Nenávist k alkoholu - zábavy, akce..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 18:34
Nenávist k alkoholu - zábavy, akce..

Zdravím. S přítelem jsme spolu 3 roky. Mně je 17 jemu 18. Nesnáším alkohol, protože mé dětství nebylo zrovna hezké a táta je silný alkoholik. Vždy když vidím alkohol, hned si na to vše vzpomenu. Přítel chodí na zábavy s kamarády, kteří pijou poměrně hodně a já mám vždy strach, že to přítel přežene. Nesnáším to zamyšlení nad tím jak to do sebe vždycky lejou. Přítel miluje pivo, nevadí mi když si dá 2 piva. Ale když někde jsme ještě s jeho kamarády a dalšími a vidím jak do sebe hází už 8. pivo, je mi na nic. Nesnesu ten pocit a jsem vždy protivná. Nebaví mě to na zábavách, nikam ani už nechodím. Nebaví mě koukat na to, když se někdo má bavit pomocí chlastu. Několikrát jsem kvůli tomu brečela. Je na tom některá podobně? :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

bloesty
Kecalka 223 příspěvků 04.09.18 18:44

Já to mám podobně, možná ten tak silně jako ty, ale taky mě nebaví akce, kde se lidi baví pomocí chlastu. Řeším to tak, že tam prostě nechodím a našla jsem si partnera a kamarády, kteří to taky nevyhledávají. Rozlišuju jít na pivo (a dát si jedno dvě) a jít se opít. Nutno ale říct, že ve tvém věku jsem to měla spíš jako tvůj přítel, bavilo mě testovat hranice, bavilo mě poznávat zakázané ovoce… díkybohu jsem z toho vyrostla. Doufám, že z toho vyroste i tvůj přítel.

bloesty
Kecalka 223 příspěvků 04.09.18 18:46

Obecně si myslím, že nejsi divná a není třeba ten tvůj odpor nějak překonávat a nutnit se k pití nebo k nucené zábavě. Záleží ale v jaké sociální bublině žiješ, dovedu si představit, že to v některých bubliných může být problém, který člověka úplně vyčlení z kolektivu…

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 04.09.18 18:48

Taky jsem syn alkoholika a asi vím, jak to myslíš. Taky mi není příjemné vidět někoho pít. Hlavně nechápu, jak se někdo může bavit pitím alkoholu. Ale co s tím, neporadím. Já si zvykl, že někdo si občas dá a pokud mě nikdo neobtěžuje, tak už se tím nezabývám.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1780 příspěvků 04.09.18 18:51

Je ti 17, tenhle není poslední, doufej. Není dobrý mít jen jednoho muže v životě. Dává Ti slušný důvod k rozchodu, jelikož 7-8 piv bude vždycky příliš mnoho, i v dospělosti je to dost.

v 17 bych změnila partnera a jemu bych řekla, že je to kvůli pití, pokud by to byla pravda a chtěl to vědět

lachtanice86
Kelišová 6108 příspěvků 04.09.18 18:59

Najdi si abstinenta když ti to tak vadí

Emimin7
Echt Kelišová 8859 příspěvků 04.09.18 19:07

Já to také nesnáším. Ta má si dá tak jednou za týden až dva pár sklenic vína a i to mi vadí. Přemýšlel jsem o rozchodu, ale ona je jinak ve všem ostatním tam super. Navíc abstinentku bych pohledal. :?
Na tvém místě by to ovšem byl rozchod jasný. 8 piv je přes čáru.

meduzza
Echt Kelišová 8717 příspěvků 04.09.18 19:24
@Anonymní píše:
Zdravím. S přítelem jsme spolu 3 roky. Mně je 17 jemu 18. Nesnáším alkohol, protože mé dětství nebylo zrovna hezké a táta je silný alkoholik. Vždy když vidím alkohol, hned si na to vše vzpomenu. Přítel chodí na zábavy s kamarády, kteří pijou poměrně hodně a já mám vždy strach, že to přítel přežene. Nesnáším to zamyšlení nad tím jak to do sebe vždycky lejou. Přítel miluje pivo, nevadí mi když si dá 2 piva. Ale když někde jsme ještě s jeho kamarády a dalšími a vidím jak do sebe hází už 8. pivo, je mi na nic. Nesnesu ten pocit a jsem vždy protivná. Nebaví mě to na zábavách, nikam ani už nechodím. Nebaví mě koukat na to, když se někdo má bavit pomocí chlastu. Několikrát jsem kvůli tomu brečela. Je na tom některá podobně? :think:

A proč s ním jsi? Vadí ti evidentně základní věci v chování. V tomhle věku, bez dětí :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 19:44

Já jsem žila s klukem,který byl za střízliva zlatý. Když se napil,byl agresivní,křičel na mě,házel doma nábytkem. Vydržela jsem to pět let a pak ho opustila. Nikdy víc. Můj manžel si dá sem tam pivo a i přesto jsem že začátku měla blbý pocit,člověk je pořád ve střehu. Vykašli se na něj a nebo podnikejte jiné věci společně a s kamarády ať si chodí pít. Ale v osmnácti do sebe lít 8 piv,to je docela nářez.

Nickless
Povídálka 19 příspěvků 04.09.18 19:49

Jsem na tom stejně, a proto bych nikdy nechodila s klukem co pije, ať už v jakýkoli míře. My třeba měli s kamarádkama narozeninovou oslavu, tři dorty, atp., ale ani kapka alkoholu a bavili, smáli jsme se. Navíc třeba některým lidem přijde ohromně vtipný, jak se lidi v opilým nebo i po pár pivech chovaj, mě to vtipný nepřijde, spíš hnusný. Hnusí se mi to, nechápu to. A to mám přítele, jeho máma jednou říkala že jsme se hledali až jsme se našli. A je mi 19 a jemu 24. A znám ještě 1 kluka se stejným názorem a je mu 18.. Jinak mám spoustu kamarádek a většina z nich pije, a svůj názor jim necpu, a oni mě zase nenutí do pití, podnikáme spolu jiné věci, na ty párty s nima nechodím. :)

cverunka
Závislačka 2556 příspěvků 04.09.18 19:55

Chápu, že nehezké dětství s tatínkem alkoholikem nechá na člověku následky. Tohle je už ale podle mě tvůj nezpracovaný problém. Jasně, není normální se opíjet, ale nejít v 17 na zábavu, protože se tam pije, je nenormální a měla bys to řešit s psychologem.

radúna
Extra třída :D 11955 příspěvků 04.09.18 19:55
@Anonymní píše:
Zdravím. S přítelem jsme spolu 3 roky. Mně je 17 jemu 18. Nesnáším alkohol, protože mé dětství nebylo zrovna hezké a táta je silný alkoholik. Vždy když vidím alkohol, hned si na to vše vzpomenu. Přítel chodí na zábavy s kamarády, kteří pijou poměrně hodně a já mám vždy strach, že to přítel přežene. Nesnáším to zamyšlení nad tím jak to do sebe vždycky lejou. Přítel miluje pivo, nevadí mi když si dá 2 piva. Ale když někde jsme ještě s jeho kamarády a dalšími a vidím jak do sebe hází už 8. pivo, je mi na nic. Nesnesu ten pocit a jsem vždy protivná. Nebaví mě to na zábavách, nikam ani už nechodím. Nebaví mě koukat na to, když se někdo má bavit pomocí chlastu. Několikrát jsem kvůli tomu brečela. Je na tom některá podobně? :think:

A napadlo tě, že by sis nemusela takto znepříjemňovat život a mohla by sis najít nějakého abstinenta?
Jste oba ještě hodně mladí, láska za čas vyprchá a zůstane stereotyp a nuda. A tu on okoření chlastem a ty řevem. Není to moc lákavá budoucnost, viď?

Pošli ho do oběhu, nejlíp nějaké pivařce, která mu bude rozumět a půjde jim to chlastání spolu líp než teď vám dvěma.

A to nemyslím fakt zle, i když to napsané možná vypadá jako cynismus…

warita
Echt Kelišová 7798 příspěvků 04.09.18 20:11

Jestli do sebe haze 8 piv, tak ten nabeh na alkoholizmus ma taky a drive ci pozdeji budes resit zase sveho tatu.

Nickless
Povídálka 19 příspěvků 04.09.18 20:16
@cverunka píše:
Chápu, že nehezké dětství s tatínkem alkoholikem nechá na člověku následky. Tohle je už ale podle mě tvůj nezpracovaný problém. Jasně, není normální se opíjet, ale nejít v 17 na zábavu, protože se tam pije, je nenormální a měla bys to řešit s psychologem.

Tak to by psycholog měl plnou ordinaci, lidí co nechodí na zábavy je spousta, a mají k tomu všemožné důvody. Někdo je introvert a tyhle akce plné lidí nemusí, jiný nepije, jiného to nebaví a radši si pustí film. A mezi lidmi co nechodí v tomhle věku na zába vy jsou i ti co pijí, jen si tu skleničku dají třeba radši jen s pár kamarádkami.

cverunka
Závislačka 2556 příspěvků 04.09.18 20:40
@Nickless píše:
Tak to by psycholog měl plnou ordinaci, lidí co nechodí na zábavy je spousta, a mají k tomu všemožné důvody. Někdo je introvert a tyhle akce plné lidí nemusí, jiný nepije, jiného to nebaví a radši si pustí film. A mezi lidmi co nechodí v tomhle věku na zába vy jsou i ti co pijí, jen si tu skleničku dají třeba radši jen s pár kamarádkami.

Tak to ale není jen o té zábavě, to byl příklad. To si ani nedá v létě na zahrádce kofolu, či kafe, protože vedle u stolku chlapi chlastají pivo? :nevim: Alkohol je všude, ať se to někomu líbí nebo ne. Nikdo ji nenutí pít, ani chodit s klukem, co dá 8 piv za večer.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >