Nemůžu spát, hrozně mi vadí hluk..

Anonymní
29.10.20 10:48

Nemůžu spát, hrozně mi vadí hluk..

Dobrý den,
vůbec nevím, co si počít. Nastěhovali jsme se s přítelem do pronájmu, byt je hezký, ALE. Já se vůbec nemůžu vyspat. Pod okny nám jezdí auta, od 6ti ráno už je na ulici tolik hluku :-/ Jsem z toho úplně hotová. Okna jsou plastová, ale jen 1 sklo a ráno jsem si všimla, že jsou zvenčí i zarošená…netěsní? Navíc neustále sousedi, dupání, spotřebiče…slyším i skype… Jsem z toho na nervi. Jsem tam 14 dní, ale za tuc dobu se vůbec nevyspím. Od 6 ti vzhůru… Nemaáte nějaký tip co s tím? Nějaké těžké závěsy, těsnění?
Máte zkušenost? Jsem zoufalá.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5485
29.10.20 10:51

Špunty do uší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19582
29.10.20 10:52

Spunty do usi. Predtim jsi bydlela kde, ze je to pro tebe takovy sok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
29.10.20 11:02
@Anonymní píše:
Dobrý den,
vůbec nevím, co si počít. Nastěhovali jsme se s přítelem do pronájmu, byt je hezký, ALE. Já se vůbec nemůžu vyspat. Pod okny nám jezdí auta, od 6ti ráno už je na ulici tolik hluku :-/ Jsem z toho úplně hotová. Okna jsou plastová, ale jen 1 sklo a ráno jsem si všimla, že jsou zvenčí i zarošená…netěsní? Navíc neustále sousedi, dupání, spotřebiče…slyším i skype… Jsem z toho na nervi. Jsem tam 14 dní, ale za tuc dobu se vůbec nevyspím. Od 6 ti vzhůru… Nemaáte nějaký tip co s tím? Nějaké těžké závěsy, těsnění?
Máte zkušenost? Jsem zoufalá.
Děkuji

Mám zkušenost. Totéž v bledě modrém u mě. Plánuju stěhování. Ne každý snese rachot, když má spát a být doma v klidu. A chápu, že když se nevyspíš, tak jsi na nervy. Kdo by nebyl.
Zarosená okna jsou na podzim normálně. Lepší jsou se dvěma skly, izolují lépe kravál zvenčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3629
29.10.20 11:09

Ja jsem se na dobu VŠ stehovala do Prahy. Byt primo nad vraty do garaze velkeho domu -novostavba. Od peti od rana auta vyjizdela plus zvuk otevirani a zavirani vrat. Zacala jsem pouzivat spunty do usi od 3M a pouzivam dodnes. Muj spanek uz nic neruší. Jinak pláč ditete pres spunty kupodivu slyším…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17646
29.10.20 11:11

Znám, je to strašný, ten nezvyk. Časem si zvykneš. Zatím fakt jen špunty do uší a něco na zklidnění na noc, abys na to tak nemyslela, třeba kozlíkový kapky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7159
29.10.20 11:16
@robínek píše:
Znám, je to strašný, ten nezvyk. Časem si zvykneš. Zatím fakt jen špunty do uší a něco na zklidnění na noc, abys na to tak nemyslela, třeba kozlíkový kapky.

to nemusí platit, jako dítě jsme bydleli u zastávky tramvaje, já to znala od mala, tak jsem to „neslyšela“, ale moje máti i po skoro 40 letech tvrdí, že jí to ruší

Manžel bydlel u výjezdu RZ a neslyšel nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 11:19
@Kriss Tina píše:
Spunty do usi. Predtim jsi bydlela kde, ze je to pro tebe takovy sok?

Bydlela jsem na jednom sídlišti normálně v paneláku… a to místo bylo nedaleko vlakového nádraží, ale prostě přes zavřená okna jsem měla klid. Tohle je děsný…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 11:20

Já si ale neumím představit spát celou noc se špunty… je to hrozný :-/ A zrovna pro mě, mám hrozně ráda ticho a klid, jinak nemůžu spát…

• Citovat
  • Nahlásit
19582
29.10.20 11:27
@Anonymní píše:
Bydlela jsem na jednom sídlišti normálně v paneláku… a to místo bylo nedaleko vlakového nádraží, ale prostě přes zavřená okna jsem měla klid. Tohle je děsný…

Tohle je nejaka novostavba zejo? To sou domy jak z papiru a je slyset kazdej prd :roll: hele jde o zvyk no, ja si taky zvykala, ze nam pod okny jezdi tramvaj, na balkone mi kazdej den v 5 rano houkaji holuby a nejdou odehnat :roll: ze zacatku jsem byla na nervy, ted uz ten kraval ignoruju. Ono pokud neni moznost se stehovat, si clovek zvykne na vse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
29.10.20 11:33

Neřekla bych, že se na to dá zvyknout… Já taky miluju ticho a s přítelem bydlíme na náměstí… Hold tam má byt. V létě nemůžeme mít přes noc otevřená okna protože mě prostě ruší lidí z baru o víkendu anebo provoz aut cca od 5 od rána… Doufám, že odtud jednou vypadnem nebo se zblázním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
29.10.20 11:41
@Týnuška95 píše:
Neřekla bych, že se na to dá zvyknout… Já taky miluju ticho a s přítelem bydlíme na náměstí… Hold tam má byt. V létě nemůžeme mít přes noc otevřená okna protože mě prostě ruší lidí z baru o víkendu anebo provoz aut cca od 5 od rána… Doufám, že odtud jednou vypadnem nebo se zblázním.

Jsem stejného názoru. Nedá se zvyknout na něco, co člověka rozhodí tak, že přestává fungovat. Je to úplně stejné, jako špatný vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
29.10.20 11:44

Taky mám ráda ticho a klid, jinak jsem vzteklá. Manžel usne i u vrtačky, nepochopím 8o každopádně bydlíme přímo na pěší zóně. V létě to je fakt pecka, randál z restaurací, kaváren, každej ožralá se nám zastaví pod okny :cert: sice máme vysoký stropy, ale nad námi 3 děti, kteří vstávají v 7 a od té doby dupou jako sloni a jejich rodiče v noci skládají prádlo a dávají do skříně… kde slyším to otvírání a zavírání :pocitac: no jsme tu druhý rok a ještě jsem se nezvykla. Takže moc neporadím, jen obrnit nervy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17646
29.10.20 11:46
@Anonymní píše:
Já si ale neumím představit spát celou noc se špunty… je to hrozný :-/ A zrovna pro mě, mám hrozně ráda ticho a klid, jinak nemůžu spát…

Tak pak prostě nepomůže nic jinýho než se přestěhovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
29.10.20 11:46

@jendazeskolky Jak já mu závidím, že v klidu spí… By usnul snad i na rockovém koncertu. :D Museli jsme si v létě koupit ochlazovač vzduchu, protože to se v noci fakt nedalo.. Strašný, když člověk nemůže větrat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama