Nemůžu si zvyknout na své dítě

Anonymní
20.9.19 18:35

Nemuzu si zvyknout na sve dite

Chtela bych se zeptat na jednu pro me velmi citlivou vec. Mam tydenni miminko. Moc ho miluji, ale trapi me jedna vec. Nejak si nedokazi zvyknout, ze tu je. Kdyz se s nim vidim v zrcadle nebo se vidim jak jedu s kocarkem, tak mam porad takovy pocit, ze neni moje, ze snad neni mozne, ze je tu s nami. Jak kdyby to bylo cizi dite :oops: Jsou to normalni pocity? Zmizi to? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

StaráPuška
20.9.19 18:37

Ja jsem v šestinedělí chodila s kočárem a bulela, co jsem to provedla. Myslím, ze je to normální. U mě ta opravdová láska přišla mnohem, mnohem později… :woman_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
8866
20.9.19 18:46

Taky jsem nevzplala materskou laskou okamzikem porodu. Nekolik tydnu mi trvalo, nez jsem sve dite skutecne „prijala“ jako svou docasnou soucast (nez vyroste a osamostatni se :lol: ).
Tyden je kratka doba, ale neboj, prijde to :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
20.9.19 18:48

Taky jsem to tak mela, přejde to, teď když jedu někam náhodou bez malé tak mám zase divný pocit jaktoze nemam kočár sebou, že jsem určitě někde něco zapomněla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4375
20.9.19 18:51

To je první, ne? :lol: Normálka. U prvního je to totální změna, zlepší se to, neboj. ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 18:53

Ja se po cisari zamilovala do sveho ditete az po mesici a je mozne, ze jsem mela predtim stejne pocity jako Ty. Ale pak ze dne na den laska nebeska :srdce: :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.9.19 18:56

Holky ja ji mam rada, jen porad prevlada pocit, ze mi ji tu nekdo jen pujcil a co je to vlastne za ciziho noveho tvora tady u nas doma.. Pritom logicky vim, ze je nase..Stydim se za to :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
13071
20.9.19 19:00

Ja, kdyz jsem po porodu prvni dcery obvolavala pribuzenstvo-me konecne prinesli veceri a dceru si odvezli na oddeleni. Tak si vzpominam, ze jsem rikala, ze kdyby mi rekli, ze zadne dite nemam, tak bych jim to snad i verila.
A kdyz byla dcera ve 3 tydnech hospitalizovana na detske jip, tak protoze jsem nekojila, jela jsem domu a rano jela zpatky za ni.. No rano jsem sla po oddeleni s obavami, ze ji snad ani nepoznam. Poznala jsem ji, podle jmenovky :mrgreen:
U me taky trvalo, nez jsem si zvykla na pocit, ze jsem mama.
A u tretiho mi naopak prislo, ze s nama je uz strasne dlouho, jakoze zadna zmena.jen dalsi dite do počtu.
Srovna se to :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8928
20.9.19 19:01
@Anonymní píše:
Holky ja ji mam rada, jen porad prevlada pocit, ze mi ji tu nekdo jen pujcil a co je to vlastne za ciziho noveho tvora tady u nas doma.. Pritom logicky vim, ze je nase..Stydim se za to :oops:

Nemusíš se za to stydět, prostě si říkej, že to je normální, je to velká změna, musíš si zvyknout. Neboj za pár dní/týdnů to přejde ;-) :srdce:. Hodně jí mazli a brzo ti to už nepřijde ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12651
20.9.19 19:02
@Anonymní píše:
Ja se po cisari zamilovala do sveho ditete az po mesici a je mozne, ze jsem mela predtim stejne pocity jako Ty. Ale pak ze dne na den laska nebeska :srdce: :D

ja to po cisari mela taky tak. Dlouho jsem si myslela, ze to je tim cisarem, trapila jsem se. Pak porodila moje sestra, rodila prirozene a ejhle, mela ty stejne pocity. Takze cisarem to asi nebylo.

U mne to podle mne bylo mimo jine i proto, ze jsem mela extremne narocne miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 19:03
@Anonymní píše:
Holky ja ji mam rada, jen porad prevlada pocit, ze mi ji tu nekdo jen pujcil a co je to vlastne za ciziho noveho tvora tady u nas doma.. Pritom logicky vim, ze je nase..Stydim se za to :oops:

Dceri bude rok a ja si kolikrat rikam, ze je to neuveritelne, ze ji mame, ze je fakt nase :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4375
20.9.19 19:06

@tereza12345 Já mám u třetího taky pocit, že je tu mnohem déle než měsíc. To první dítě je fakt šok, netřeba mít výčitky. Máma mi třeba líčila, že přinesla prvního bráchu z porodnice, položila ho na linku a pak hodinu v kuse brečela, že už s ní bude furt :mrgreen: :mrgreen: Pocity jsou různé. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7201
20.9.19 19:11
@Anonymní píše:
Chtela bych se zeptat na jednu pro me velmi citlivou vec. Mam tydenni miminko. Moc ho miluji, ale trapi me jedna vec. Nejak si nedokazi zvyknout, ze tu je. Kdyz se s nim vidim v zrcadle nebo se vidim jak jedu s kocarkem, tak mam porad takovy pocit, ze neni moje, ze snad neni mozne, ze je tu s nami. Jak kdyby to bylo cizi dite :oops: Jsou to normalni pocity? Zmizi to? :(

To přijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 19:15
@Anonymní píše:

Nemusíš se stydět. Je to úplně normální. Já jsem taky láskou nehořela hned. Trvalo mi to mnohem, mnohem dýl. Kolikrát jsem se v noci vzbudila a dívala se, jestli je tam postylka, jestli se mě to jen nezdálo. Neboj, určitě to přijde. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8767
20.9.19 19:18
@Anonymní píše:

Tak se nestyď, já to měla taky, dokonce i pak u druhého. Je to prostě obrovská změna, řekla bych že největší v životě, tak to chvíli trvá, než si to sedne :lol:. Mimochodem když stojím před zrcadlem s 16 letou dcerou, tak si někdy i teď říkàm, jak se ten zázrak stal :lol:. Teda pokud zrovna nemám chuť ji přetrhnout :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama