Reklama

Nemůžu se psychicky odpoutat od problému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 12:13
Nemůžu se psychicky odpoutat od problému.

Dobré poledne. Mám problém se psychicky odpoutat od jedné události v mém manželství. Z kraje roku jsem měla chřipku, byla jsem doma a potřebovala jsem něco poslat do práce. Vlezla jsem na notebook (můj), který nepoužívám, ale používá ho manžel, byl tam v Chrome přihlášen na svůj účet. Když jsem se chtěla přihlásit na svůj, abych to poslala ze svého mailu, nabídlo mi to ještě neznámý účet, o kterém nevím. Zvědavost mi nedala a přihlásila jsem se na něj a koukla se do gmailu. Z něj vyplynulo, že je uživatel přihlášen na sexseznamku. Přepojila jsem tedy na účet manžela a v prohlížeči měl den předtím vyhledávané prostitutky z okolí našeho města a místa, kam jel ten den na služebku. Odpoledne mi volal, že se na služebce zdrží a ať vyzvednu děti ze školy a školky (stávalo se velmi zřídka, že se zdržel), plus bylo zřejmé, že si na ně hledal reference na nornik.net v tom městě.
Po návratu domů jsem ho s tím konfrontovala, řekl, že nic nehledal, ať mu to ukážu (historie smazána, ale já si udělala printscreen obrazovky, abych měla důkaz). Přiznal se až další den, že se koukal, ale přísahal, že nikde nebyl. Po několika probrečených dnech, kdy nic nepřiznal, jen byl nešťastnej, že já jsem nešťastná, jsme se dohodli, že se k tomu nebudeme vracet, že mi nedokáže, že nikde nebyl a já teda nemám důkaz, že opravdu byl, tak to holt nějak překonáme. Jenže ve mě to furt je. Následně jsem zjistila, že mi zamlčuje bokem vydělané peníze (další indicie, na co je asi měl?). Teď dělá vzorného manžela a otce (máme dvě děti, jsme spolu skoro 13 let), ale já se nemůžu zbavit dojmu, že ze sebe dělám debila. Jak tohle překonat?
Anonymně, stydím se.

Reklama

Reakce:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1501 příspěvků 31.08.18 12:26

No, asi nijak. Buď budeš věřit a on se bude chovat tak, abys mu věřit mohla, nebo odejdi.. V hlavě to budeš mít furt, to je ti jasný. Nehledat, nepátrat, chlapi zapiraji furt, i kdybys měla sebelepší důkaz…drž se :hug:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16529 příspěvků 31.08.18 12:45
@Anonymní píše:
Dobré poledne. Mám problém se psychicky odpoutat od jedné události v mém manželství. Z kraje roku jsem měla chřipku, byla jsem doma a potřebovala jsem něco poslat do práce. Vlezla jsem na notebook (můj), který nepoužívám, ale používá ho manžel, byl tam v Chrome přihlášen na svůj účet. Když jsem se chtěla přihlásit na svůj, abych to poslala ze svého mailu, nabídlo mi to ještě neznámý účet, o kterém nevím. Zvědavost mi nedala a přihlásila jsem se na něj a koukla se do gmailu. Z něj vyplynulo, že je uživatel přihlášen na sexseznamku. Přepojila jsem tedy na účet manžela a v prohlížeči měl den předtím vyhledávané prostitutky z okolí našeho města a místa, kam jel ten den na služebku. Odpoledne mi volal, že se na služebce zdrží a ať vyzvednu děti ze školy a školky (stávalo se velmi zřídka, že se zdržel), plus bylo zřejmé, že si na ně hledal reference na nornik.net v tom městě.
Po návratu domů jsem ho s tím konfrontovala, řekl, že nic nehledal, ať mu to ukážu (historie smazána, ale já si udělala printscreen obrazovky, abych měla důkaz). Přiznal se až další den, že se koukal, ale přísahal, že nikde nebyl. Po několika probrečených dnech, kdy nic nepřiznal, jen byl nešťastnej, že já jsem nešťastná, jsme se dohodli, že se k tomu nebudeme vracet, že mi nedokáže, že nikde nebyl a já teda nemám důkaz, že opravdu byl, tak to holt nějak překonáme. Jenže ve mě to furt je. Následně jsem zjistila, že mi zamlčuje bokem vydělané peníze (další indicie, na co je asi měl?). Teď dělá vzorného manžela a otce (máme dvě děti, jsme spolu skoro 13 let), ale já se nemůžu zbavit dojmu, že ze sebe dělám debila. Jak tohle překonat?
Anonymně, stydím se.

Je to jen na tvém rozhodnutí. Buď nad tím mávneš rukou a nebo ne. Záleží na tvé povaze. Pokud bych měla radit za sebe, tak bych se začala připravovat k odchodu. Zkoukla bych papíry od majetku a začala šetřit do začátku. Pokud se to u vás uklidní, tak budeš mít na přilepšenou pro rodinu, nic se neděje. Kdyby se zamiloval, to se může stát. Ale ťapiny bych mu nikdy neodpustila. Některá to má naopak. :mrgreen: Pokud máte doma nějaké problémy intimního charakteru, měl to s tebou napřed probrat a pak to řešit sám. Bylo něco takového? Manžela bych upozornila, že pokud mu ještě jednou na něco přijdeš, tak ho opustíš. A už měj připraveno, jak to bude vypadat včetně jeho styků s dětmi, alimentů a bydlení. On dokud si to alespoň nepředstaví, tak to s ním nic neudělá. A pak to musíš dodržet. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 12:56

Měl krizi kolem čtyřicítky, nějak moc se mnou nemluvil, přestala jsem se vnucovat. Sex byl tak 3 - 5 x týdně, tam jsem problém neviděla. Spíš myslím, že pokud někde byl, tak z pocitu, že si nic neužil (byla jsem jeho 3. sexuální partnerka, teď už teda nevím, jestli nejsem na jiné pozici, a první „životní“). Nejvíc mě štve sdílení vlastně i mého intimního života s nějakou špinavou prostitutkou, co se na ní vyskáče x chlapů denně.

nostress
Extra třída :D 13208 příspěvků 31.08.18 13:13
@Anonymní píše:
Měl krizi kolem čtyřicítky, nějak moc se mnou nemluvil, přestala jsem se vnucovat. Sex byl tak 3 - 5 x týdně, tam jsem problém neviděla. Spíš myslím, že pokud někde byl, tak z pocitu, že si nic neužil (byla jsem jeho 3. sexuální partnerka, teď už teda nevím, jestli nejsem na jiné pozici, a první „životní“). Nejvíc mě štve sdílení vlastně i mého intimního života s nějakou špinavou prostitutkou, co se na ní vyskáče x chlapů denně.

Je mi to líto, ale souhlasím s tím, co píše Kobliha51. :?

NInaL.
Kecalka 106 příspěvků 31.08.18 13:25

Vůbec tím nechci říct, že někde skutečně byl a nemyslím to nijak zle, ale pro jistotu bych zašla na testy pohl. chorob.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 15:09
@NInaL. píše:
Vůbec tím nechci říct, že někde skutečně byl a nemyslím to nijak zle, ale pro jistotu bych zašla na testy pohl. chorob.

Ano, to je další aspekt toho všeho. Plánuju to. Akorát se stydím.

NInaL.
Kecalka 106 příspěvků 01.09.18 00:47

Úplně chápu, ale ty teď nejsi ta, kdo by se měl stydět :( - to on by měl, do jaké situace tě dostal. Pokud by sis u doktora připadala jak „lehká holka“, klidně bych to natvrdo řekla „mám podezření, že manžel chodí za prostitutkami a chci vědět, že jsem zdravá“ - a normální doktor neřekne ani popel a na nic víc se nebude ptát.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 11:54
@NInaL. píše: Úplně chápu, ale ty teď nejsi ta, kdo by se měl stydět :( - to on by měl, do jaké situace tě dostal. Pokud by sis u doktora připadala jak „lehká holka“, klidně bych to natvrdo řekla „mám podezření, že manžel chodí za prostitutkami a chci vědět, že jsem zdravá“ - a normální doktor neřekne ani popel a na nic víc se nebude ptát.

Já to chápu. Navíc teda je to víc jak půl roku a nepociťuju žádné problémy. Teď bych měla jít na prohlídku ke své Dr., kam chodí i manžel a moje máma, bojím se ostudy. Asi zajdu někam anonymně.
Jen by mě zajímalo, za jak dlouho zmizí ten pocit „panebože, co to udělal, musím pryč, nemůžu mu věřit“. Chladnokrevně se mi snažil do očí lhát, že ani nic takového nehledal, smazal tu historii a pak výsměšně koukal, že v počítači žádná není (stylem „a teď mi to ty blbko dokaž“). Jenže nepočítal s tím, že jsem si udělala printscreeny. Tak za co mě má?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 11:59

A taky furt řeším PROČ. Normálně jsem s ním spala, i s praktikama, na které si muži stěžují, že je doma žena nedělá, nejsem sice nějaký výstavní kus, ale dbám o sebe, choval se ke mně hezky a já k němu.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16529 příspěvků 02.09.18 10:01
@Anonymní píše:
Já to chápu. Navíc teda je to víc jak půl roku a nepociťuju žádné problémy. Teď bych měla jít na prohlídku ke své Dr., kam chodí i manžel a moje máma, bojím se ostudy. Asi zajdu někam anonymně.
Jen by mě zajímalo, za jak dlouho zmizí ten pocit „panebože, co to udělal, musím pryč, nemůžu mu věřit“. Chladnokrevně se mi snažil do očí lhát, že ani nic takového nehledal, smazal tu historii a pak výsměšně koukal, že v počítači žádná není (stylem „a teď mi to ty blbko dokaž“). Jenže nepočítal s tím, že jsem si udělala printscreeny. Tak za co mě má?

To musel být pohled. Zapírat, zapírat… Taky bych zapírala. To je pud sebezáchovy. Kdyby tě měl na háku, tak by řekl jo no a co? Ale záleží mu asi na tobě a nebo na svém egu? Důvod nepotřebuje. „Proč“ ti nikdy neřekne, protože sám asi neví. A když ti to řekne, nemusí to být pravda. To je úplně zbytečné se tím zaobírat. Pokud se pravda nedá spočítat a nebo vidět na vlastní oči a dokázat fyzickými důkazy, nedá se dokázat nic. A i ty se dají ošidit. Neotáčej se zpátky, koukej dopředu. :mavam: :kytka:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 02.09.18 10:12

Je mi to moc líto, ale znám se a vím jak by mě to uvnitř užíralo. Odešla bych.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:53
@Kobliha51 píše:
To musel být pohled. Zapírat, zapírat… Taky bych zapírala. To je pud sebezáchovy. Kdyby tě měl na háku, tak by řekl jo no a co? Ale záleží mu asi na tobě a nebo na svém egu? Důvod nepotřebuje. „Proč“ ti nikdy neřekne, protože sám asi neví. A když ti to řekne, nemusí to být pravda. To je úplně zbytečné se tím zaobírat. Pokud se pravda nedá spočítat a nebo vidět na vlastní oči a dokázat fyzickými důkazy, nedá se dokázat nic. A i ty se dají ošidit. Neotáčej se zpátky, koukej dopředu. :mavam: :kytka:

V pohledu dopředu je průšvih v tom, že když on „nikde nebyl, nic nehledal“, tak mi ani nemůže říct „už nikam nebudu chodit, nic nebudu hledat“. Mám obavy, že v tom bude pokračovat. Jako chápu, že to je lákavý osouložit za pár korun holky, který by třeba v reálu neměl ani šanci sbalit, ale nějak se vnitřně nemůžu smířit s tím, že svůj intimní život sdílím s takovou špínou. Odejít nemůžu, děti ho zbožňují a on je, nechci jim bořit svět kvůli tomu, že se nejsem schopna smířit s takovou „maličkostí“ (ve světle jiných lidských problémů, které kolem vidím). Už jsem i uvažovala, že to s ním vydržím do dospělosti dětí a pak si zařídím svůj život.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16529 příspěvků 02.09.18 17:10

Hele to už je jak ten Menšík, co říkal, že i kdyby ho žena načapala při činu tak řekne, že ona už tam ležela a on na ni upad. :D :D :zed:
Poznáš sama časem. Už ho budeš vidět jinýma očima. I tak se dá žít. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 19:20

@Kobliha51 Však já vím. Snažím se to překonat. On neví, že mě to trápí, myslí si, že to je v pohodě. Já bych s tím jen chtěla být smířená a mít zpátky svého „bezúhonného“ muže, co mě miluje a nepodvádí (snad jednou dospěju).

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >