Nemůžu spát - psychické problémy

Anonymní
26.1.20 02:42

Nemůžu spát - psychické problémy

Ahojte,
jak píšu v nadpisu, tak nemůžu spát, je mi psychicky blbě, mám v sobě už dávno 2 desítkové Diazepamy a nic. Nevíte, jestli si můžu vzít ještě třetí, nebo čtvrtý? Já vůbec nevím, co mám dělat. Do toho jsem se dost pořezala a pořád mě nutí v tom pokračovat (ale zas na šití to není). Mám úzkost, bolí mě celé tělo… prosím, pokud někdo ještě nespíte, poraďte něco.
Klidnou noc a děkuji.
Anonym - info o psychickém stavu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

180
26.1.20 03:01

Taky nespím, jsem na tom podobně, ale Diazepam už určitě ne. Zavolej na RIAPS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 03:03
@kemeny13 píše:
Taky nespím, jsem na tom podobně, ale Diazepam už určitě ne. Zavolej na RIAPS.

Taky ti je blbě psychicky? Já už na krizovou linku (ne Riaps) volala. Ty jsi volala do Riapsu? Pomohli ti?

• Nahlásit
  • Citovat
180
26.1.20 03:06

Už kdysi dávno, jevilo se mi, že jsou moc ochotní a probrali se mnou potíže, třeba i opakovaně. Alespoň dočasně mi to pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3632
26.1.20 03:08

Ahoj, snaž se být v klidu. Přeci nemusíš spát. Stačí odpočívat. Lehni si, můžeš si pustit relaxační hudbu a prostě let a uvolni se. Dávkování léků nevím, to by to měli říct na nějaké té krizove lince. Zítra zavolej svému psychiatrovi. :srdce: já volala na krizivou linku jednou a pomohlo mi to. Uklidnilo mě to trochu.

Příspěvek upraven 26.01.20 v 03:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 03:09
@kemeny13 píše:
Už kdysi dávno, jevilo se mi, že jsou moc ochotní a probrali se mnou potíže, třeba i opakovaně. Alespoň dočasně mi to pomohlo.

Já mám naopak s Riapsem špatnou zkušenost, volala jsem tam za tu dobu, co se léčím, už hodněkrát a vždy jsem narazila na někoho, kdo mě odbyl, nebo byl otrávený… byla jsem v Riapsu i osobně a čekala jsem nějaký krizový pohovor místo toho Dr. na mě hned chtěla volat sanitku, takže já s Riapsem nemám vůbec dobrou zkušenost, ale věřím, že jsi třeba ty narazila na lepší pracovníky.

• Nahlásit
  • Citovat
3632
26.1.20 03:10
@Anonymní píše:
Já mám naopak s Riapsem špatnou zkušenost, volala jsem tam za tu dobu, co se léčím, už hodněkrát a vždy jsem narazila na někoho, kdo mě odbyl, nebo byl otrávený… byla jsem v Riapsu i osobně a čekala jsem nějaký krizový pohovor místo toho Dr. na mě hned chtěla volat sanitku, takže já s Riapsem nemám vůbec dobrou zkušenost, ale věřím, že jsi třeba ty narazila na lepší pracovníky.

Ja volala do Bohnic… Chce to přečkat na tvého lékaře. Ten tu pak stanoví postup. Jinak v riapsu byl lékař a ten se spíš bavil s manželem než se mnou… Ale psycholožka mi doporučila že je dobré krizove centrum někde v Praze na Karlově náměstí

Příspěvek upraven 26.01.20 v 03:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 03:11
@Leviatan píše:
Ahoj, snaž se být v klidu. Přeci nemusíš spát. Stačí odpočívat. Lehni si, můžeš si pustit relaxační hudbu a prostě let a uvolni se. Dávkování léků nevím, to by to měli říct na nějaké té krizove lince. Zítra zavolej svému psychiatrovi. :srdce: já volala na krizivou linku jednou a pomohlo mi to. Uklidnilo mě to trochu.Příspěvek upraven 26.01.20 v 03:09

Díky, když já jsem v hrozné tenzi. Na krizové lince mi říkali, ať Diazepam už neberu třetí. Zítra je neděle, to nemůžu Dr. volat, ale jdu tam příští týden a teď jsem napsala e-mail psycholožce, tam jdu taky příští týden. Už aby to bylo, díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
180
26.1.20 03:12
@Anonymní píše:

Tak asi záleží na
koho narazíš, já jsem měla štěstí. Zkusila bych to, maximálně Tě odbudou. A proč se řežeš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 03:12
@Leviatan píše:
Ja volala do Bohnic… Chce to přečkat na tvého lékaře. Ten tu pak stanoví postup.

Já volala taky CKI Bohnice, paní moc příjemná, ale blbě je mi furt, ale alespoň v jedné věci mě uklidnila. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.1.20 03:13
@kemeny13 píše:
Tak asi záleží na
koho narazíš, já jsem měla štěstí. Zkusila bych to, maximálně Tě odbudou. A proč se řežeš?

Nenávidím se a přináší mi to úlevu. Ty taky trpíš sebepoškozováním? A bereš nějaké léky?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.1.20 03:15

@kemeny13 @Leviatan Holky a co že vy nespíte? Berete nějaké léky na spaní? Taky vám není dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
180
26.1.20 03:16
@Anonymní píše:
Nenávidím se a přináší mi to úlevu. Ty taky trpíš sebepoškozováním? A bereš nějaké léky?

Léky beru, ale sebepoškozováním netrpím. Chce to nějakou trvalou pořádnou léčbu. Myslím, že zrovna Diazepam nebude nejlepší. To máš přímo od psychiatra?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3632
26.1.20 03:16
@Anonymní píše:
Díky, když já jsem v hrozné tenzi. Na krizové lince mi říkali, ať Diazepam už neberu třetí. Zítra je neděle, to nemůžu Dr. volat, ale jdu tam příští týden a teď jsem napsala e-mail psycholožce, tam jdu taky příští týden. Už aby to bylo, díky moc.

Chápu to. Taky si to pamatuju… Máš někoho kdo může být s tebou a obejmout tě? Musíš to přečkat. Kdyby to bylo ráno furt špatný zkus jiné krizove centrum. Neříkal ti psychiatr coby kdyby? Mě řekl že případně se hlásit v léčebně Kosmonosy. No naštěstí na to nedošlo. Uvidíš. Je víc možnosti. Teď hlavně přečkat tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 03:18
@kemeny13 píše:
Léky beru, ale sebepoškozováním netrpím. Chce to nějakou trvalou pořádnou léčbu. Myslím, že zrovna Diazepam nebude nejlepší. To máš přímo od psychiatra?

Já mám trvalou léčbu, ale moc mi nezabírá a to už jsme vyzkoušela kde co. Diazepam mám jako sos na zklidnění a spaní, nemám ho brát každý den. Mám ho od psychiatra, já bych léky bokem nesháněla.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama