Nemůžu se svěřit vlastní mámě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 13:05
Nemuzu se vlastní mame s ničím svěřit

Ahoj, za nedlouho mi bude 17,kluka mám už od 15,po roce jsme se spolu rozhodli mít sex, moje rodina věří v boha takže v tomhle jsou jiný hlavně mamka, nic jsem ji nerekla, nedavno jsem odjela na soustředění a tam jsem začala mít divnej vytok a pálení, při příjezdu jsem ji to rekla, rekla mi ze nemam chodit na různý rande a začala na mě rvat jak na nějakou poběhlici..takže vubec nevim co mám dělat a mám hrozny strach, začínám ji nenávidět! muj přítel je muj první v posteli s já jeho taky, bere to semnou hodně vážně a moc se milujeme a jedinej on mi je oporou.. :,( nechapu proč musím mít takovou mamu, která si čte ještě naše zprávy s mym pritelem a pak mě za to bije.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 25.08.19 13:08

Pric se ji sverujes? Na gyndu muzes sama a kamkoliv od 15 let :roll:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 25.08.19 13:10

Nic s ni neres a bez k lekari.

mamule42
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 25.08.19 13:11
@Anonymní píše:
Ahoj, za nedlouho mi bude 17,kluka mám už od 15,po roce jsme se spolu rozhodli mít sex, moje rodina věří v boha takže v tomhle jsou jiný hlavně mamka, nic jsem ji nerekla, nedavno jsem odjela na soustředění a tam jsem začala mít divnej vytok a pálení, při příjezdu jsem ji to rekla, rekla mi ze nemam chodit na různý rande a začala na mě rvat jak na nějakou poběhlici..takže vubec nevim co mám dělat a mám hrozny strach, začínám ji nenávidět! muj přítel je muj první v posteli s já jeho taky, bere to semnou hodně vážně a moc se milujeme a jedinej on mi je oporou.. :,( nechapu proč musím mít takovou mamu, která si čte ještě naše zprávy s mym pritelem a pak mě za to bije.

Zajdi si na gyndu, máš jen zánět, a mámě jsi to vůbec říkat nemusela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 13:14

Jenže já se bojim toho ze mi třeba bude dělat vyter a až budou výsledky tak bude volat moji mamce @mamule42

Kotatko03
Echt Kelišová 8884 příspěvků 25.08.19 13:15

Zensky souhlasim s Vami, ale nejsem si vubec jista, zda ji na gynekologii osetri, bez souhlasu rodice. Mam za to, ze do 18let musi mit souhlas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 13:16

Tady spis nejde o ten zdravotni problem, ale o fakt, ze v mame nemas oporu :( coz ja naprosto chapu, mela jsem to taky tak a je to neuveritelne tezky… my mame jsem se s nicim sverit nemohla, cely zivot je psychicky labilni a odmita s tim cokoliv delat, takze veskere starosti, problemy a bolest jsem si od detstvi musela nest sama. Moje rada - nepokousej se ji sverovat, za sceny to nestoji, mamu bohuzel nepredelas ani nezmenis. Mas nejakou duvernou kamaradku aspon? :hug:

malákráličice
Závislačka 2940 příspěvků 25.08.19 13:16
@Anonymní píše:
Jenže já se bojim toho ze mi třeba bude dělat vyter a až budou výsledky tak bude volat moji mamce @mamule42

Kdyz jim nedas jeji cislo, tezko ji budou volat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 13:24
@Anonymní píše:
Tady spis nejde o ten zdravotni problem, ale o fakt, ze v mame nemas oporu :( coz ja naprosto chapu, mela jsem to taky tak a je to neuveritelne tezky… my mame jsem se s nicim sverit nemohla, cely zivot je psychicky labilni a odmita s tim cokoliv delat, takze veskere starosti, problemy a bolest jsem si od detstvi musela nest sama. Moje rada - nepokousej se ji sverovat, za sceny to nestoji, mamu bohuzel nepredelas ani nezmenis. Mas nejakou duvernou kamaradku aspon? :hug:

Tady jde vlastně o obojí no, ani mám, moji sestrenici starší o rok, ty už jsem to rekla a rekla mi, ze mám jít k lékaři a ze to bude v poradku a ze nemam nic procitat po internetech

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 13:25

No oni ho mají no :( ale muzu jim říct ať zavolání mě, ze jim dam číslo @malákráličice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 13:26

No doufam ze mě ušetří i bez souhlasu @Kotatko03

Pajka89
Závislačka 2607 příspěvků 25.08.19 13:30
@Micaella22 píše:
Pric se ji sverujes? Na gyndu muzes sama a kamkoliv od 15 let :roll:

Bejvavalo. Rodic musi do 18ti na gynde udelit souhlas s osetrenim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 13:31

Já ti věřím, že to máš s mámou těžký. Taky jsem vyrůstala v rodině bigotních katolíků. Sex až po svatbě. Žádné rande, to bylo přísně zakázáno. Chodit můžeš až s tím, koho si hodláš vzít za manžela. Ale před svatbou maximálně polibek. Já jsem se v sedmnácti! líbala s klukem za autobusovou zastávkou, máti se toho nějak dohmátla, došla si pro mě a celou cestu domů mě táhla za vlasy a křičela na mě 8o

mamule42
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 25.08.19 13:31
@Anonymní píše:

Nebudou volat, voláš sama

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 13:31

A nejvic mě taky štve ze bracha když má zdravotní problem tak ho hned sama objednává a zajima se a uklidňuje ho a td..a to mu je 18..a mě vždy pošle někam s jejíma osklivyma slovama, a hodně mě to boli tohle..aspoň vim jak se já nebudu chovat ke svým dětem

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama