Nemůžu spát - co mi pomůže?

Anonymní
24.1.13 02:03

Nemůžu spát - co mi pomůže?

Jsem hrozně unavená a stresuju - už zase nemůžu spát. Včera jsem spala asi tři hodiny, dnes to vidím ještě na míň. Problém je, že mám za týden státnice, a když se nevyspím, tak se přes den nic nenaučím, prostě vůbec nevnímám, co čtu, natož abych chápala vzorečky apod. (takže se pak večer zase stresuju a zase nespím).
Když půjdu za obvoďákem, napíše mi na ten týden něco na spaní? Myslím něco „pořádného“. Teplý mlíko, relaxační cvičení, bylinky a volně prodejný prášky mi nepomáhají. Už jsem zoufalá, protože takhle to fakt neudělám :(
Předepíše mi doktor rovnou něco silnějšího (a zabere mi to?), nebo co jiného mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
ohýnek
24.1.13 02:37

To bych taky chtěla vědět, nespím už 14 dní. Vlastně v pátek jsem spala, ale to bylo po vodce a to jaksi nejde praktikovat denně

• Citovat
  • Nahlásit
4197
24.1.13 06:37

Taky by mě zajímalo po čem usnu. Já mám týden po potratu v 16 tt. Do toho studuju dálkově VŠ a mam zkoušky. No nemůžu se vůbec soustředit na učivo. Všechno se mi zhroutilo. Taky bych chtěla spát, abych se dala dokupy a mohla zkusit brzo další mimi. Teplý mlíko s medem na mé spani nezabírá :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16846
24.1.13 06:44

Určitě vám doktor předepíšeprášky na spaní. Dneska mi přijde, že je předepisujou jak bombony :zed: :zed: :zed: :zed: Manžel je po operaci zad a špatně usíná, léky na spaní ale nechce, ale každej doktor mu je předepisuje :zed: Takže šup k obvoďákovi, on vám napíše, kór když to nechcete dlouhodobě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
24.1.13 07:39

Nevím jestli jsou léky na spaní dobrou volbou, jsou celkem silné a musí se brát opartně (může na nich vzniknout závislost), ale když už trváš na lécích lékař ti předepíše nějaké hypnotikum - třeba stilnox, zolpidem, zolpinox nebo hypnogen - urychluje nástup spánku a jeho kvalitu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lenka hejlova
26.4.13 10:01

nespavost

Zolpinox jsem ted brala 2 dny.hned jsem usnula ale nedela mi dobre.tak ze zase nic.opet jsem si vzala lexaurin, ten je ale navikovej. :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat