Nemůžu se zamilovat

Anonymní
17.1.20 20:54

Nemůžu se zamilovat

Trvá mi to v podstatě celý život. Je mi skoro 40, vždycky o mě byl dost zájem, co se týká mužů, ale já jsem byla od už od mládí dost imunní. Milovala jsem jen jednou a to svého exmanžela (se kterým mám dceru), jinak nikdy předtím, ani potom. Alespoň tak ale vím, že zamilovat se umím… Celý život kolem sebe vídám zamilovné lidi, pak rozejité lidi a znovu zamilované a já pořád nic. Nějak se motám ve vztazích, kde je zamilovaný jen ten druhý, až jsem nakonec radši sama nebo mám jen nezávazný vztah (ve kterém mě stejně časem ten druhý začne vždy tlačit postupně do vážného vztahu), tak jsem nakonec zase radši sama. Nevím, co je se mnou špatně, skoro nikdo se mi nelíbí, jen hodně vyjímečně mě někdo opravdu přitahuje a když už mě přitahuje fyzicky, tak mi zase moc neříká duševně a naopak. Nikoho takového jako jsem já, neznám. Nechci být už taková.

Příspěvek upraven 17.01.20 v 21:28

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30172
17.1.20 21:15
@Anonymní píše:
Trvá mi to v podstatě celý život. Je mi skoro 40, vždycky o mě byl dost zájem, co se týká mužů, ale já jsem byla od už od mládí dost imunní. Milovala jsem jen jednou a to svého exmanžela, jinak nikdy předtím, ani potom. Alespoň tak ale vím, že zamilovat se umím… Celý život kolem sebe vídám zamilovné lidi, pak rozejité lidi a znovu zamilované a já pořád nic. Nějak se motám ve vztazích, kde je zamilovaný jen ten druhý, až jsem nakonec radši sama nebo mám jen nezávazný vztah (ve kterém mě stejně časem ten druhý začne vždy tlačit postupně do vážného vztahu), tak jsem nakonec zase radši sama. Nevím, co je se mnou špatně, skoro nikdo se mi nelíbí, jen hodně vyjímečně mě někdo opravdu přitahuje a když už mě přitahuje fyzicky, tak mi zase moc neříká duševně a naopak. Nikoho takového jako jsem já neznám. Nechci být už taková.

Nejsi tak trochu autista? V jiných oblastech nemáš problém? Já jsem byla schopná se zamilovat snad už ve školce :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
17.1.20 21:16

Ahoj…tak ja myslím že schopnost se „zamilovat“ věkem a nasbiranýma zkusenostma klesa… clovek je cim dal tim vic opatrny a nejde bezhlave do vztahu…spíš přemyslí kalkuluje atd… mam známeho je mu 60 a taky furt tvrdi že potrebuje být zamilovany…no tak uz je 15 let sám… mas deti?
ja si taky nemyslim že bych se jeste nekdy mohla zamilovat tak jako ve 20..to už proste nejde a ani mi to nevadí…protože já jsem pak uplne nemocna laskou a me to paralyzuje a delam i hovadiny…palim mosty atd…tak ja spis doufam že už se nikdy nezamiluju :-) a udržuji jen povrchni vztahy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1408
17.1.20 21:52

Ja mam spis opačný problem. Zamiluju se celkem rychle, ale moje drahá polovicka to ma jinak. Takze na toho pravého stale cekam :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
17.1.20 22:04

Já tě chápu. Já jsem asi nebyla nikdy, doopravdy zamilovaná. Tak zamilovaná, že bych milovala někoho, kdo se mi jako nehodil. Pak jsem se zamilovala, po rozumné úvaze. Proto jako vůbec nechápu, jak se někdo může zamilovat do ženatého, o hodně staršího, alkoholika, násilníka atd… vědět že je ke mě hrubý a milovat ho..
Takže asi tu opravdovou lásku neznám. Jenže jak to tu kolikrát čtu, lepší to moje…milovat s rozumem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.20 22:09

Mamka to má stejně rozvod po víc jak 20ti letech. Měla několik pár měsíčních románků a jeden 3 letý vztah. Říkala, že ho měla ráda, ale nemilovala ho. Ti ostatní se jí líbili byla mezi nima chemie, ale nic víc. A jak píšeš ten vztah skončil protože on chtěl společný život a jí vyhovovalo bydlet zvlášť a navštěvovat se, přespání o víkendu, zajet spolu na dovolenou.

Anonym nepíšu o sobě.

• Citovat
  • Nahlásit
54947
18.1.20 08:57

Chod mezi lidi- uvolni se. Dej si s kámoškou víno- jiskra určitě přeskočí.🌝

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1739
18.1.20 09:39
@Anonymní píše:
Trvá mi to v podstatě celý život. Je mi skoro 40, vždycky o mě byl dost zájem, co se týká mužů, ale já jsem byla od už od mládí dost imunní. Milovala jsem jen jednou a to svého exmanžela (se kterým mám dceru), jinak nikdy předtím, ani potom. Alespoň tak ale vím, že zamilovat se umím… Celý život kolem sebe vídám zamilovné lidi, pak rozejité lidi a znovu zamilované a já pořád nic. Nějak se motám ve vztazích, kde je zamilovaný jen ten druhý, až jsem nakonec radši sama nebo mám jen nezávazný vztah (ve kterém mě stejně časem ten druhý začne vždy tlačit postupně do vážného vztahu), tak jsem nakonec zase radši sama. Nevím, co je se mnou špatně, skoro nikdo se mi nelíbí, jen hodně vyjímečně mě někdo opravdu přitahuje a když už mě přitahuje fyzicky, tak mi zase moc neříká duševně a naopak. Nikoho takového jako jsem já, neznám. Nechci být už taková.Příspěvek upraven 17.01.20 v 21:28

Mám to úplně stejně a vnímám to jako dar. Vždyť to je úžasné, ne? Kamarádka s výhodami na dlouhé večery a jinak pohoda, zábava, žádné starosti :pankac: Co ti na tom vlastně vadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.20 15:12
@mrav píše:

S tou kamoskou?! To je zase rada toto, pro někoho, kdo se skutečně trapi. Dej si víno a zamilujes se :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
54947
18.1.20 17:48
@Anonymní píše:
S tou kamoskou?! To je zase rada toto, pro někoho, kdo se skutečně trapi. Dej si víno a zamilujes se :zed:

Proč anonym? Stojíš si za svým názorem? :think: :nevim:
Rýpat si běž někam jinam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.20 12:09

@TrueIsFalse @TrueIsFalse
Jak jsem psala, nakonec driv nebo pozdeji me kazdy muz i z toho „nezavazneho“ vztahu zacne pomalu sunout do vztahu zavazneho. Uz mam v podstate takovou malou sbirku zasnubnich prstynku - a ani z jednoho jsem necitila radost :(

Na druhou stranu bych ale asi rada s nekym neco budovala a citila taky zamilovanost. Jak mi vzdycky ti muzi rikaji, ze me miluji, tak je jen tak poplacam, jako ze staci a v duchu si rikam: „Ty se mas…“

Tak nejak nevim, jestli jsem opravdu tak divna nebo narocna a nebo se proste jen vazne nenasel za celou dobu jediny muz, ktery by pro me byl ten pravy (kdyz tedy nepocitam toho ex, ktery sice byl jediny, ale ten pravy rozhodne ne :))

• Citovat
  • Nahlásit
133
19.1.20 12:32
@mrav píše:

Taky mi to zní, jako by jí víno mělo pomoct zamilovat se do kámošky :mrgreen:. Zamilovanost je chemická reakce, pokud mozek dané substance nevylučuje, člověk se nezamiluje víno nevíno. Ale někteří chlapi tvrdí, že po pár pivech je každá modelka :mrgreen:. Tazatelka by se ale chtěla zamilovat, ne mít známost na jednu noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54947
19.1.20 13:06
@milada987 píše:
Taky mi to zní, jako by jí víno mělo pomoct zamilovat se do kámošky :mrgreen:. Zamilovanost je chemická reakce, pokud mozek dané substance nevylučuje, člověk se nezamiluje víno nevíno. Ale někteří chlapi tvrdí, že po pár pivech je každá modelka :mrgreen:. Tazatelka by se ale chtěla zamilovat, ne mít známost na jednu noc.

Je lepší jít ve dvou na víno- nebo na čaj- nápoj si dosad sama- a vykecat se, než být někde sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
19.1.20 14:29
@mrav píše:
Je lepší jít ve dvou na víno- nebo na čaj- nápoj si dosad sama- a vykecat se, než být někde sama…

Tazatelka se nechce vykecat, ale zamilovat. To, že je radši sama, myslí tak, že je radši bez partnera, do kterého není zamilovaná, ne že nikam nachodí s kamarádkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.20 21:34

@milada987 Presne. Dekuji za vysvetleni, ze nemusim ja… :)
S kamaradkama posedet chodime pravidelne, ale nejak nevidím spojitost s mým příspevkem.

Nemam ani nouzi o napadniky, jen proste zadne silnejsi city k nikomu nemam. Spis tak normalne, ze jako docela dobry, ale rozhodne netrpim tím, kdyz dotycneho delsi dobu nevidím, nestyska se mi po nem atd.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat