Nenápadné a spolehlivé prsní vložky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
6.4.22 12:57

Nenápadné a spolehlivé prsní vložky

Milé dámy, zajímaly by mě vaše zkušenosti s jednorázovými i pratelnými prsními vložkami :)
Hledám nějaké, které by byly tenké a v podprsence nenápadné (mám teda vyztuženou podprsenku, ale jak jsem pochopila z diskuzí, ani to nemusí být u tlusté vložky zárukou nenápadnosti). Zároveň ale řeším, aby byly i dobře savé, přestože budou tenké… Poradíte prosím?
(PS: Nějaké diskuze o prsních vložkách jsem tady na emiminu našla, ale jsou většinou dost staré a doporučují v nich třeba jednorázovky od Johnsons, které se ale podle všeho asi už ani nevyrábí… A na diskuzích o pratelných vložkách jsem našla hodně málo značek, zajímal by mě třeba názor na pratelné vložky od Petit lulu nebo Bobánka a jednorázovky od Avent a Bebela… Děkuji moc :) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59
6.4.22 13:10
@Ginny13 píše:
Milé dámy, zajímaly by mě vaše zkušenosti s jednorázovými i pratelnými prsními vložkami :)
Hledám nějaké, které by byly tenké a v podprsence nenápadné (mám teda vyztuženou podprsenku, ale jak jsem pochopila z diskuzí, ani to nemusí být u tlusté vložky zárukou nenápadnosti). Zároveň ale řeším, aby byly i dobře savé, přestože budou tenké… Poradíte prosím?
(PS: Nějaké diskuze o prsních vložkách jsem tady na emiminu našla, ale jsou většinou dost staré a doporučují v nich třeba jednorázovky od Johnsons, které se ale podle všeho asi už ani nevyrábí… A na diskuzích o pratelných vložkách jsem našla hodně málo značek, zajímal by mě třeba názor na pratelné vložky od Petit lulu nebo Bobánka a jednorázovky od Avent a Bebela… Děkuji moc :) )

S pratelnými neporadim, nepoužívala jsem, ale dobrou zkušenost mam právě s jednorázovkama od Aventu. Jsou tenké a ideálně velké (tedy aspoň pro mně :), lepení opravdu drží dobře a vyzkoušeno třeba i při sportu. Absorbují opravdu velké množství a tekutina uvnitř se mění na gel, takže jsou opravdu po celou dobu komfortní. Už je to tedy dva roky od používání, ale předpokládám, že toto zůstalo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.22 13:14
@Ginny13 píše:
(PS: Nějaké diskuze o prsních vložkách jsem tady na emiminu našla, ale jsou většinou dost staré a doporučují v nich třeba jednorázovky od Johnsons, které se ale podle všeho asi už ani nevyrábí… A na diskuzích o pratelných vložkách jsem našla hodně málo značek, zajímal by mě třeba názor na pratelné vložky od Petit lulu nebo Bobánka a jednorázovky od Avent a Bebela… Děkuji moc :) )

Já si koupila z Německa pratelné z bambusu. Byly tělové barvy a skvělé! Jednorázovky pro mě nic moc. Stály asi 6eur v dm nebo Rossmann.

• Citovat
  • Nahlásit
9431
6.4.22 13:27

Pratelny Avent, luxus a zadna moucnivka z nich..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
6.4.22 13:50

Jednorázové medela, avent doporučuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8612
6.4.22 14:15

Vložky Avent byly tenké, hodně toho absorbovaly, ale jsou zase do průměru velké, takže mně z menší velikosti podprsenky čouhaly ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2605
6.4.22 16:02

Mám ty petit lulu a ty rozhodně nejsou tenké a nenápadné :D. Jsou ale příjemné a savé, to ano. Z pratelných si hodně pochvalují holky majab, ale sama zkušenost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4883
6.4.22 19:19

Pratelné neporadím, ale jednorázovky Avent jsou parádní. Na doma sem si brávala třebas jen obyč Babylove :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
8.4.22 09:18

Moc děkuji, že jste se podělily o zkušenosti, nakonec asi koupím jednorázové Avent a ty pratelné MajaB :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat