Nemůžu usnout a mám sluchové halucinance

4263
23.5.16 18:17

nemuzu usnout a mam sluchove halucinance

Zdravim. Mam problem se spanim. Mam 3letou dcerku, ve stresu nejsem :nevim:. Jsem kolikrat unavena ze bych sla spat v 10 ale proste do 2-3rana nezaberu :zed: A pak budicek v 6. Nejsem unavna jen takova presla a mimo rano. Takhle se to tahle asi tyden. Uz jsem z toho zoufama a mam strach pak vecer spat. Stalo se mi ze mam i obcas pri usinani zvukive halucinace v podobe stebetani ptaku :pocitac:.
Mam uzlik na stitne zlaze a nevim zda to stim nespanim muze souviset.
Koupila jsem si medunkovy caj tak dnes to prubnu. Nejaka rada by nebyla? Ty halucinance si myslim ze jsou z nedostatku spanku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4850
23.5.16 18:20

@novakova.t Nechala bych se proklepnout u doktora, vyšetřit na neurologii. Jinak tu meduňku, kozlík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.16 19:30

Se spaním/nespaním mám problém pokud mám rozhozenou štítnou žlázu - pravidelně 1× za rok upravujeme dávkování a mně opravdu stačí lehké dolaďování, jinak mně ty hodnoty hodně skáčou.
Zvukové halucinace mám tedy u jiné nemoci (neurologické) a jen sporadicky, ale taky je to určitý ukazatel - u mne.

• Nahlásit
  • Citovat
19165
23.5.16 19:50

Spaní nespaní u mě dělá štítná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
25.5.16 15:25

Me dr napsala antidepresiva zoloft :zed:. Ze pry je to psychicke pritom zadny stres nemam :nevim: Tak snad to za 14dni prejde. Dnes jsem zoufala opet usla v pul 3 :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama