Nemůžu zapomenout na bývalého přítele

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30
17.1.22 22:21

Nemůžu zapomenout na bývalého pritele

Pěkný večer všem. Chtěla bych se vypovídat a zároveň poprosit o radu nebo i názor. Mám rok a pul staré dítě, ex si v září našel známost, kterou mi přiznal v listopadu tím, že mi s dotyčnou poslali foto ( ona má 45 let, on 28 a ja 30). Jenže po 14 dnech mi tvrdil že to tak není a že se chce vrátit. Jenže to tak nebylo a on s ni dále udržuje vztah. :( Minulý rok v lednu jsme se domluvili s přítelem na tom. Ze přes týden bude chodit do práce a víkendy bude trávit s námi s tím že si uděla test na covid, abych se nemusela strachovat (vzalo mi to totiž hodně členů v rodině a i známých). To on ale pořád odmítal :( :(. Čím dál častěji jsme se hádali, me štvalo že s námi není a jeho, že po něm požaduji ten test. Měsíce plynuly a on se začal chovat Čím dál hůř. Vše mi dával za vinu, že dítě nevidí a nemůže si ho pochovat. Chtěla jsem od něho aby se v této době choval zodpovědně nic vic. Poslední týdny jsem mela hovory s tou jeho novou, která mi pořád tvrdila, že jsou jen přátelé. Samozřejmě, že jsem věděla že spolu normálně jsou. A včera se mi to dokonce od jeho kamaráda potvrdilo. Ex se týden absolutně ani neozval. Ja jsem mu dala rodinu, zázemí, dítě a klidný zivot a on si našel 45 letou ženskou, která je 2× vdova, rodina i dcera se dávno od ní odtrhli, je psychicky nemocna, a měla poměr s přítelem své nejlepší kamarádky. Chci na něj konečně zapomenout a přestat se trápit kvůli chlapovi co nás takto vyměnil. Ale celé dny musím na něho myslet a hlavně na naše dítě, které nebude mít tatínka po svém boku. Omlouvám se za tento sloh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Jolka86
17.1.22 22:29

To nebyl partner do života, určitě bych nedoufala v jeho návrat, ani bych to nechtěla. Žij svůj život pro sebe a dítě a časem potkáš lepšího partnera.

• Citovat
  • Nahlásit
30
17.1.22 22:31
@Jolka86 píše:
To nebyl partner do života, určitě bych nedoufala v jeho návrat, ani bych to nechtěla. Žij svůj život pro sebe a dítě a časem potkáš lepšího partnera.

Děkuji za názor. Ja to vím také, ale bolí to hodně. :( :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jolka86
17.1.22 22:37
@Londa1 píše:
Děkuji za názor. Ja to vím také, ale bolí to hodně. :( :( :(

To chce čas.

• Citovat
  • Nahlásit
30
17.1.22 22:42
@Jolka86 píše:
To chce čas.

Ano. Ale, už je to přes rok co spolu nejsme. Nevím kdy už konečně přestanu na něj myslet :,( :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5153
17.1.22 22:44

@Londa1

Prostě vadný kus, buď ráda, že to takto dopadlo.
Uzavři to… nemá cenu čekat jestli a kdy dostane rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
17.1.22 22:46
@Josef_t píše:
@Londa1Prostě vadný kus, buď ráda, že to takto dopadlo.
Uzavři to… nemá cenu čekat jestli a kdy dostane rozum.

Moc Vám děkuji za názor. Jen opravdu nechápu jak může být s takovou ženou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
17.1.22 23:05

Věřím, že je to psychicky náročné :hug: o to víc, když je v tom i dítě. Ale vsadím boty, že po čase si budeš klepat na čelo, kvůli jakému debi#ovi ses trápila a nakonec i bouchneš šáňo, že ho máš z krku ;) a jestli ještě přileze, rozhodně nebrat spátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5153
17.1.22 23:09
@Londa1 píše:
Moc Vám děkuji za názor. Jen opravdu nechápu jak může být s takovou ženou…

Dámy co žijí se zajíčky mě z to sežerou :-)

Zajíčky se často stávají chlapci co potřebují být ve vztahu submisivní (poslouchají).
Co se týče tělesna jsou starší dámy přístupnější a lehce si mladého nasměrují kam chtějí.

A to ti píšu jako někdo, kdo byl před nějakými třiceti lety taky chvíli zajíčkem.
Já studentík a jí bylo lehce přes třicet (žádnou rodinu jsem samozřejmě neměl).
Nikdy jsem nechtěl moc poslouchat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
17.1.22 23:09
@Rosary píše:
Věřím, že je to psychicky náročné :hug: o to víc, když je v tom i dítě. Ale vsadím boty, že po čase si budeš klepat na čelo, kvůli jakému debi#ovi ses trápila a nakonec i bouchneš šáňo, že ho máš z krku ;) a jestli ještě přileze, rozhodně nebrat spátky.

Děkuji Vám. On me podváděl par týdnu po porodu a ja mu odpustila :,(. A to byla chyba. Ale tento vztah co má teď opravdu nechápu. Kdyby si našel opravdu něco lepšího pochopím to, ale takovou ženskou?? To je nad moje chápání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
17.1.22 23:13
@Josef_t píše:
Dámy co žijí se zajíčky mě z to sežerou :-)

Zajíčky se často stávají chlapci co potřebují být ve vztahu submisivní (poslouchají).
Co se týče tělesna jsou starší dámy přístupnější a lehce si mladého nasměrují kam chtějí.

A to ti píšu jako někdo, kdo byl před nějakými třiceti lety taky chvíli zajíčkem.
Já studentík a jí bylo lehce přes třicet (žádnou rodinu jsem samozřejmě neměl).
Nikdy jsem nechtěl moc poslouchat :roll:

No právě, že on poslouchat nechce. To co jsem pochopila z těch hovoru co jsem měla s tou dámou tak říkala, že ji uráží a nadáva, ale že ji to nevadí protože se jí další den omluví. Jinak pro mě je to zena-bestie. Ja bych si nezačala nikdy s chlapem který má miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
17.1.22 23:16
@Londa1 píše:
No právě, že on poslouchat nechce. To co jsem pochopila z těch hovoru co jsem měla s tou dámou tak říkala, že ji uráží a nadáva, ale že ji to nevadí protože se jí další den omluví. Jinak pro mě je to zena-bestie. Ja bych si nezačala nikdy s chlapem který má miminko.

Několikrát me například řekl ja jsem chlap a ty budeš poslouchat a jak ne tak tahni. Jenže já tohle neuznávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
17.1.22 23:18

No asi se stále hledá, bohužel do toho zamotal tebe a dítě.
Ber to tak ty máš dítě a on nějakou tetku, kdo je na tom lépe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
17.1.22 23:20
@stalenaivka píše:
No asi se stále hledá, bohužel do toho zamotal tebe a dítě.
Ber to tak ty máš dítě a on nějakou tetku, kdo je na tom lépe?

Samozřejmě že ja. Ale bolí mě to, že nebude mít úplnou rodinu. Ja ji mám a vyčítam si, že dítěti jsem dala takového ani nevím jak ho nazvat otec mu nikdy nebyl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
17.1.22 23:26

Je to těžké, dítě by pro rodiče mělo být to nejcennější co mají. Kdo to ale neměl tak od rodičů, přenáší lhostejnost i na své děti. Myšlení: Manželka mě se. e je k h.vnu, tak ať jde do p. či - je teď dost rozšířené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat