Nemůžu si vzpomenout na názvy těchto filmů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22.4.22 07:39

Nemůžu si vzpomenout na názvy těchto filmů

Ahoj, pokusím se popsat děje.
1. film - jde o ženu agentku FBI, která při jedné akci ztratí paměť na 8 let a má změněné jméno na Samanthu, žije s manželem a dcerou. Pak když zase ví kdo skutečně je, tak tam říká: To Samantha měla dítě, ne já.

2. Jde o ženu, má manžela. Vše je idylické. Myslím, že jsou na lodi a manžel zmizí a ona je potom obviněná z jeho „vraždy“ a jde na 7 let do vězení. Je samozřejmě nevinná a pak najde manžela, který má změněné jméno a chce ho tentokrát opravdu zabít, protože když už ho „jednou zabila a odsedela si to, tak znovu už za stejný zločin jí nic nehrozí “

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10619
22.4.22 07:49

Ten druhý film bude asi Dvojí obvinění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
22.4.22 07:53

To první by mohl být Dlouhý polibek na dobrou noc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26925
22.4.22 07:56
@Cute.im.not.cute píše:
Ahoj, pokusím se popsat děje.
1. film - jde o ženu agentku FBI, která při jedné akci ztratí paměť na 8 let a má změněné jméno na Samanthu, žije s manželem a dcerou. Pak když zase ví kdo skutečně je, tak tam říká: To Samantha měla dítě, ne já.2. Jde o ženu, má manžela. Vše je idylické. Myslím, že jsou na lodi a manžel zmizí a ona je potom obviněná z jeho „vraždy“ a jde na 7 let do vězení. Je samozřejmě nevinná a pak najde manžela, který má změněné jméno a chce ho tentokrát opravdu zabít, protože když už ho "jednou zabila a odsedela si to, tak znovu už za stejný zločin jí nic nehrozí "

Ten druhý je Dvojí obvinění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30433
22.4.22 08:16
@Betty MacDonald píše:
Ten druhý je Dvojí obvinění.

Jojo, ten se mi líbil.

https://www.csfd.cz/…eni/prehled/

• Citovat
  • Zmínit