Reklama

Nemůžu se zbavit pocitu, že mě manžel podvedl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 16:21
Nemůžu se zbavit pocitu, že mě manžel podvedl

Ahoj, poslední měsíc mě užira pocit, že mě manžel podvedl. Možná uz jsem paranoidní-pořád kolem sebe slýchám, jak se někdo rozvádí kvůli nevěře, nebo i tady pořád čtu, že manžel byl nevěrný atd. Máme 2 děti a vztah do teď moc hezký, jsme spolu celkem 12 let, ale co mě štve, že on třeba sedí u pc a kdyz vejdu do pracovny, hned přepíná jinam.Uz je to asi měsíc. Aspon jednou denně jde k pc, sedi tam pul hodiny a furt něco píše. Kdyz vejdu, přepíná to hned jinam.PC ma pod heslem, takže se mu tam nemohu nabourat. Mobil totéž. Žádný jiný důkaz nemám, ale nedokážu se zbavit pocitu hrozného. Nechci mu ale hned říct, že mám podezření, byla bych za hysterku a pokud o nic nejde, nikoho nemá, akorát by bylo zle. Vůbec nevim co dělat. Myslim na to kazdy den. Děkuji za vyslechnutí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

barboramala
Povídálka 16 příspěvků 10.02.17 16:22

Těžko zjistíš, jedině se ho zeptat, ale zase ti může lhát.

ka2ka
Extra třída :D 12654 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 16:23

Nebudete mít nějaký výročí, že by hledal dárek? dovolenou?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16302 příspěvků 10.02.17 16:25

Možná jen flirtuje. Zvedá si sebevědomíčko. Nic nenaděláš. Sousta žen i mužů bez toho nemohou žít. :dance:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 3 inzeráty 10.02.17 16:26

Zeptala bych se ho, jestli je všechno v pořádku. A taky proc ma vsechno zamceny. My ale mluvíme o všem. Zname sva hesla, normalne si pujcujeme telefon, mame spolecny ntb. Takový přepínání něčeho mi nepřijde normální :nevim:

barboramala
Povídálka 16 příspěvků 10.02.17 16:28

@Terezxx mně zase nepřijde normální znát svá hesla. Trochu soukromí je třeba.

Aotearoa
Závislačka 4260 příspěvků 10.02.17 16:33
@barboramala píše:
@Terezxx mně zase nepřijde normální znát svá hesla. Trochu soukromí je třeba.

Mne zas neprijde normalni mit pred partnerem zaheslovany pocitac a mobil.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 10.02.17 16:34
@Anonymní píše:
Ahoj, poslední měsíc mě užira pocit, že mě manžel podvedl. Možná uz jsem paranoidní-pořád kolem sebe slýchám, jak se někdo rozvádí kvůli nevěře, nebo i tady pořád čtu, že manžel byl nevěrný atd. Máme 2 děti a vztah do teď moc hezký, jsme spolu celkem 12 let, ale co mě štve, že on třeba sedí u pc a kdyz vejdu do pracovny, hned přepíná jinam.Uz je to asi měsíc. Aspon jednou denně jde k pc, sedi tam pul hodiny a furt něco píše. Kdyz vejdu, přepíná to hned jinam.PC ma pod heslem, takže se mu tam nemohu nabourat. Mobil totéž. Žádný jiný důkaz nemám, ale nedokážu se zbavit pocitu hrozného. Nechci mu ale hned říct, že mám podezření, byla bych za hysterku a pokud o nic nejde, nikoho nemá, akorát by bylo zle. Vůbec nevim co dělat. Myslim na to kazdy den. Děkuji za vyslechnutí.

tak mu to řekni - ne to, že ho podezíráš, ale řekni - hele vadí mi, že když přijdu tak přepínáš obrazovku jinam, vadí mi a znejisťuje to, že pravidelně něco píšeš a děláš s tím tajnosti - všimla jsem si, že to děláš asi měsíc a chci abys mi to, prosím vysvětlil…
v klidu, bez scén…a uvidíš sama

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 10.02.17 16:35
@Aotearoa píše:
Mne zas neprijde normalni mit pred partnerem zaheslovany pocitac a mobil.

mě jo… ale kdyby se zeptal tak nemám problém kdykoliv poskytnout přístup.. nicméně netuším proč nemít heslo?

levandule23
Kecalka 481 příspěvků 10.02.17 16:36

Taky bych prvně zvažila, jestli nehledá nějakou dovolenou nebo dárek pro tebe. My známe svá hesla od mobilů i PC, pujcujeme si je, ale třeba před Vánoci nebo před narozkami jsme taky ostrazitejsi - zavírání oken, mazání historie apod.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 10.02.17 16:38

To těžko zjistíš, jedině se ho zeptat :think:
Ale to že píše neznamená že má nějakou jinou ;)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 3 inzeráty 10.02.17 16:39
@barboramala píše:
@Terezxx mně zase nepřijde normální znát svá hesla. Trochu soukromí je třeba.

Nepripadam si, ze bych neměla soukromí. Na fb, mail, účet, druhého máme přístup oba a nevidím jediný důvod neco tam před sebou tajit. Smsky si taky cteme navzajem, kdyz jeden treba vari a je zapatlanej. Pořád lepší, než případ zakladatelky. Takové přepínání obrazovky, tajnustky a hlídání mobilu nepřináší nikdy nic dobrého.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 10.02.17 16:41
@Terezxx píše:
Nepripadam si, ze bych neměla soukromí. Na fb, mail, účet, druhého máme přístup obaa nevidím jediný důvod neco tam před sebou tajit. Smsky si taky cteme navzajem, kdyz jeden treba vari a je zapatlanej. Pořád lepší, než případ zakladatelky. Takové přepínání obrazovky, tajnustky a hlídání mobilu nepřináší nikdy nic dobrého.

a jak teda definuješ to soukromí? :think:

Aotearoa
Závislačka 4260 příspěvků 10.02.17 16:42
@jdukolem píše:
mě jo… ale kdyby se zeptal tak nemám problém kdykoliv poskytnout přístup.. nicméně netuším proč nemít heslo?

Ja zase netusim, proc heslo mit. Notebook mame spolecny a mit heslo na telefonu, jako ochranu proti svemu pratnerovi? Do telefonu si nelezeme, pokud neco nekdo nepotrebujeme a to se jeden druheho zeptame. Takze nevidim duvod proc heslovat mobil. Ale kazdy at si dela co chce. Kdyz ma nekdo potrebu si zaheslovat mobil, tak k tomu ma zrejme duvod.

Aotearoa
Závislačka 4260 příspěvků 10.02.17 16:46
@jdukolem píše:
a jak teda definuješ to soukromí? :think:

Soukromi je treba to, ze si dva lidi nelezou do telefonu potaji za zady, prestoze nemaji zaheslovany mobil. Ono se zaheslovanym mobilem se soukromi hájí krasne, nekdo ho holt ma i bez zaheslovaneho mobilu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama