Nemůžu si zvyknout na nové bydlení

Anonymní
20.5.20 11:13

Nemůžu si zvyknout na nové bydlení

Nemáte někdo nějaký tip, jak si rychleji zvyknout na nové bydlení? My se s partnerem přestěhovali před půl rokem a já se tam stále cítím jako cizí a nesvá. Obecně tedy změny prožívám špatně. Předtím jsme měli jako studenti bydlení mnohem horší, hodně staré, ale byla jsem tam nějak šťastná. Nový byt je krásný, hodně to tam zvelebujeme, ale já se tam stále i po té době necítím. Asi je to i lokalitou, která je horší i tím, že v době, kdy jsme se sem stěhovali, jsme měli závažné rodinné problémy, pak přišla nemoc, problémy ve škole a vše to vlastně „odnesl“ tento byt. Partnerovi to říct nemůžu, hodně se tam nadřel. Vím, že je to takový subjektivní pocit, ale budu ráda za vaše tipy! Prosím anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

70
20.5.20 11:24

Byla jsem ve stejne situaci…s pritelem jsme koupili byt, ktery jsme chteli puvodne najimat. Situace se ale zmenila a my se do bytu stehovali. I kdyz byl byt opraven dle nasich predstav a vse je v poradku dlouho jsem si nemohla zvyknout a porad se citila jako na navsteve. Trvalo to vice nez rok nez se mi to v hlave otocilo. U me to bylo asi tim, ze jsem doufala, ze poridime bydleni v puvodni lokalite mimo mesto, ale kdyz jsem se srovnala s tim ze bydleni si nemuzeme v dane lokalite dovolit a ze tedy budou deti vyrustat ve meste, tak se vse spravilo. A navazani pratelskych vztahu se sousedy taky pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1897
20.5.20 12:11

Mě „doma“ trvalo 3 roky. Ale vůbec mě to netrápilo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
20.5.20 12:24

Chce to vydržet. Já už si přesně nevzpomenu, ale minimálně rok to trvalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama