Nemůžu se dovolat k lékaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 08:24
Nemuzu se dovolat k doktorovi

Ahoj trošku budu asi vypadat jak hysterka ale mám jít se synem na oční A nemůžu se tam dovolat… nemůže z toho být nějaký postih že jsme tam už nebyli? Volala jsem celý minulý týden a dneska asi 4× tak se omlouvám za blbý dotaz nerada bych měla nějaký problém ze jsem tam s nim nebyla diky

Reakce:
Uživatel je onlineNinaU.
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 12.08.19 08:29
@Anonymní píše:
Ahoj trošku budu asi vypadat jak hysterka ale mám jít se synem na oční A nemůžu se tam dovolat… nemůže z toho být nějaký postih že jsme tam už nebyli? Volala jsem celý minulý týden a dneska asi 4× tak se omlouvám za blbý dotaz nerada bych měla nějaký problém ze jsem tam s nim nebyla diky

Maximálně by tě příště už nemuseli objednat, nic víc se stát nemůže.

Koukám že jsem to špatně pochopila, tak to ignoruj…

Příspěvek upraven 12.08.19 v 08:43

Anny2148
Kecalka 375 příspěvků 12.08.19 08:40

Chápu to tak, že vás na to oční poslal nějaký další doktor. Pokud je to akutní, tak zkuste jiného očního nebo pohotovost, pokud je to nějaký dlouhodobější problém tak bych počkala. Pravděpodobně mají dovolenou, takže se tam časem určitě dovoláte. Můžete zkusit kouknout na net, spousta doktorů už má své stránky, kde mají info o provozu. Ale pokud jde jen o to, že jste měli jít na oční, tak za to vás nikdo popotahovat nebude.

cecetka
Echt Kelišová 8746 příspěvků 12.08.19 08:47
@Anonymní píše:
Ahoj trošku budu asi vypadat jak hysterka ale mám jít se synem na oční A nemůžu se tam dovolat… nemůže z toho být nějaký postih že jsme tam už nebyli? Volala jsem celý minulý týden a dneska asi 4× tak se omlouvám za blbý dotaz nerada bych měla nějaký problém ze jsem tam s nim nebyla diky

Jsou dovolene, nemuseji ordinovat. Az se tam dovolas, tak syna objednas. Anebo zkusit jinou ordinaci.

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 20397 příspěvků 12.08.19 08:52
@Anonymní píše:

Nejspíš bude dovolená…

Je to akutní?

A koukni jestli třeba nemají na netu svou stránku, můj praktik i gyn. např. má a je tam vždy informace o dovolené a případném zástupu…

stinga
Echt Kelišová 9010 příspěvků 12.08.19 09:01

Že by měli dovolenou, když je léto? :zed:

Janli
Extra třída :D 10118 příspěvků 12.08.19 09:49

K nám na oční se taky nedá dovolat. Všechno se řeší po emailu, i objednávání. Takže se koukni na jejich stránky, byla by tam i případná dovolená.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 15:13

Děkuji za odpovědi oficiální stránky jsem nenašla a většinou doktoři mají dovolenou týden? :think: teda aspoň ty co mám já… tak snad příští týden jeste jednou všem díky :palec:

Evkad
Kecalka 296 příspěvků 12.08.19 20:15
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědi oficiální stránky jsem nenašla a většinou doktoři mají dovolenou týden? :think: teda aspoň ty co mám já… tak snad příští týden jeste jednou všem díky :palec:

Na týden bych nespoléhala, ale prostě to po týdnu zkoušela.

Váš příspěvek
Reklama