Nemůžu zhubnout

Anonymní
14.11.19 20:43

Nemůžu zhubnout

Cítím se hrozně, snažím se jíst zdravě a ne a ne zhubnout. Dnes jsem tedy jídelníček nedodržela, ale i tak mi sedí do maker. Sportuji 4×-5× týdně v posilovně. Nějaké rady?
Zde je můj dnešní jídelníček: SN: skyr s trochou ovesných vloček, banánem a hrstkou oříšků, oběd: hrášková polévka a zeleninový salát s kuřecím masem, VE: 80g čokolády. V makrech mi vše sedí, dokonce mi ještě chybí nějaké kcal. Ale stejně nehubnu. Máte nějaké tipy? Čokoládu denně nejím, na večeři mívám jogurt nebo avokádový toast.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14480
14.11.19 20:48

Myslím že jis málo. To už jako večer nejíš skoro nic? Jak piješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
14.11.19 20:48

A nejis málo? Aby si tělo neukladalo, protože ví, že bude mít hlad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 20:49

Dnes večer už nic, jelikož nemám hlad. Většinou mám poslední jídlo kolem čtvrté hodiny, pak už do sebe nejsem schopná nic dostat.

• Nahlásit
  • Citovat
@Kriss Tina píše:
Myslím že jis málo. To už jako večer nejíš skoro nic? Jak piješ?

Tak skoro tabulka cokolady na veceri je masakr :P.
Jinak malo bilkovin.

Příspěvek upraven 14.11.19 v 20:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Samozřejmě, že nehubneš, když tak málo jíš. Tělo si ukládá zásoby tuku, když hladovíš. Takový jídelníček při 4-5 trénincích týdně tě za chvíli odrovná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3124
14.11.19 20:50

To nemáš hlad během dne? žádné svačiny, normální večeře? Bílkoviny, zelenina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
14.11.19 20:51

A kde je jídlo? 8o Kolik toho sníš k obědu? K večeři pouze čokoláda? :nevim: Takto na první pohled toho jíš hodně málo. Kolik potřebuješ zhubnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14480
14.11.19 20:53
@Anonymní píše:
Dnes večer už nic, jelikož nemám hlad. Většinou mám poslední jídlo kolem čtvrté hodiny, pak už do sebe nejsem schopná nic dostat.

S tím množství pohybu k tomu co sníš se nedivím. Na to že hodně cvicíš máš málo bílkovin a celkově málo jídla, to je dlouhodobě tak o kolaps. Navíc tělo panikari protože dostává zabrat, ale nemá dost živin, tak si bude ukládat do zásoby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 20:55

Pět kilo. Mám 165 a 68kg. Samozřejmě, že čokoládu nejím každý den, dnes vyjmečně. Na svačinu mívám většinou proteinovou tyčinku.

• Nahlásit
  • Citovat
21828
14.11.19 21:00

Chybí ti večeře kolem šesté večer, tělo má hlad a ukládá do zásob…Čokoláda ti dodá spoustu energie, ale nezasytí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 21:05
@pe-terka píše:
Chybí ti večeře kolem šesté večer, tělo má hlad a ukládá do zásob…Čokoláda ti dodá spoustu energie, ale nezasytí…

Večer do sebe nejsem schopná nic dostat, nemám hlad. Poslední jídlo SV/VE mám kolem čtvrté.

• Nahlásit
  • Citovat
21828
14.11.19 21:11
@Anonymní píše:
Večer do sebe nejsem schopná nic dostat, nemám hlad. Poslední jídlo SV/VE mám kolem čtvrté.

ptž jíš celkově málo a máš stažený žaludek. Tělo pak přepne do šetřícího režimu a zpomalí metabolismus, ptž předpokládá tuhé časy…Takže dochází k paradoxu, že jíš malinko a nehubneš. Zjevně ti to vadí. což je pochopitelné. Je na tobě, jak se k tomu postavíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14480
14.11.19 21:19
@Anonymní píše:

Musis se naučit pořádně jist no, jinak hubnout nebudeš, nebo budeš ale až ve chvíli když z těla vyčerpáš všechny zásoby, ale to budeš hubnout i svaly a tělo bude trpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2031
14.11.19 21:19

Ano, jak píšou ostatní jíš málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu