Nenavíjí se mi spodní nit

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lakmééé
Nováček 4 příspěvky 27.11.17 23:17
nenavíjí se mi spodní nit

Švadlenky prosím pomoc: doteď jsem šila na šlapacím stroji, proto s elektrickým nemám až tak moc zkušeností. Ale spodní nit jsem vždy namotala bez problémů. Jenže když to zkusím teď, tak mi to nejede, protože se zasekne jehla (která při tom namotávání má jet na volnoběh). prostě nasadím špulku se spodní nití na tu násadku vpravo, posunu s ní ještě doprava a šlápnu na pedál. Nebo snad něco vynechávám? Proč se mi tedy zasekne ta jehla do člunku?
Beztak to bude nějaká hrozná blbost, kterou přehlížím. Snad. Díky za pomoc

Reakce:
Janli
Kelišová 6296 příspěvků 27.11.17 23:24

Potáhnout nebo zastrčit kolečko v pravo z boku?

Lakmééé
Nováček 4 příspěvky 27.11.17 23:27

Zkoušela jsem, ale kromě točení se s něma nedá nijak hnout..

Janli
Kelišová 6296 příspěvků 27.11.17 23:30

Vpravo zboku by mělo být velký kolo, co máš za značku?

Lakmééé
Nováček 4 příspěvky 27.11.17 23:39

Je to Tesco :). Jak říkám, s těma kolama vpravo se nedá nic jiného, než točit. Jehlu jsem vyndala, tou to nebylo, zasekává se to celé.

Janli
Kelišová 6296 příspěvků 27.11.17 23:43

https://www.e-manual.eu/…+tesco+msm10

Koukni tady
Já mám zetinu a to horní kolo musím vytáhnout.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 28.11.17 09:19

@Lakmééé A děláš to tak, jak je popsáno v návodu u stroje? To je taková naše klasika, nečíst návody :D Nemyslím to zle ;) Třeba stačí někde něco jen zmáčknout a pojede to.
Já u jednoho stroje (mám ho 16 let) nemusela dělat nic (přeplo se to jen tím, že jsem nasadila spodní cívku), teď musím zaklapnout tu tyčku s cívkou doprava. Ale ani u jednoho mi při navíjení neběží jehla.

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 28.11.17 19:15

Mám stejný /nebo hodně podobný stroj a jen se to přecvakne doprava…

Lakmééé
Nováček 4 příspěvky 28.11.17 20:57

Podle návodu dělám vše správně. Nejspíš je prostě v tom stroji něco špatně.. :(

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >