Nemůžu se vyspat vedle přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elena321
Nováček 9 příspěvků 31.03.18 21:45
Nemůžu se vyspat vedle přítele

Hezky večer, mám takový problém. Občas přespávám u přítele a problém je v tom že i když jdeme spát brzo, pozdě, to je jedno, nedokážu se u něj normálně vyspat, prostě to nejde. Mám u něj hrozně lehký spánek, nedokážu se probudit později než v pět ráno a i během noci se stále budím a poté jsem přes den hrozně unavená. Doma se spánkem žádné obtíže nemám, spíš naopak :D nemáte s tím nějaká z vás zkušenosti? Popřípadně nějaké rady? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Adrasteia
Ukecaná baba ;) 2496 příspěvků 31.03.18 21:49

Jak dlouho už u něj přespáváš? Někomu vadí změna prostředí. Já když spím někde jinde než doma, tak spím taky špatně. Za čas si zvykneš.

Russet
Echt Kelišová 8265 příspěvků 31.03.18 21:49

Sex tě neunaví? :oops: Naopak jsem vždycky usínala u přítele s větším klidem. Nebyla jsem sama. Hádám, že si za čas zvykneš. Buď ráda, že nechrápe.

Hazentla
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 31.03.18 21:51

Já jsem měla něco podobného s mým ex. Necítila jsem se s ním úplně v pohodě, měla jsem třeba nepřiměřený strach, že mi před ním ujede „pšouk“ :oops: nebo tak něco. On byl takový „studený čumák“ a hrozně formální typ. No a ve finále se mi to už přehodilo tak, že jsem u něj špatně spala, vždycky jsem byla našponovaná a samozřejmě, jak jsem lehla, za začalo se mi chtít „upouštět“, nebo jsem prostě byla neklidná a nemohla zabrat.
Určitě si neneseš nějakou podobnou nepohodu nebo podvědomou obavu, že ve spánku ztratíš kontorlu a stane se… prostě něco?
Jinak radu nemám, pomohl až rozchod :mrgreen: S nikým jiným jsem tohle neměla, prostě to bylo tím člověkem.
Asi jsem nepotěšila, co?

Zkai
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 46 inzerátů 31.03.18 22:03

Vlastni pelech je nejlepší. Taky nikde nespim. Ani v obyvaku. Včera jsem vysousela natrenou zed, soupla jsem si postel doprostřed pokoje a i s blbym posunem 1,5 metru z původního mista jsem byla co pul hodiny vzhůru.. Ale divný mi to nikdy nepřišlo, prostě to tak je. Určitě jde o zvyk.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 31.03.18 22:03

Když jsem za přítelem jezdila ze začátku jen na víkendy vstávala jsem cca v 8 a čekala do 11 třeba až se probudí :zed: bylo mi blbý jít se sama obsloužit do kuchyně tak sem seděla na posteli a čekala :lol: a taky jsem nespala tak dobře jako doma :mavam:

Anonymní  31.03.18 22:10

@elena321 když u něj spíš, máš svou postel, nebo ležíš těsně vedle něho na posteli? Já mám stejný problém, když se přitulím k manželovi. A není to jen o manželovi (jako jeho osobou), tento problém jsem měla vždy, když jsem ležela s jakýmkoliv přítelem třeba na jedné posteli. Třeba když jsem takto přespávala u přítele na kolejích apod. Pokud se mám pořádně vyspat, musím mít postel sama pro sebe a být tam zachumlaná pomalu až po uši. I děti mě v posteli vadí, s nimi také spím velmi lehce a pořád se budím. Radu nemám, ale znám to a vím jak je to nepříjemné.

Prosím o anonym. E.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 46 inzerátů 31.03.18 22:18

A jediné co kdy aspoň nějak pomohlo tak byla sedmička bílého. To jsem spala alespoň par hodin v kuse, ale zase jak jsem mela vyschlo v tlamě tak jsem z znenadání udělala takovéto necekane dost hlučné CHRRROOOO což jsem se sama ukrutně vyresila ze spánku, natož co ten spolunocleznik… No a pak je zas po spaní a rano stejný tak i tak..

elena321
Nováček 9 příspěvků 31.03.18 22:30

Prespavam u nej pouze tak jeden vikend v měsíci takže jen zřídka, ale u nej doma jsem skoro porad, už to tam beru jako takový druhý domov. Sex mě unaví, ale asi ne natolik :lol: jinak přítel není žádný studený čumák, je hrozně hodný, starostlivý, ohleduplný a rozhodně je s ním sranda. Jinak vlastní postel to vůbec, spíme vedle sebe a co se tyče alkoholu, tak je to stejné s ním i bez něj s tím rozdílem, že ráno jsem ještě tak desetkrát unavenejsi a nepouzitelnejsi, když večer popijeme :lol:

pe-terka
Extra třída :D 14997 příspěvků 31.03.18 22:34
@elena321 píše:
Prespavam u nej pouze tak jeden vikend v měsíci takže jen zřídka, ale u nej doma jsem skoro porad, už to tam beru jako takový druhý domov. Sex mě unaví, ale asi ne natolik :lol: jinak přítel není žádný studený čumák, je hrozně hodný, starostlivý, ohleduplný a rozhodně je s ním sranda. Jinak vlastní postel to vůbec, spíme vedle sebe a co se tyče alkoholu, tak je to stejné s ním i bez něj s tím rozdílem, že ráno jsem ještě tak desetkrát unavenejsi a nepouzitelnejsi, když večer popijeme :lol:

tak dva dospěláci celou noc na jedné posteli, to není nic moc…Ani když jste zamilovaní…Po sexu je třeba mít svůj prostor k uvolnění, já se nerada dělím i o peřinu. Zachumlám se do své jak mumie :oops: :lol:

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 31.03.18 22:38

Me trva tak 4-5 noci nez si zvyknu v novem prostredi. Prestehovali jsme se do nove postaveneho baraku, kam jsem rok chodila makat, temer denne a kdyz jsme se konecne nastehovali, tak jsem prvni tyden byla jak zombie, vubec jsem nemohla spat, pak se to srovnalo.

elena321
Nováček 9 příspěvků 31.03.18 22:39

@pe-terka prave ze jsem všude vždycky poslouchala, že po sexu by se k sobě měli dva přitulit a usnout jeden vedle druhého, tak já už fakt nevím :nevim: :lol:

pe-terka
Extra třída :D 14997 příspěvků 31.03.18 22:52
@elena321 píše:
@pe-terka prave ze jsem všude vždycky poslouchala, že po sexu by se k sobě měli dva přitulit a usnout jeden vedle druhého, tak já už fakt nevím :nevim: :lol:

já bych řekla, že je to dost individuální. U jednotlivců i v různých situacích. A směrodatné jsou tvoje potřeby, ne nějaké vyčtené články. Taky někdy usnu u muže stulená, obvyke to časem začne být nepohodlné a odkulím se. A na jedné posteli se zkrátka rozvalit nemůžete, ani jeden.

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 31.03.18 23:16
@Celeste97 píše:
Když jsem za přítelem jezdila ze začátku jen na víkendy vstávala jsem cca v 8 a čekala do 11 třeba až se probudí :zed: bylo mi blbý jít se sama obsloužit do kuchyně tak sem seděla na posteli a čekala :lol: a taky jsem nespala tak dobře jako doma :mavam:

Jéé, to jsi mi připomněla mě..Já to kdysi taky dělala. Bylo mi hrozně hloupý vstát dřív, tak jsem ležela a čekala :lol:

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9866 příspěvků 31.03.18 23:36
@elena321 píše:
@pe-terka prave ze jsem všude vždycky poslouchala, že po sexu by se k sobě měli dva přitulit a usnout jeden vedle druhého, tak já už fakt nevím :nevim: :lol:

Hele, já bych to nepřeceňovala, jsou to kecy. Každému je příjemné něco jiného. Já na začátku vztahu taky měla s mužem společnou postel, ale pak jsme se rozestěhovali: jednal jsem dělala na směny, druhak on chrápe, a třeťak nemám spaní nic moc a s věkem se to horší…

Kašli na „by se mělo“, a zkus si to udělat co nejpohodlnější. Myslíš, že bys líp spala, kdybyste byli u Tebe? Tak to tak dělejte. Myslíš, že ne nevyspíš dobře tak ani tak? Tak jeď večer domů, nebo si zkus najít nějaké jiné místo u něj v bytě - třeba se líp uvolníš, když nebude hned vedle.

Hlavně žádný násilí, spánek je křehká věc…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama