Reklama

Nemůžu se zvednout ze záchoda :D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

superwoman
Povídálka 49 příspěvků 28.12.16 22:25
Nemůžu se zvednout ze záchoda :D

Zdravim, dnes k večeru mě začalo pálit při dočůrávání a mám pocit, jako bych se z toho záchoda už nikdy neměla zvednout.
Nepříjemný pocit nutkání na močení přišel už asi před týdnem, tak jsem začala pít urologické čaje a zdálo se mi, že to odeznělo. Na to nutkání čůrat se dalo zapomenout, když jsem na to nemyslela.
No a teď se u mě rozjelo tohle.
Nemáte nějaký tip, jak se toho alespoň na noc zbavit, abych nemusela přespávat na záchodě? Já to fakt nezvládám, pálí to jako čert.
Jakejkoli čaj, nebo něco takovýho…

Příspěvek upraven 28.12.16 v 22:30

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 28.12.16 22:27

Návštěva doktora, pro atb

lampicka11
Závislačka 3348 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 22:27

Zanet mocaku. Jdi k dr pro antibiotika..muze se ti ro vrazit do ledvin…

Heivka
Závislačka 2969 příspěvků 28.12.16 22:29

K doktorovi a nohy do tepla.

superwoman
Povídálka 49 příspěvků 28.12.16 22:29

Ano je mi jasné že se jedná o zánět močáku, ale co MÁM UDĚLAT TEĎ? Je večer, pochybuju že se z toho záchoda zvednu:D Potřebuju něco, co by na to nutkání čůrat zabralo aspoň tak do 3 hodin…

addams
Povídálka 15 příspěvků 28.12.16 22:33

Bohužel, teď už je pozdě. Na to ti už nic nepomůže jedině ty atb. Co mě pomáhá je nahřátý polštářek na podbřišek a jeden na ledviny, ale s velkou úlevou nepočítej :-(

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 28.12.16 22:36

Pít čaj z přesličky rolní..
mně to pomohlo skoro vždycky.
Ale jakmile je v moči krev, tak už to nezabere. to ak ty atb.

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 28.12.16 22:36

Pohotovost a ATB
mě jednou takhle odvezla i rychlá, čůrala jsem krev a švihla sebou :roll:
a dlouho bych neotálela, aby se to nedostalo až do ledvin. :think:

nostress
Extra třída :D 12885 příspěvků 28.12.16 22:39
@superwoman píše:
Ano je mi jasné že se jedná o zánět močáku, ale co MÁM UDĚLAT TEĎ? Je večer, pochybuju že se z toho záchoda zvednu:D Potřebuju něco, co by na to nutkání čůrat zabralo aspoň tak do 3 hodin…

Jestli máš doma jedlou sodu/soda bicarbona/, nejlépe v tabletách, zapij tak dvě společně s pořádnou dávkou vody, můžeš pokaždé, když se půjdeš napít Pomůže to u toho pálení a pocitu, jako když čůráš žiletky. Chce to opravdu hodně pít. Jestli máš doma urologický čaj, nebo brusinky, ale mě hodně pomáhala Lichořeřišnice a Medvědice. Dá se to koupit i v tabletách. V tvém případě bych zašla ráno určitě k lékaři. Držím palce.

superwoman
Povídálka 49 příspěvků 28.12.16 22:40

@Mava Jak mi pomůžou na pohotovosti?

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 28.12.16 22:41
@superwoman píše:

Dali mi cosi na bolest a ATB. Přestalo to pálit a nutit čůrat.

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 28.12.16 22:42
@superwoman píše:

Zavřou tě do iglů :nevim:

Hrozina
Kecalka 307 příspěvků 28.12.16 22:42

Někdy radí, když cítíš že to přijde, cca litr vody s jedlou sodou, ale nevím, jestli se to může v tomto stádiu. Na druhou stranu-pořádným propláchnutím močáku asi nic nezkazíš. Držím palce, ať je brzo líp.

superwoman
Povídálka 49 příspěvků 28.12.16 22:44

@Hrozina Problém je, že jak mě to tam dole pořád pálí, mám pocit že se mi chce pořád… Proto prostě nemůžu slézt a jít do postele, utrápila bych se..

Hrozina
Kecalka 307 příspěvků 28.12.16 22:45

A Blokurimu nemáš? Ta se může při problémech i ve větší dávce, pomáhá odplavit E coli, kterou tipuju že máš. Nebo kapky Rowatinex.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama