Nemůžu usnout a potřebuju uklidnit před dovolenou :(

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 22:59
Nemůžu usnout a potřebuju uklidnit :(

Ahoj. Cely den jsem v nervech, protoze zitra letime na dovolenou a je to dalka a je to s prestupem. Kdyz jsme leteli treba do Egypta, tak jsem byla tak nejak v pohode, ale ted jsem fakt vystresovana a je mi z toho zle. Tak moc jsem se tesila a ted bych radsi byla doma, jak se bojim. Bojim se prestupu a toho ze proste spadnem a nemuzu to dostat z hlavy. :,( Potrebovala jsem to dostat ven a chci usnout a fakt to nejde :(. Furt si rikam, ze lita tolik letadel, ale stejne prd platny :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Pvln34
Kecalka 231 příspěvků 20.08.19 23:05

Letecká doprava je obecne najbezpečnejšia ;) je väčšia pravdepodobnosť ze ten autobus/vlak/taxík kt ta na to letisko povezie bude mať haváriu, než to, že spadne lietadlo.
Mne trebárs pomáha si to takto racionalizovat. Denne je vo vzduchu x-tisíc lietadiel a všetky doletia v poriadku.
Mysli na cieľovú destináciu a do lietadla si zober knihu / sluchátka / tablet, at sa zabavis. Ja väčšinou tie dlhé lety celé prespím.
Neboj, dopadne to dobre :kytka: príjemnu dofcu!

Deneriss
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 20.08.19 23:12

Kam letíte? Máš už cestovní horečku :) užij si to, letecká doprava je nejbezpečnější. :kytka:

Deneriss
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 20.08.19 23:14

Já kdyz letela přes půl světa vzala jsem si neurol a spala jak zabita. Ale byla jsem ještě bezdetna. Pokud letíte s dětmi stejně nebudeš mít ani pomyšlení na padání letadla :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 23:20

Bojim se i ze se mi tam treba udela zle z nervu nebo tak.. 8o na Kubu letime.. achjo to byl napad letet tak daleko :roll: ja se i bojim si vzit neco na uklidneni, ze nevim co to se mnou udela.. ja jsem hroznej straspytel na vsechno :roll: a deti jeste nemame :)

tininas
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 20.08.19 23:24
@Anonymní píše:
Ahoj. Cely den jsem v nervech, protoze zitra letime na dovolenou a je to dalka a je to s prestupem. Kdyz jsme leteli treba do Egypta, tak jsem byla tak nejak v pohode, ale ted jsem fakt vystresovana a je mi z toho zle. Tak moc jsem se tesila a ted bych radsi byla doma, jak se bojim. Bojim se prestupu a toho ze proste spadnem a nemuzu to dostat z hlavy. :,( Potrebovala jsem to dostat ven a chci usnout a fakt to nejde :(. Furt si rikam, ze lita tolik letadel, ale stejne prd platny :,(

Ahoj.

A/ Přestupy jsou v klidu. Vše je dělané tak, aby to bylo „blbovzdorné“. Velké světelné tabule. Ochotný pozemní personál. (A když nevíš kudy kam, tak odchytni chlápka v nejparádnější uniformě - nejspíš to bude pilot. Zkušenost kamarádky mé babičky - přestup z Atlanty do Chicaga :) ) Určitě máte i nějaké kontakty na CK či CA. Přinejhorším se máte vždy kam vrátit.

B/ Ber to tak, že pokud spadnete, tak to na 100 % nepřežiješ a příští týden touto dobou Ti bude vše jedno. :P

C/ Ber můj příspěvek s nadhledem. Přeji Ti moc hezkou dovolenou. A užij si ji.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 20.08.19 23:34
@Anonymní píše:
Bojim se i ze se mi tam treba udela zle z nervu nebo tak.. 8o na Kubu letime.. achjo to byl napad letet tak daleko :roll: ja se i bojim si vzit neco na uklidneni, ze nevim co to se mnou udela.. ja jsem hroznej straspytel na vsechno :roll: a deti jeste nemame :)

klid, nohy nahoru a užij si dovolenou :kytka: určitě bude všechno v pohodě :) my taky letíme a jsem teda trochu ve stresu protože máme děti 16,10 u těch se nebojím ale máme dvouletou a letíme v pět ráno takže za hodinu a půl vyrážíme na letiště tak mám vítr jak to ta nejmenší zvládne :oops: :lol:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19142 příspěvků 20.08.19 23:36

Juuuu uzij si to a neboj se, to zvladnes :kytka:!Kuba je fakt super zazitek :mrgreen:.Taky nemam rada litani, ale bez toho se do sveta spatne diva.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19142 příspěvků 20.08.19 23:36
@Ravedd píše:
klid, nohy nahoru a užij si dovolenou :kytka: určitě bude všechno v pohodě :) my taky letíme a jsem teda trochu ve stresu protože máme děti 16,10 u těch se nebojím ale máme dvouletou a letíme v pět ráno takže za hodinu a půl vyrážíme na letiště tak mám vítr jak to ta nejmenší zvládne :oops: :lol:

Taky preji krasnou dovcu!

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 20.08.19 23:38
@wildcherry píše:
Taky preji krasnou dovcu!

díky :) já si pro sebe přeju hodný…pokud možno spící dítě a to až do cíle :lol: :lol: ale to bych asi chtěla moc letadla ráda pozoruje takže jakmile vkročíme na letiště bude po spánku :pankac: :lol:

Ella9
Kecalka 119 příspěvků 20.08.19 23:41

Je spousta lidí, co by si to s tebou hned vyměnila. ;) lKdyz jsem nedávno letěla a byly turbulence, říkala jsem si, že se ještě žádné letadlo nerozlomilo, ani neotocilo vzhůru kolama, tak to bude dobré. A taky si říkám, že v průměru by na 200 lidi mohl v davu cestovat aspoň 1 doktor, tak jsem v klidu i pro případ zdravotní nepohody. Bude to moc fajn a i kdyby ti za cestu přibyl že stresu šedivý vlas, bude to i tak stát za to. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 23:50

@Ravedd a kampak letite? :) kamoska letela pred par dny do Egypta s 2letou a v pohode, prospala to :) ale taky, jak ktery dite no :D my letime v 9:30 a chtela jsem se na to vyspat a vypada to, ze neusnu ani na chvili :/
@wildcherry joo.. jeste jsem premlouvala pritele, aby to byla prave Kuba, protoze jemu to je uplne jedno kam a ted bych byla radsi doma z tech nervu :zed:
@Ella9 ja jsem si i cetla, ze turbulence nejsou nebezpecny a ze to piloti ani nezaznamenaj, kdyz to letadlo jakoby spadne o par metru niz.. :D ale je to strasne hnusnej pocit.. a kdyz jsme leteli do Egypta, tak pri vzletu to byl tak hnusnej pocit asi jen 5 vterin.. neumim to popsat.. takovej tlak do hlavy no fuj, ale zpatky se to uz nestalo a to teda uz nechci zazit, to byl fakt humus :pocitac:

belladonna
Závislačka 3237 příspěvků 20.08.19 23:54

Taky bych se bála, nevím, jestli ještě někdy poletím, na druhou stranu, když jsem létala a nebála jsem se tolik, tak to bylo super. Ty zážitky. Tak si užij dovolenou, denně ve zprávách nehody aut i autobusů, přitom denně jezdíme. :kytka:

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 21.08.19 00:01
@Anonymní píše:
@Ravedd a kampak letite? :) kamoska letela pred par dny do Egypta s 2letou a v pohode, prospala to :) ale taky, jak ktery dite no :D my letime v 9:30 a chtela jsem se na to vyspat a vypada to, ze neusnu ani na chvili :/
@wildcherry joo.. jeste jsem premlouvala pritele, aby to byla prave Kuba, protoze jemu to je uplne jedno kam a ted bych byla radsi doma z tech nervu :zed:
@Ella9 ja jsem si i cetla, ze turbulence nejsou nebezpecny a ze to piloti ani nezaznamenaj, kdyz to letadlo jakoby spadne o par metru niz.. :D ale je to strasne hnusnej pocit.. a kdyz jsme leteli do Egypta, tak pri vzletu to byl tak hnusnej pocit asi jen 5 vterin.. neumim to popsat.. takovej tlak do hlavy no fuj, ale zpatky se to uz nestalo a to teda uz nechci zazit, to byl fakt humus :pocitac:

my jen do Bulharska s dvouleťačkou si zatím na nějakou dlouhou trasu netroufáme na to nám asi chybí odvaha :think: :lol: Kuba mě taky láká ale to asi spíš až budeme bez dětí nebo až alespoň ty starší odrostou :think: :lol: na tak dlouhých letech mě teda děsí ne ten let jako takový ale ta doba strávená v letadle přijde mi že to musí být strašně dlouhý :think: i když teda zrovna Kuba za to teda určitě stojí :D

Jahudka82
Závislačka 2994 příspěvků 21.08.19 00:02

Dej si medunkovej caj nebo panaka, prip.neco pak i v letadle :lol: :mavam: To bude v pohode, jee ja bych letela hned… :dance: Na to, jak je mi blbe v aute nebo busu, je letadlo zlaty, to se mnou nedelalo vubec nic, ani při turbulencich:)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama