Nemůžu zapomenout na ex

Anonymní
29.4.20 18:32

Nemůžu zapomenout na ex

Ahoj holky, jsou to 2 měsíce co jsem ukončila vztah s mym ex, protože mě podvedl (2×)

Nemůžu na nej ale zapomenout, není den co bych na nej nemyslela a včera jsem mu napsala bohužel sms, ze mi moc chybí a miluju ho a ze mi nemá odepisovat, protože si nechci o nicem psát (jasne ze jsem chtěla). Tak napsal ze jsem nejlepší a ze se omlouvá ze reaguje.

A já tu cely den brecim protože jsem zklamaná co odepsal, ze jsem mu už asi fakt jedno (necjci to dávat znovu dohromady, ale pořad tajne doufám ze přijde a řekne ze mě miluje a jestli mu dam ještě sanci) a strašně zavidim jeho budoucí přítelkyni :P

Už to bylo lepší a teď mi je stejně strašně jako hned po rozchodu :,(

Co s tím? Miluju ho, silene mi chybí, je mi smutno, zarlim na všechny ženský ale vím ze spolu byt nemůžeme, ze to tak je pro mě lepší :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3616
29.4.20 18:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsou to 2 měsíce co jsem ukončila vztah s mym ex, protože mě podvedl (2×)

Nemůžu na nej ale zapomenout, není den co bych na nej nemyslela a včera jsem mu napsala bohužel sms, ze mi moc chybí a miluju ho a ze mi nemá odepisovat, protože si nechci o nicem psát (jasne ze jsem chtěla). Tak napsal ze jsem nejlepší a ze se omlouvá ze reaguje.

A já tu cely den brecim protože jsem zklamaná co odepsal, ze jsem mu už asi fakt jedno (necjci to dávat znovu dohromady, ale pořad tajne doufám ze přijde a řekne ze mě miluje a jestli mu dam ještě sanci) a strašně zavidim jeho budoucí přítelkyni :P

Už to bylo lepší a teď mi je stejně strašně jako hned po rozchodu :,(

Co s tím? Miluju ho, silene mi chybí, je mi smutno, zarlim na všechny ženský ale vím ze spolu byt nemůžeme, ze to tak je pro mě lepší :?

Tak mu navrhni skupinové soužití. Ty ho miluješ tak, že ti ani ostatní ženy nevadí. Jsi sen každého chlapa. Pak nemusíš závidět jeho dalším přítelkyním, protože budete žít všichni spolu, takže budeš spokojená ty i on.
Vážně: rozmysli si, co vlastně chceš a udělej to. Momentálně se jen před ním ztrapňuješ. Nevadí ti to? Chtěla by jsi ho i když víš, že ti věrný opět nebude? Tolik si sama sebe vážíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15734
29.4.20 18:47

Závidíš budoucí přítelkyni, že bude jen další z řady podváděných? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
29.4.20 18:47

Závidíš jeho budoucí přítelkyni? No to je teda něco…:-) Má rada? Vytluč klín klínem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 19:03

Klín klínem u mě nikdy nefungoval :-(

Proč se ztrapnuju? To je trapný napsat nekomu po 2 měsících ze na nej myslím a styska se mi? Nejsem robot, no. Nemám dojem ze bych se nějak ztrapnila :oops:

Já si prave pořad říkám ze jinou už třeba podvadet nebude, takže ano, zavidim :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.20 19:04

Já vím, podvedl mě, nechoval se fér a ještě pak pořad zatloukal, často se zajímal hlavně o sebe, ale nějak se to pořad vrací a chybí mi snad víc než před těmi 8 týdny kdy jsem mu řekla ze je konec :,(

• Nahlásit
  • Citovat
378
29.4.20 19:06
@Anonymní píše:
Klín klínem u mě nikdy nefungoval :-(

Proč se ztrapnuju? To je trapný napsat nekomu po 2 měsících ze na nej myslím a styska se mi? Nejsem robot, no. Nemám dojem ze bych se nějak ztrapnila :oops:

Já si prave pořad říkám ze jinou už třeba podvadet nebude, takže ano, zavidim :oops:

Ta poslední věta… To je hodně naivní, že? Pravděpodobně má chlapec velké charisma, ale to není vše, věř mi. Hledej dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 19:09

@jasatko nevím jestli naivní, myslím ze to je po rozchodu normální si dotyčného idealizovat a myslet si ze bude jinej, ze k jiný se bude chovat jinak a budou stastni zatímco já jsem ta odkopnuta :? 8)

• Nahlásit
  • Citovat
378
29.4.20 19:13
@Anonymní píše:
@jasatko nevím jestli naivní, myslím ze to je po rozchodu normální si dotyčného idealizovat a myslet si ze bude jinej, ze k jiný se bude chovat jinak a budou stastni zatímco já jsem ta odkopnuta :? 8)

Kolikrát že tě to podvedl? Kolikrát že ti to lhal? Připomeň si to a zvaž, jestli si sama sebe dokážeš vážit i po tom, co se němu vrátíš a bude se to opakovat. Máš snad nějakou hrdost, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 19:31

@jasatko no, nemám prave :,(
(Já se k němu nevrátím, jen potrebuju přežít tohle peklo, kdy mám dojem ze už nikdy nebudu šťastná).

• Nahlásit
  • Citovat
378
29.4.20 19:34
@Anonymní píše:
@jasatko no, nemám prave :,(
(Já se k němu nevrátím, jen potrebuju přežít tohle peklo, kdy mám dojem ze už nikdy nebudu šťastná).

Můžu se zeptat, kolik ti je?

Jasně, že budeš šťastná. Najdeš si takového chlapa, který si tě bude vážit. Jen tomu musíš dát čas. Teď si najdi koníček, ať nemyslíš na nesmysly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 19:46

@jasatko prave že už 31 a myslela jsem si že tohle bude “napořád”. Koníčky mám a práci taky, ale denně usinam s tím ze jsem sama, zůstanu sama a už se nikdy nezamiluju. A ze ho bude mít (nebo má) jiná :oops: jsem hrozny pesimista já vím ale jsem teď opravdu nešťastná, protože jsem tomu vztahu moc věřila

• Nahlásit
  • Citovat
378
29.4.20 20:53
@Anonymní píše:
@jasatko prave že už 31 a myslela jsem si že tohle bude “napořád”. Koníčky mám a práci taky, ale denně usinam s tím ze jsem sama, zůstanu sama a už se nikdy nezamiluju. A ze ho bude mít (nebo má) jiná :oops: jsem hrozny pesimista já vím ale jsem teď opravdu nešťastná, protože jsem tomu vztahu moc věřila

Buď rád, že nejsi ve stejný situaci třeba se dvěma dětma. Spletla si se a to se stává. Chvíli to potrvá, ale dáš to. Obklop se přáteli a poohlídni se po někom jiným, i když to je teď těžký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama