Přenáším a nemohu spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 06:28
Nemuzu spat pred porodem

Ahoj holky, uz par dni prenasim a stejne jako cely tehotenstvi nemuzu spat. Treba na dnesek jen tri hodiny.. Chci uz porodit, ale zaroven se bojim, ze zacnu rodit zrovna dneska, po temer probdele noci. Da se porod bez poradneho vyspani predem vubec zvladnout?? Byl nebo je na tom nekdo podobne?

Reakce:
dasajur
Kecalka 238 příspěvků 08.04.19 06:31

Porod mi vyvolávali, od pátku od rána, porodila jsem v pondělí dopoledne. Kromě asi dvou hodin v noci z pátku na.sobotu jsem nespala vůbec. Šílené.vyčerpání ale.přišlo až po porodu. Během porodu asi vlivem hormonů jsem to dala.

Tarjei
Závislačka 4630 příspěvků 08.04.19 06:44

No neboj, spát u toho fakt nebudes, i kdybys vubec nebyla vyspala. To se opravdu neda :D

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34313 příspěvků 1 inzerát 08.04.19 06:54

Ano, porod se dá zvládnout i po probdělé či částečně probdělé noci. Ale ani po porodu se moc nevyspíš, dítě se ti stále budí na kojení, některé děti kus noci probrečí… :mrgreen: nejspíš už trénuješ. Ale vážně - uvař si na večer meduňkový čaj, je mírně uklidňující a určitě miminku ani tobě neuškodí. Udělej si nějaké protahovací a relaxační cvičení, třeba na balonu, nebo nějakou těhotenskou jógu, pěkně dýchej… bude se ti lépe spát.

necy
Stálice 66 příspěvků 08.04.19 06:56

Ano to zvladnete.Tim nepohodlim, tesenim a zaroven nervozitou spi asi malo ktera mamina. U porodu vas nabije adrenalin, ze uz je to tu a budete mit prcka u sebe. Preju at to mate brzy za sebou :hug:

Příspěvek upraven 08.04.19 v 07:14

Evkad
Kecalka 127 příspěvků 08.04.19 07:05

Pamatuji, po porodu i s častým buzením dítětem jsem spala a byla vyspaná lépe jak před porodem.

kacakaca
Závislačka 2699 příspěvků 08.04.19 07:22
@Evkad píše:
Pamatuji, po porodu i s častým buzením dítětem jsem spala a byla vyspaná lépe jak před porodem.

To jsem chtela napsat ja! Po porodu jsem spala mnohem lip. A rozhodne vic energie.

lachtanice86
Echt Kelišová 7639 příspěvků 08.04.19 07:51

Já v těhotenství spala kolem 3-4 hodin a před porodem jsem měla 38hodin krizových kontrakci kdy jsem nespala vůbec a zvládla jsem to

Alkata
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 08.04.19 08:26

Neboj se. Příroda zařídí, aby ti spánek nechyběl. I po porodu :D

Váš příspěvek
Reklama