Nenávidím mého manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 01:37
Nenávidím mého manžela

Dobry den, jsem s manželem vic jak 3 roky rozdíl věkový je velký.. manžel ma s prvního manželství 10 letou dceru. Když jsem ho poznala byla jsem jim naprosto okouzlena ( i blba ) manžel je cizinec opustila jsem práci abych mohla žít s ním a odstěhovala. Po nějakém čase se manžel začal měnit začala mu vadit ma rodina vždy si na ni něco najde, i me kamarádky na každé vidí vždy nějaké chyby. Začal me ponižovát, nadávat a žarlit. Alespon 2 týdny v měsíci protože další 2 mame jeho dceru a tam se hlídal ale po čase začal byt problém i s jeho dcerou ne vysloveně s ni ale s mim manželem. Malou ma ve střídavé péči. Když je u nás vynucuje si veškerou mou pozornost pro ni (on), nuti me s ni trávit co nejvíc času ( díky tomuto s ni mam i super vztah ) bohužel ja o tolik času s ni trávit nestojím určitě se chci podílet ale ne tolik! Když přijde manžel mi ji vyloženě hodí na zadá a devenko starej se, me se výchova v jaké ji vede nelíbí ( ani jeho bývalé ) vše ji dovoluje vše ji kupuje, poslouchá ji na slovo a všechny tyto věci vyžaduje i odemne a když řeknu ne je to problém nastane mi doma peklo. Navíc malá teď prochází pubertou a začíná to byt horší křičí po nás, neposloucha atd. Když po mem manželi křičí a chová se k němu skarede nikdy ji nic neřekne i když na nej řve „drž hubu” a on si potom výbíjí nervy na mě je na mě protivny, řve, nadává atd. Bohužel malá si to dovoluje i u mě a on ji tak stejně nic neřekne ( nikdy se me nezastane) a me to vadi tak ji odpovím „nervi po me můžeš mi říct cokoliv chceš ale v klidu “ a podobné věty tohoto typu manžel me nikdy nezastaví abych ji něco řekla pokud ji to tedy neřeknu rázným tónem ( nikdy jsem na ni nekricela) v tom případe me serve před ni, ze ji to mužů říci i jinak. Ale potom začne znovu ponižování začne me srovnávat s jeho dcerou ze je lepší, chytřejší, hezčí, dokonalejší než ja a ze si to k ni dovolit nesmím. Je to mnohem vic ale to bych tu sepsala knihu. Každopádně chci znát vaše názory..přála bych si od manžela odejít ale jsem na něm emočně jak finančně závislá a nedokážu odejít i když jsem nešťastná

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

sucuba
Kecalka 168 příspěvků 25.08.18 01:57

Naco názor? Odejít nechceš tak co tu chceš řešit… Marné, nechápu.. Byt s někým takovým, a až ti bude přes 40,zjistis že jsi promarnila život s nějakým blbeckem a nemáš nic…

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 25.08.18 05:33

Každý svého štěstí strůjce

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33684 příspěvků 25.08.18 05:54

Jde všechno jenom člověk opravdu musí chtít a zbytek jsou keci v kleci. Jakákoliv závislost je slabost a neschopnost žít sama se sebou. Nestačím se divit kolik lidí žije životy druhých a na ten svůj úplně dlabou.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 25.08.18 06:00

Peníze ti za to nestojí - roky ti utíkají odejdi dokud je čas a nemáte deti - pokud si myslíš ze teď je to teror tak za par let a s dítětem teprve poznáš navíc pak ti dítě vezme

Halamka
Závislačka 3583 příspěvků 1 inzerát 25.08.18 06:31

Vidím v tom klasického manipulanta. Odřízne té od rodiny a kamarádů a tím v tobě vypěstuje závislost na něm, protože už máš jen jeho. A hraje si s tebou jako kočka s myší.
Jsou to kecy o závislosti. Nejsi na něm závislá. Jen se ti nechce do změny. Asi by to bylo těžší, musela bys zvládnout určité nepohodlí, než by jsi se postavila na vlastní nohy. Ale není to nic nemožného. Záleží jen na tobě, jaký chceš mít život. Jestli chceš volně dýchat a mít svou hodnotu nebo dělat rohožku druhým :nevim:

sumys
Povídálka 42 příspěvků 25.08.18 06:32

Chceš názory?
Tady máš realistický názor: Máš nulovou šanci, že bys mohla u manžela cokoliv změnit. Jseš další ze zástupu psychicky týraných žen, možná se časem přidá i to fyzické, přiletí první facka, pak druhá, třetí.

Pesimistický názor: U doktora budeš říkat, že jsi zakopla a spadla ze schodů, a ikdyž se ti okolí a kamarádi budou snažit pomoct odejít, tak si budeš vymýšlet zástupné důvody, proč to nejde, obhajovat manžela, hledat vinu u sebe. Možná i odejdeš a pak se zase vrátíš. Možná si spolu upletete mimino.

Názor optimistický: Pozitivní je, že spolu nemáte děti, takže tě nic nedrží, jen formální svazek, kterej se dá zrušit. Jestli jsi v cizině, tak můžeš kontaktovat krajany nebo velvyslanectví a něco se vymyslí, i kdyby ti sebral pas. Jestli jsi v ČR, tak není co řešit, máme vcelku dobrý sociální systém, nezaměstnanost je malá, takže práci seženeš, máme Bílý kruh bezpečí, azylový domy, zbylo ti pár kamarádek, takže možnosti tu jsou. Nemá smysl se v tom dál exponovat, jen bys ztrácela čas.

Kelsey
Hvězda diskuse 44500 příspěvků 25.08.18 06:53

Nemate spolecne dite. Najdi si praci, jestli nepracujes a seber se odejdi. Zacni zit samostatny zivot.

marin
Echt Kelišová 9108 příspěvků 25.08.18 07:07

Už jen ten název diskuse mluví za všechno. Najdi nějakou organizaci, která se zabývá závislostí a týráním např. Bílý kruh bezpečí. Zavolej na jejich linku, můžeš si i domluvit konzultaci s psychologem a psychoterapeutem. Nátlak manžela se bude stupňovat. Odejdi dokud je čas, sama to nedokážeš, protože si ani nevěříš, že bys dokázala žít bez něj. Bude to asi náročnější, když jsi zvyklá na nějaký finanční standard, ale do budoucna tě může manžel odříznout i od peněz. Děti nemáte a sama se vždy dokážeš uživit a najít si bydlení, v tom máš velkou výhodu.

Micaella22
Kecalka 309 příspěvků 25.08.18 07:31

Odejdi. Zadna ostuda to nebude. Zacni s tim, ale neco uz delat, verim ze to zvladnes. Jemu nic nerikej, rozvodovy papiry muzou prijit postou…

Ms.Ragdoll
Závislačka 2552 příspěvků 25.08.18 07:32

Jsi na manzelovi emocne zavisla a pritom ho nenavidis? :nevim:

Bez nej si snad neumirala hlady ne? Takze si sbal veci, jes domu za rodinou a zacni znova. Najdi si praci, podej zadost o rozvod a zacni zit. Deti nemate, buhvi jakou lasku (jestli vubec nejakou) taky ne. Nic a nikdo te u nej nedrzi, je na tobe, jak chces stravit svuj zivot . :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 48483 příspěvků 25.08.18 07:47

šmarjá, mladá zdravá bezdětná holka a je na někom finančně závislá?
J8 ti nevim, nedokáeš. Tak si s nim pořid ještě kupu dětí, aby ses definitivně utvrdila ve své bezmoci s tím něco udělat, no. :nevim:

Celina
Závislačka 3080 příspěvků 25.08.18 11:19

A jak jsi žila, než jsi ho poznala? Nemáte děti, utikej od něj pryč. A jenom pro upřesnění…on se nezačal po nějaké době MĚNIT , on se jen přestal pretvařovat. Hodně štěstí

nostress
Extra třída :D 13249 příspěvků 25.08.18 19:54
@Anonymní píše:
Dobry den, jsem s manželem vic jak 3 roky rozdíl věkový je velký.. manžel ma s prvního manželství 10 letou dceru. Když jsem ho poznala byla jsem jim naprosto okouzlena ( i blba ) manžel je cizinec opustila jsem práci abych mohla žít s ním a odstěhovala. Po nějakém čase se manžel začal měnit začala mu vadit ma rodina vždy si na ni něco najde, i me kamarádky na každé vidí vždy nějaké chyby. Začal me ponižovát, nadávat a žarlit. Alespon 2 týdny v měsíci protože další 2 mame jeho dceru a tam se hlídal ale po čase začal byt problém i s jeho dcerou ne vysloveně s ni ale s mim manželem. Malou ma ve střídavé péči. Když je u nás vynucuje si veškerou mou pozornost pro ni (on), nuti me s ni trávit co nejvíc času ( díky tomuto s ni mam i super vztah ) bohužel ja o tolik času s ni trávit nestojím určitě se chci podílet ale ne tolik! Když přijde manžel mi ji vyloženě hodí na zadá a devenko starej se, me se výchova v jaké ji vede nelíbí ( ani jeho bývalé ) vše ji dovoluje vše ji kupuje, poslouchá ji na slovo a všechny tyto věci vyžaduje i odemne a když řeknu ne je to problém nastane mi doma peklo. Navíc malá teď prochází pubertou a začíná to byt horší křičí po nás, neposloucha atd. Když po mem manželi křičí a chová se k němu skarede nikdy ji nic neřekne i když na nej řve „drž hubu” a on si potom výbíjí nervy na mě je na mě protivny, řve, nadává atd. Bohužel malá si to dovoluje i u mě a on ji tak stejně nic neřekne ( nikdy se me nezastane) a me to vadi tak ji odpovím „nervi po me můžeš mi říct cokoliv chceš ale v klidu “ a podobné věty tohoto typu manžel me nikdy nezastaví abych ji něco řekla pokud ji to tedy neřeknu rázným tónem ( nikdy jsem na ni nekricela) v tom případe me serve před ni, ze ji to mužů říci i jinak. Ale potom začne znovu ponižování začne me srovnávat s jeho dcerou ze je lepší, chytřejší, hezčí, dokonalejší než ja a ze si to k ni dovolit nesmím. Je to mnohem vic ale to bych tu sepsala knihu. Každopádně chci znát vaše názory..přála bych si od manžela odejít ale jsem na něm emočně jak finančně závislá a nedokážu odejít i když jsem nešťastná

Jsi mladá, dítě spolu nemáte. Na co ještě čekáš? Až tě začne mlátit on, i jeho drzá a nevychovaná dcera? :nevim: Rychle pryč. Bude to už jenom horší.

Káťa19
Kelišová 7132 příspěvků 36 inzerátů 25.08.18 20:46

Presne, seber se a utec, hned! Nebo si to v klidu naplanuj, ale co nejdriv, chces cekat, az budete mit dite? Ze si na nem zavisla jsou jen reci, staci chtit zacit znovu zit ;) :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >