Nemůžu přibrat na váze

Anonymní
12.1.20 17:02

Nemůžu přibrat na váze

Zdravím maminky, potřebuju poradit, jsem po mamce dost hubená ikdyz jím dost, na internetu jsem našla potraviny které by mi měli pomoct snažím se, ale pořád nic a to už jím opravdu doslova POŘÁD. V těhotenství jsem něco nabrala ale po porodu to všechno spadlo dolů, oblečení na mě visí a sama sobě se nelíbím. Nevím co mám dělat jestli začít třeba cvičit. Prosím poraďte už nevím co s tím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.1.20 17:04

Nutridrink a opravdu zacit cvicit silovku, doplnovat protein jako post workout meal. Zamer se na zdrave tuky jako avokado, orechy atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 17:10

Možná jíš pořád málo. Zkus si spočítat, kolik bys měla jíst, například na kalkulačce od Michala Josefa Totha nebo Martina Schmiedla (zadáš do googlu). Tam zadáš výšku, váhu, věk, aktivitu,… Vyskočí ti tam bazál, bílkoviny, tuky, sacharidy a příjem (kalorie, které bys měla za den sníst). To si pak zadej do kalorických tabulek, v nastavení vypni aktivitu i trávení. A zkus si tam psát jídlo, které jsi snědla, ať víš, jak na tom jsi. Kdyžtak pouprav podle toho. Abys přibrala, musíš mít vyšší příjem než výdej. Možná máš moc velkou aktivitu, například kolem dětí apod., a na to jíš moc málo. To my nevíme. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12761
12.1.20 17:12

Jak se pise vyse, plus bych to nektery den zaznamenala a vypocitala makra. Ten pohled na to co je hodne nebo malo je dost relativni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12761
12.1.20 17:13

@Adelaide22 bylas rychlejsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 17:47

Ahoj. Mám stejný problém. :,( chci být kus ženské a ne chodící kostra. Jsem z toho nešťastná. Mám premiru stresu, jim asi méně než dřív… Ale víc nedokážu. Zkoušela jsem se cpát avokádem, vajíčkama a nutridrinkama k tomu všemu a ani deko. Vždy Jsem měla málo a nikdy jsem nepribirala, ale od porodu jsem kost a kůže a nelze přibrat. Je to strašný. Doktor tvrdí, že jsem v pohodě, jakože štítná žláza nebo něco. Fakt nevím a taky bych chtěla nějaký zázračný lék. Může to být stresem že jsem tak hubená? :(

• Nahlásit
  • Citovat
12.1.20 18:38

Já jsem na tom stejně, ale už jsem se na to vybodla. :D Neřeš to, každý je nějaký. Jen si občas zajdi na krev, abys věděla, že nejsi třeba anemická.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 18:39
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám stejný problém. :,( chci být kus ženské a ne chodící kostra. Jsem z toho nešťastná. Mám premiru stresu, jim asi méně než dřív… Ale víc nedokážu. Zkoušela jsem se cpát avokádem, vajíčkama a nutridrinkama k tomu všemu a ani deko. Vždy Jsem měla málo a nikdy jsem nepribirala, ale od porodu jsem kost a kůže a nelze přibrat. Je to strašný. Doktor tvrdí, že jsem v pohodě, jakože štítná žláza nebo něco. Fakt nevím a taky bych chtěla nějaký zázračný lék. Může to být stresem že jsem tak hubená? :(

Jasně, že jo. Někdo ve strese nabere, někdo zhubne (obvykle pravý opak toho, co bychom chtěli :mrgreen: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 19:22

No já se s tím právě smířit nechci, chci pro to udělat maximum proto hledám jakoukoliv dalsi radu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1816
12.1.20 19:42
@Anonymní píše:
No já se s tím právě smířit nechci, chci pro to udělat maximum proto hledám jakoukoliv dalsi radu :think:

No tak napiš, co konkrétně jsi dnes v kolik hodin snědla (včetně alespoň přibližného množství). Vsadím se, že tam na první pohled poznáme, proč nemůžeš přibrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 20:04

Nabrat váhu může být úplně stejně složité, jako pro někoho jiného zhubnout.
Holt na to budeš muset jít stejně - zamyslet se nad svým příjmem a výdejem a velice pečlivě sledovat, co a kolik jíš. Není v tom nic složitého, jen v Tvém případě prostě potřebuješ mít větší příjem než výdej.
Určitě bych se zaměřila na kvalitní a výživné potraviny, zdravé tuky, bílkoviny, dojídat se klidně ovocem, to je plné cukrů. Silové cvičení 3× týdně, dobrá regenerace, dostatek spánku… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama