Nemůžu se zbavit myšlenky na ni.

Anonymní
5.2.21 12:21

Nemůžu se zbavit myšlenky na ni.

Těžce jsem se zamiloval. Trvá to už dva roky, ale nemá to šanci. Jednu se chtěl líbat a asi i chtěla obejmout. Byl jsem z toho vedle, takže asi měla dojem, že ji odmítám. Od té doby uběhl delší čas, stala se odtažitá a ironická. Už jsem si řekl že mi to zato nestojí. Myslím si, že by bylo nejlepší vůbec se s ní nestýkat a zapomenout. Co si o tom myslíte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
5.2.21 12:23

Že se máš vymáčknout a pokud řekne ne, tak zapomenout. Jinak tě to bude žrát celý život, žes možná měl šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
5.2.21 12:28

A proč jí to normálně neřekneš? Aspoň budeš vědět, jestli to má šanci nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
5.2.21 13:23

No, moc jsi nám toho teda nenapsal, já to moc nechápu, co chceš. Ale jestli se ti slečna líbí, tak ji zkus třeba zase od začátku balit. Něco hezkýho jí napiš, kup jí čokoládu, kytku, at´ vidí, že máš zájem. A můžeš to pomallu stupňovat. A když nic, tak nic, no :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5647
5.2.21 13:41
@Taktinevím píše:
No, moc jsi nám toho teda nenapsal, já to moc nechápu, co chceš. Ale jestli se ti slečna líbí, tak ji zkus třeba zase od začátku balit. Něco hezkýho jí napiš, kup jí čokoládu, kytku, at´ vidí, že máš zájem. A můžeš to pomallu stupňovat. A když nic, tak nic, no :jazyk:

Ty jsi to trefila ze všech nejvíc. Takže když, se budu snažit, a pošle mě do háje, končíme. Jak prosté. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5647
5.2.21 14:08
@safina píše:
A proč jí to normálně neřekneš? Aspoň budeš vědět, jestli to má šanci nebo ne.

No je vdaná, nemám chuť řešit její domácí problémy o kterých mluví docela často, Ale vyhnat z hlavy ji moc nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5087
5.2.21 14:11
@Ram16G píše:
Ty jsi to trefila ze všech nejvíc. Takže když, se budu snažit, a pošle mě do háje, končíme. Jak prosté. :* [/citace
Omyl
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5087
5.2.21 14:12
@Ram16G píše:
No je vdaná, nemám chuť řešit její domácí problémy o kterých mluví docela často, Ale vyhnat z hlavy ji moc nejde

Nestačí ti jen to, že je vdaná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5647
5.2.21 14:16
@Uslava píše:
Nestačí ti jen to, že je vdaná?

Napiš to mojí hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
5.2.21 14:16
@Ram16G píše:
No je vdaná, nemám chuť řešit její domácí problémy o kterých mluví docela často, Ale vyhnat z hlavy ji moc nejde

No ale to mění situaci. Vdanou nech být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5647
5.2.21 14:19
@Taktinevím píše:
No, moc jsi nám toho teda nenapsal, já to moc nechápu, co chceš. Ale jestli se ti slečna líbí, tak ji zkus třeba zase od začátku balit. Něco hezkýho jí napiš, kup jí čokoládu, kytku, at´ vidí, že máš zájem. A můžeš to pomallu stupňovat. A když nic, tak nic, no :jazyk:

Ale pochopil. Jinak co vím a co pomáhá je sladit emoce. Žádné stupňování nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5647
5.2.21 14:23
@Taktinevím píše:
No ale to mění situaci. Vdanou nech být.

Viď. Ale recept jak ji dostat z hlavy nemáš. Budu se z toho muset vypsat a nebo udělat nějakou pořádnou muziku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5087
5.2.21 14:26
@Ram16G píše:
Viď. Ale recept jak ji dostat z hlavy nemáš. Budu se z toho muset vypsat a nebo udělat nějakou pořádnou muziku.

Muzika je lepší a úplně nejlepší by byla nějaká svobodná děvčica. Sice se teď blbě hledá, když se nikam nemůže, ale do obchodu a nebo na procházku přece můžeš. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5647
5.2.21 14:26

@admin prosím uzavřít diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
5.2.21 14:28
@Ram16G píše: