Nenahmatelná spánková tepna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 19:14
Nenahmatelná spánková tepna

Ahoj, je mi 15 a dnes jsem zjístila, že na pravé straně hlavy, u spánku normálně nahmatu tep, ale na levé nic 8o Ano, je to blbé, prosím, nekomentujte to hnusne. Hodne jsem se vydesila, tak nevíte jestli se mi to zdá, nebo to značí nějaký problém?

Reakce:

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 02.09.18 19:23

Neřeš takové kraviny.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1211 příspěvků 02.09.18 19:34
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 15 a dnes jsem zjístila, že na pravé straně hlavy, u spánku normálně nahmatu tep, ale na levé nic 8o Ano, je to blbé, prosím, nekomentujte to hnusne. Hodne jsem se vydesila, tak nevíte jestli se mi to zdá, nebo to značí nějaký problém?

Jak tě napadlo zkoušet zrovna takovou koninu? :D ještěže ty prázdniny konci…
Hele ale uklidním tě. Samozřejmě jsem to teď taky musela zkusit a mám to stejně :palec: :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10468 příspěvků 02.09.18 19:38

Ja nenahmátla ani jednu. Takže buď jsem mrtvá a zombici existují nebo je to uplne nepodstatná věc. Klonim se k druhé možnosti :mrgreen:

Aspera
Generální žvanilka 20761 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 19:41

Normální stav. Já si nenahmátnu tep takřka nikde.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 02.09.18 19:43

A proto se tep kontroluje na krční tepně, která je snadno dostupná. To že to někde nenahmatáš vážně neznamená, že tam není.

Přestaň panikařit a pokud ti to nejde, tak začni řešit svoje úzkostné poruchy.

https://obchod.portal.cz/…ost-a-obavy/

Kriss Tina
Kelišová 5461 příspěvků 02.09.18 19:54

Klid, taky sem to teď zkusila a taky si nahmatam jenom na pravé straně :mrgreen: a to si nahmatam tep klidně i v loketní jamce :pankac:

nozu
Extra třída :D 11675 příspěvků 02.09.18 19:59

jé, mě nikdy nenapadlo takové koniny zkoušet :mrgreen: uklidním tě, také si ji nahmatám jen napravo. Otázka je, zda to takto není v pořádku :think: :mrgreen: že by krev šla jednou stranou do hlavy tepbou a po druhé straně žilou zase dolů???? jen tak uvažuju nahlas, fakt to nyní nehodlám nikde vyhledávat.

nozu
Extra třída :D 11675 příspěvků 02.09.18 20:00

i když, na krku je na obou stranách, tak by asi měla pokračovat i kolem spánku :mrgreen: :mrgreen: uff, možná začnu lehce studovat anatomii.

magratka
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 02.09.18 20:09

Já mám teorii, že se nahmatá dominantní rukou, že je citlivější.(U mne ověřeno pokusem)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 20:14

Hehe, mockrát děkuji za hezké a vtipné odpovědi :D Uklidnili jste mě. Poslední dobou hodně panikařím, takže cokoliv mě bolí je podle mě špatně.

Aspera
Generální žvanilka 20761 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 20:23

@magratka asi jo, ted jsem to zkusila a pravou jsme ji nasla na obou stranach. Levou az potom co jsme ji vlevo nasla pravou a stejne slabe.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >