chlapa kvůli tomu přijít..ale uvažovala jsem nad tím už taky.

pana X vnímáš rozumem, ale ne srdcem, to nedáš. Radím, opustit pana x a být sama.

Amys
Generální žvanilka 20664 příspěvků 07.12.17 08:17
@Anonymní píše:
Já právě chvíli sama byla, a bylo mi i dobře, sama dokážu být. Jen to bude znít asi hnusně, ale prostě vím, že pan X je „výhra“ a nechci o něj přijít. Mám ho vážně moc ráda, jen mám ted období, kdy tak nějak nevím co chci a prostě mi to příjde jako „škoda“ o takového chlapa kvůli tomu přijít..ale uvažovala jsem nad tím už taky.

Já myslím, že myšlenky máš srovnané. Co bych rozhodně nedělala, je pachtovat se s bývalým. Odstřihni ho úplně, to je jediný způsob, jak se ho nadobro zbavit. Vysvětli mu, že to není nic proti němu, že to děláš kvůli sobě a pak už prostě nereaguj. A jestli zůstat s panem X? Zkus si představit, jaké to bude v budoucnosti. Možná, až se ti podaří odstřihnout od studeného čumáka (jestlipak je to studený čumák i ke kamarádce?), tak se zamiluješ do pána X a budete spolu šťastně až do mstri :mrgreen:

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 07.12.17 08:22
@Anonymní píše:

No a treba presne takhle vidi byvaly tebe. Jako vyhody a pozitiva. A na kamaradku kouka jako na osudovou, bez ktere nemuze byt (byt ona ho nejspis nechce)
Ja bych nebyla s chlapem, pro ktereho jsem az druha moznost :nevim:

Dipit
Povídálka 29 příspěvků 07.12.17 08:32
Bývalý mě včera opět kontaktoval s tím, že ho to strašně mrzí a že ted není v kontaktu s tou kamaradkou a že mu to ani moc nechybí, takže by za ní ani jezdit nějak často nemusel atd.

Teď není, ale zase bude.. Když jste se dali znova dohromady, tak řekl, že nebude žádný kontakt, ale pak najednou alespoň psaní a potom, že by se s ní vlastně vídat chtěl. Když se k němu vrátíš.. nebude to mít stejný scénář? 4 roky už je pro vztah dost a je škoda o to přijít, ale je tu taky to, že hned po tom, co jste se rozešli prvně, tak s ní měl hned něco, co jste se rozešli? To znamená, že kdyby si ho za ní nechala jet, tak by tě s ní byl schopnej podvést?

Asi by si to měla nechat plavat a jít dál, ale znám to.. Když člověk něco cítí, tak i rady ostatních jsou mnohdy k ničemu, ať jsou sebemoudřejší a člověk si stejně jde za svým podle toho jak si myslí, že je to správně. Měla by si dělat to, co cítíš a jak si myslíš, že je to správně pro tebe. Když to nevyjde znova, tak budeš alespoň poučená (znovu) a ujistíš se v tom, že to nemá cenu zkoušet znovu.

Nicméně držím palce! :) :mavam:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9187 příspěvků 07.12.17 08:37

Ja bych zůstala s novým přítelem. Zní fajn a na city stejnak moc nejsem. Jde o to jak tohle vnimas ty. Ale rozhodne se nevracej

nostress
Extra třída :D 12715 příspěvků 07.12.17 08:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
už začínám být poněkud zoufalá a asi se jen potřebuju vypovídat a znát názor „zkušenějších“ žen. Bude to trošku delší, tak děkuji, když si to vůbec někdo přečte.

Abych přibližila svou situaci. Byla jsem s přítelem 4 roky. Vztah jsme měli hezký, nehádali jsme se, hodně jsme si rozuměli. Já jsem byla velice spokojená a štastná. Jediné, co mi snad vadilo bylo to, že byl přítel dosti flegmatický a nedával najevo city, sám od sebe mě nepohladil, neřekl že mi to sluší atd. -prostě psí čumák. Takový ale byl a já to brala. Ale šlo vidět, že mě má moc rád a vždy mi byl oporou. Já ho moc milovala - a asi stále miluju.

Velkým problémem byla však jeho kamarádka, které se jeden čas věnoval více než mě-neustále vypisování a mluvení o ní jak je super (neflirtovali spolu, psali si opravdu jako kamarádi) a já prostě logicky začala žárlit, protože si všímal víc cizí ženské než mě. Na tu ženu jsem začala být naprosto alergická. Náš rozchod nastal ve chvíli, kdy za ní chtěl jet na víkend. To jsem opravdu nerozdýchala, pohádali jsme se a vygradovalo to v rozchod z jeho strany-že neví jestli mě miluje.

Odstěhovala jsem se a našla si chlapa (říkejme mu pan X)- budu upřímná -„náplast“abych prostě nebyla sama a nemyslela na bývalého přítele, jelikož mě rozchod naprosto psychicky odrovnal.

Bývalý přítel se se mnou chtěl neustále bavit jako by nic. TO jsem odmítla. Byla jsem tak nějak ve „vztahu“ s panem X a bylo mi s ním fajn. Po nějakých 5 měsících se bývalý ozval s tím, že mu chybím a chtěl by to zkusit ještě jednou, přiznal se, že po našem rozchodu si s tou kamaradkou něco začal. Mě to bylo jasné, takže to pro mě žádný šok nebyl.

Zkusili jsme to tedy znovu-protože mi slíbil, že se od ní úplně odstřihne a nebude už žádný kontakt. Souhlasila jsem s tím pod touto podmínkou. Současného přítele jsem tedy opustila a vrátila se k bývalému. TO však netrvalo dlouho. 1, jsem se s ním necítila nějak „dobře“ ale přičitala jsem to tomu, že jsme se téměř půl roku neviděli a je to prostě divné…2,mi pak řekl, že by si chtěl s tou kamaradkou alespon psát, protože si prostě rozumí a nechce o ni přijit. TO chápu, takže jsem to „povolila“..jenže pak přišel s tím, že by se s ní chtěl vídat, protože mu prostě chybí-jako kamarádka. To už jsem opět nerozdýchala, takže jsme to ukončili.

Já se vrátila zpět k panu X -protože ho mám moc ráda a bylo mi s ním fajn, on přiznal, že mě miluje. Pan X je pravý opak mého ex -pozorný, milý, kupuje mi dárky, pochválí mě, pohladí atd.Je mi s ním moc dobře, ale prostě není to TO co jsem měla s bývalým přítelem. Navíc můj bývalý přítel byl krásný chlap a pan X zrovna žádnou krásou neoplývá -ovšem nejsem povrchní a vím, že krása není všechno, ale rozumíte mi…

Bývalý mě včera opět kontaktoval s tím, že ho to strašně mrzí a že ted není v kontaktu s tou kamaradkou a že mu to ani moc nechybí, takže by za ní ani jezdit nějak často nemusel atd.

Srdce mi říká at se vrátím k bývalému, ale hlava říká, že jsem strašná koza nad něčím takovým vůbec přemýšlet, když mám ted chlapa, který se ke mě chová jako k princezně (jasně, jsme spolu asi 4 měsíce, ale takhle se ke mě bývalý nechoval ani první týden). Pořád na něj a na chvíle, kdy jsme spolu byli musím myslet, ale pak si uvědomím, že by se vše vrátilo do starých kolejí a on by se s ní třeba zase setkával. Mám stále pocit, že k sobě prostě patříme a měli bychom spolu být.
Holky, je to cca 6 měsíců od rozchodu - je normální že takhle na bývalého stále myslím, nebo už to nikdy nepřejde? Začínám být už vážně zoufalá :(

Psí čumák, nepochválí, nepohladí, a s „kamarádkou“ se bude stýkat za každou cenu, jenom když je s tebou ve vztahu, jinak ji až tak nemusí mít ve svém životě. Sorry, ale to je tydýt, pošli ho někam. Současný přítel je hodný, a chová se k tobě jako k princezně, ale ty ho prostě nemiluješ. Zřejmě by to chtělo zůstat chvíli sama, a čekat na toho pravého.

stinga
Závislačka 3240 příspěvků 07.12.17 08:45

Moje matka si v podobné situaci vzala za manžela pana X, příští rok oslaví 35 let od svatby :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 08:50

Přesně tak, mám strach, že pokud bychom se k sobě vrátili, mělo by to stejný scénař - on by si za ni vesele jezdil a já bch byla doma akorát naštvaná. Ne, že bych mu nevěřila, to vůbec, ale jde mi o princip- všímal si více ji než mě a udělal si to sám, kdybych měla pocit, že jsem pro něj na prvním místě, tak by mi to bylo uplně jedno, že se s ní občas vídá.. děkuju holky všem za rady. Nechám tomu ještě čas a uvidím..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 08:53

Jinak holky, upřímně, nevím co k panu X cítím, je mi po něm smutno, když spolu nejsme, jsem s ním moc ráda, ale prostě vzhledem k té mé situaci ani nevím, jestli ho miluju..to snad ani nejde. Fakt by mě moc mrzelo, kdybych o něj měla přijit…

Innocence
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 07.12.17 08:58

Bývalý je pěkný blb. Určitě se k němu nevracej, dopadne to stejně. Utni kontakt. Buď zůstaň s panem X nebo buď nějakou dobu sama a úrovnej si to v hlavě. Jen ne takového blbce, jako je ten tvůj ex 8o :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 09:58

Zpátky k ex bych se určitě nevracela a s panem X nejspíš zůstala a třeba i doufala, ze ta jiskra ještě přeskočí. Já si také ještě občas vzpomenu na bývalého a to jsme od sebe 3 roky a nepíšeme si vůbec. Musela jsem ho všude zablokovat a změnit číslo, protože mě pořád kontaktoval a to já nechtěla. Až potom jsem měla klid a „nesvrběly“ mě prsty. :lol: Manžela miluju z celého srdce, ale člověk se těm vzpomínkám prostě někdy neubrání. Ex byl takový ten hajzlík, ale byla jsem jím naprosto poblázněná. Ale byl stejný jako ten tvůj. Naprosto nepoužitelný do života a pro rodinu. Radím ti, udělej to samé, s ním nebudeš nikdy šťastná.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama