Nemůžu přestat myslet na něho

Anonymní
8.1.21 19:17

Nemůžu přestat myslet na něho

Pěkný večer přeji,
Vím, že si něco namlouvám, ale nemůžu ho to dostat z hlavy. Do práce k nám občas jezdí hezký pohledný muž, a neustále se na mě směje, včera jsem mu předávala materiály a oba jsme se na sebe smáli, vím nic to pravděpodobně neznamená, ale nemůžu ho dostat z hlavy, je mi sympatický, když jsem odcházela řekl mi, rád jsem tě viděl, :think: Vím, že mám spadnout z mráčku na zem, ale nějak mi to nejde přestat na něj myslet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.1.21 19:26
@Anonymní píše:
Pěkný večer přeji,
Vím, že si něco namlouvám, ale nemůžu ho to dostat z hlavy. Do práce k nám občas jezdí hezký pohledný muž, a neustále se na mě směje, včera jsem mu předávala materiály a oba jsme se na sebe smáli, vím nic to pravděpodobně neznamená, ale nemůžu ho dostat z hlavy, je mi sympatický, když jsem odcházela řekl mi, rád jsem tě viděl, :think: Vím, že mám spadnout z mráčku na zem, ale nějak mi to nejde přestat na něj myslet.

Mám taky podobný problém a též nevím co s tím.

• Citovat
  • Nahlásit
103
8.1.21 19:33

A co to na něho zkusit?? Navázat konverzaci, začít třeba trochu flirtovat (teda pokud nejsi zadaná)… Já to taky na mojeho chlapa tehdy zkusila a teď jsme už 11 let spolu a máme krásnou dceru :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.21 19:54

Holky, a to si stěžujete nebo se chlubíte?

Vždyť je to krásný!!! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12661
8.1.21 20:07

Já měla takového krásného kolegu, smál se na každou a každé zamotal hlavu (včetně mě), jinak myslím, tipuju, že je to impotent :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 20:20
@lucka456 píše:
A co to na něho zkusit?? Navázat konverzaci, začít třeba trochu flirtovat (teda pokud nejsi zadaná)… Já to taky na mojeho chlapa tehdy zkusila a teď jsme už 11 let spolu a máme krásnou dceru :srdce:

Muzu zkusit flirtovat, jezdí nepravidelně, zadaná nejsem, tak proč nezkusit, když tak akorát bude bez reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
31022
8.1.21 20:28

A proc ho dostavat z hlavy? Vzdyt je to super :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6005
8.1.21 20:28

Teda on ti tak nahrál a ty nic. Jsi mu měla říct, že by jste se mohli vidět i někde jinde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 20:30

Takže je asi nejlepší se chlapa nestydet.

• Citovat
  • Nahlásit
1240
8.1.21 20:42

Máte dvě možnosti. Buď zkusíte navázat konverzaci a třeba ho i někam pozvat. Anebo si prostě užijete ten pocit pobláznění, ale necháte to být. Ono to časem přejde samo… Jde jen o to, co je víc váš styl… Každopádně u varianty číslo jedna buďte připravená i na odmítnutí (může už být zadaný a mít doma děti atd.) a pokud k tomu dojde, moc se tím netrapte. O nic nepřicházíte, neb nic nebylo vaše ;)

Jinak pro některé lidi je hodně těžko rozpoznatelné, kdy je někdo jen milý a kdy má zájem. Já pracuji jako recepční a můžu potvrdit, že se najde hrozně velké množství mužů, kteří mají pocit, že se mi líbí jen proto, že jsem na ně milá. V pracovní době. Jsem milá, protože 1) nemám důvod nebýt (tj. dokud s nimi jako s hosty není nějaký problém), 2) je to moje práce… Kolikrát jsou to muži o 20 - 25 let starší, polo-plešatí, týden nevykoupaní a sotva projdou dveřmi. Přesto si mojí vstřícnost nespojí s tím, že mě za to platí, ale s tím, že se mi asi líbí… Tak zvažte i to, zda jste aspoň trochu v podobné kategorii. Ono pokud by se nějaký Brad Pitt usmál na šilhavou holčinu s tunou akné a 60 kilovou nadváhou, nebude to protože by si ji chtěl brát, ale protože je v práci a slušnost a vstřícnost k tomu tak nějak patří…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 21:51

@DeeDee.518 je mi sympatický, je v mé věkové kategorii a má hezkou vysportovanou postavu, prostě se mi líbí takovýto typ mužů :oops: naproti tomu já jsem prostě taková oplácaná,
Ale zkusím nahodit,,udicku a uvidíme zda se chytne, : :oops: ;), třeba se snaží být opravdu jen milý jako já, a vymýšlím blbinky… snažím se být milá na každýho, kdo s něčím přijede do naší firmy, ale o mě se to ví, že jsem na všechny příliš hodná

• Citovat
  • Nahlásit
4011
8.1.21 22:08

No tak jestli je to hezký, sebevědomý kluk s dobrou postavou, tak v tom asi umí chodit. A určitě na tobě pozná, že jsi z něho paf. Trochu nahazuje a čeká, jestli se chytíš. Tak si s ním pohraj, ale moc si od toho neslibuj, co do nějakého vážného vztahu, ber to jako hru.
Třeba to dopadne, ale ať ti zas nezlomí srdce, on si dost možná chce jen zašpásovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
8.1.21 22:13

Co ho zkusit někam pozvat? Nic tím neztratíte ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K97
102
8.1.21 22:41

Tak se na něj směj taky a pokud to k ničemu nepovede, tak je asi nesmělý, tak ti nezbyde než to vzít do vlastních rukou :mrgreen: už dávno nejsme v době, kdy vše první začíná muž.. navaž první kontakt ty. Pokud bude zadaný nebo se mu nebudeš líbit, tak tě odmítne, v opačném případě si vyměníte alespoň kontakt.. co můžeš ztratit? :think: Život je krátkej na to se bát takových věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 19:28

@DeeDee.518 Naprosto souhlasím. Když pominu sebe, mám opravdu moc hezkého manžela, který je navíc neskutečně milý. Každá prodavačka a servírka si myslí, že se usmívá a je milý, protože má zájem. Jenže on je úplně stejně milý i na důchodkyni ve frontě v Kauflandu nebo na dědulu na poště. Je prostě takový a není v tom nic víc..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat