Nenanakazily jsme se koronavirem. Jak je to možné?

110
6.11.20 16:14

Nenanakazily jsme se koronavirem. Jak je to možné?

Hezký den, máme ve společné domácnosti pozitivního člověka. Byli jsme s ním každý den v blízkém kontaktu. Dokonce jsme slavily i narozeniny a dávali jsme si pusu. Samozrejne i době kdy jsme o nakažení ještě nevěděli. Dnes nám vyšli výsledky testů negativní. Jak je to možné? Setkal se s tím někdo? Všude hlásají jak je to vysoce nakažlivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14595
6.11.20 16:17

Protožě dotyčný měl nižší nálož ne moc agresivní verze viru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2231
6.11.20 16:20

Jo, v naší domácnosti zůstal manžel negativní, já a děti pozitivní. Teta taky zůstala negativní, strýc byl pozitivní…někdo je prostě odolný kus:-). Ale jinak jsem nakazila 6 dalších lidí 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
6.11.20 16:21

Je to úplně běžné. U nás byl taky pozitivní jen syn a všichni ostatní v domácnosti negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
6.11.20 16:22

Mozna mate silnější imunitu. Ono neni automaticky, ze jak ma coronu jeden, tak ji musi mit vsichni. Je to celkem často, ze ji chytne jeden- dva clenove domacnosti a zbytek je v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12118
6.11.20 16:27

Taky jsem to nechytla…měla jsem rande, na konci nečekaná líbačka a o 2 dny později mi dotyčný píše, že lehnul s horečkama…já nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
6.11.20 16:37

@Kriss Tina jsme tu celkem 6 lidi, pozitivní tchyně a nás 5 negativních. A to je jeden nad 65 let, dvě malé děti a já a manžel. No nechápu to :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
6.11.20 16:41

@Aja646 a nemohli jste to prodelat uz driv bezpriznakove? Byste ted meli imunitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
6.11.20 16:46

@Kriss Tina no nevím, možné to je. Ale že by všichni to by byla velká náhoda. Nikoho jiného v rodině pozitivního nemáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12135
6.11.20 16:47
@Aja646 píše:
Hezký den, máme ve společné domácnosti pozitivního člověka. Byli jsme s ním každý den v blízkém kontaktu. Dokonce jsme slavily i narozeniny a dávali jsme si pusu. Samozrejne i době kdy jsme o nakažení ještě nevěděli. Dnes nám vyšli výsledky testů negativní. Jak je to možné? Setkal se s tím někdo? Všude hlásají jak je to vysoce nakažlivé.

A jsi nemocna? Pokud ne, bud rada, ze nejsi pro okoli infekcni :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
6.11.20 16:49

@Aja646 je to zahada :D u nas to prodelala jenom mamka, ani o tom nevedela, zjistila to dodatecne, kdyz si nabrala protilatky. Normlane sme se shazeli cela rodina a nikomu jinemu nic nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
6.11.20 16:49

To je normální, neznám nikoho, kde by to měla uplně celá rodina. My to máme doma dva ze šesti, z lidí co jsme byli v kontaktu, než jsme to věděli, tak se taky nenakazili všichni. A já to mám zřejmě od člověka co jsem s ním byl deset minut a fakt k žádnému blízkému kontaktu nedošlo :lol:.Zatím co s přítelkyní samozřejmě ano a ta to nemá. Na tom proste nezáleží. Spíše nechápu to, že když to má někdo ze společné domácnosti, tak musí být zavřena doma celá rodina i ti co jsou negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
6.11.20 16:54

@cecetka právě že já jsem měla příznaky, jedno dítě taky a jsme všichni negativní, tak tomu nerozumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 16:55

Teta a sestřenice v kontaktu s pozitivním. Teta pozitivní bezpříznaková.. Strejda, sestřenice, bratranec negativní. Všichni ve společné domácnosti.

Anonym, info o rodině.

• Citovat
  • Nahlásit
1175
6.11.20 16:56

U nas taky. Ja pozitivni a deti neg. nechytli to ode me a to malou jsem pusinkovala o sto sest a spime vedle sebe. Proste deti jsou odolny a ja asi mensi prenasec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama