Nemůžu spát, mozek pořád myslí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
105
14.5.22 00:00

Nemůžu spat, mozek pořad mysli

Ahoj holky, jste někdo v takové situaci ze se téměř bojíte jít spat??? Mě normálně usinani děla strašný problém! Mám pak hrozné myšlenek v hlavě co mám a nemám udělat a nevím jak to řešit. Zkoušela jsem čaje, dat si vino nebo cokoliv co by mě uklidnilo i doplňky stravy a nic mi nepomohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
957
14.5.22 00:05

Taky pred spanim, kdyz si lehnu, tak se mi toho v hlave honi hrozne moc, vetsinou co musim dalsi den udelat a podobne, jestli jsem na neco nezapomnela. Ale nejak se z toho nehroutim, urcite ne tak, ze bych se bala jit spat. Akorat se treba snazim jit si lehnout driv, protoze vim, ze hned neusnu a bude mi to trvat, tak abych pak spala dostatecne dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3023
14.5.22 00:06

Mozna trochu odvážné, ale co takhle se pomodlit? Poděkovat za všechno hezké během dne, poprosit o dobrý další den, poprat všem všechno dobré… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
14.5.22 00:06

Taky s tím mám problém, když jsem ve stresu. Já si pouštím do uší Cimrmany, nebo si přehrávám zvukovou stopu oblíbených filmů. :nevim: Prostě jako by mi někdo četl pohádku na dobrou noc. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
14.5.22 00:13

@Takco
Děkuji za napad. To mě nenapadlo! Ale něco na tom bude! Každopádně si nemyslim, ze vyřeší muj problém. Spis mě to hezky uklidní, ze si řeknu ze jsme všichni zdravi a šťastní tak co vlastně mám za problém 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1699
14.5.22 00:15

A zkusila ses už utahat. Jakože fakt do mrtva? Já si pak lupnu dvojku bílého a až do rána jsem tuhá jak poleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
14.5.22 00:15

@Dendiss já někdy ale neusnu vůbec a lezim s tím, ze mám zavřené oči a ráno sw vzbudim hrozné unavená. možná jsou tam nějaké malé fáze spánku, ale šílené málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
14.5.22 00:17

@KeckaJ zkoušela! Nachodila jsem třeba 20 tis kroku byla od rána v zaprahu a alkohol mi nepomáhá. Max bych fakt musela vypít sedmicka vina a byt opilá, ale to je pak kontraproduktivní, ptz se cítím ráno jak kdyby mě někdo zbil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
14.5.22 00:18

Doktorka mi rekla, ze je to stres! Ale já stres asi ani nemám a nepocituji. Ale ona říkala, ze kolikrat ani nevíme, ze ho máme a bojíme se něčeho🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14681
14.5.22 00:24

Kdyz se citis prehlcena, zkus si napsat na papir, co musis vsechno udelat dalsi den s tim, ze ted uz na to nemusis myslet..
Jinak ja si taky posloucham filmy do usi - vybiram si to, kde nehrozi, ze by nekdo z niceho nic vykrikl, neco co by me vzbudilo..Doslo mi, ze 10 let posloucham to samy :lol: cca 20 filmu dokola :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14681
14.5.22 00:26

Jinak ja uz spala, ale vzbudilo me dite - pry spadlo z postele..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
14.5.22 00:26

@Králičice a u toho usnes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10091
14.5.22 00:28

Ja bych chrapala pořad. Spala jsem dve hodinky odpoledne a Uklidila jsem ted kompletne cely byt,, tak si jdu konečne lehnout, brzy vstavam s dcerkou na trenink :nevim: Na spaní je dobry hodne sportovat a ruzne pracovat :lol: Dobrou noc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10091
14.5.22 00:29
@Králičice píše:
Jinak ja uz spala, ale vzbudilo me dite - pry spadlo z postele..
:roll: :roll: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14681
14.5.22 00:34

@Beryta - jo, mozek se soustredi na jine veci nez na myslenky..

@Královna Kosmíru - jo, z poschodovky - nastesti mame nizkou :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat