Nenávidím miminka :(

Anonymní
5.1.21 19:25

Nenavist k miminam

Ahoj,
predtim nez me zacnete odsuzovat si prosim prectete co pisu.
Detstvi jsem mela vice mene normalni, rodice me nemlatili ale mela jsem takzvany studeny odchov, emoce se u nas moc neprojevovaly, moc se o nich nemluvilo atd.
Kdyz mi bylo 23 potkala jsem muze o 6 let starsiho se kterym jsem zacala chodit i kdyz musim priznat ze jsem moc zamilovana nebyla. Po trech mesicich vztahu jsem dostala prilezitost jit do zahranici za praci coz jsem uz dlouho chtela. To znamenalo skoro jisty konec vztahu. Kdyz pochopil, ze se asi rozejdeme debi. l schvalne propichal kondom kdyz jsme meli sex a ja otehotnela. (vim to 100% protoze se k tomu sam priznal, nechtel o mne prijit)
Nechtela jsem ani nahodu dite s takovym clovekem, a hlavne ne po 3 mesicich vztahu a jeste bych prisla o tou praci v zahranici takze jsem se objednala na potrat.
To obdobi bylo pro mne snad nejhorsi v zivote, citila jsem obrovskou nenavist k nemu a zaroven i k tomu diteti, plakala jsem kazdou noc, strasne mne bolelo ze mi tohle nekdo mohl udelat.
A ted ten nejvetsi problem- je to uz par let ale ja porad citim nenavist k miminkum…jakmile uslysim slovo mimino tak se mi chce zvracet, kdyz nekde nahodu uvidim fotku mimina, zacnu si predstavovat kak ho mlatim…je to hrozny, ja vim ale nemuzu si pomoct…nikdy driv jsem psychicke problemy nemela, k detem jsem vzdy byla spise neutralni, vzdy jsem rikala ze je budu mit jenom pokud se do nekoho zamiluji a ted najednou k nim citim takovou nenavist 8o a nevim co delat… Jak si mam pomoct?
PS. Nikdy bych zadne mikino nebila, to ani nahodu, umim se kontrolovat, k vetsim detem tou nenavist necitim, jenom k miminum

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1590
5.1.21 19:33

Tak na to snad ani nejde nic napsat… Upřímně doufám, že to je jen blbej vtip a pokud ne tak by bylo asi záhodno si jít k doktorovi pro antikoncepci a cestou zpátky si zajít za nějakým psychologem. Jako napsat, že při pohledu na mimino si představuješ jak ho mlátíš neomluvíš žádnou výmluvou, že to je skrz přítele a bla bla bla. Samozřejmě ne každý jde z mimin dokolen, to chápu, ale takovéhle pocity už jsou dávno za čárou normálnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
5.1.21 19:34

@PeBa12 je to troll, ani nemá cenu reagovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18822
5.1.21 19:37

Objednej se k psychiatrovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1590
5.1.21 19:37
@Ojanka píše:
@PeBa12 je to troll, ani nemá cenu reagovat…

No tak to upřímně doufám, že máš pravdu. I tak když tohle dokáže někdo vyplodit jen tak pro srandu tak nemůže být normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 19:42

Pane boze precetly jste vubec co jsem psala? Nikdy bych mimino nezmlatila ani zadnemu diti neublizila. O to se bat nemusite. Nevim jak se ubranit tem myslenkam…a to o antikoncepci jste si mohla vynehat, ja jsem byla ta ktere bylo ublizeno, nebyla jsem nezodpovedna

• Citovat
  • Nahlásit
1985
5.1.21 19:42

Terapie!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
5.1.21 19:44

Propichl kondom :lol: tím jsi to zabila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15779
5.1.21 19:46

Rozhodně doporučuji psychoterapii. Nevím, v čem konkrétně tkví problém, ale psychoterapeut dokáže rozklíčovat a pomoci vyřešit jak nutkání nenávidět mimina, tak nutkání provokovat vymýšlením diskuzí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981

Snaz se to nebrat zle nebo osobne, ale toto je na psychologa. Vznikl ti uvnitr nejaky blok, ktery je potreba odbourat. Pripadne doporucuju regresni terapii nebo hypnozu.
:kytka:

Příspěvek upraven 05.01.21 v 19:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18194

Zažila sis slušný trauma a nenávist k chlapovi sis promítla jinam, to se stává. Nemyslím, že bys dokázala dítěti ublížit, to si jen hlava kompenzuje prožitý trauma. Lidská duše je složitá. Najdi si psychoterapeuta a zkus to řešit. Sama kvůli sobě. Škoda se trápit kvůli jednomu blbovi a zkazit si tím život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
5.1.21 19:47

Proč tohle pises na emimino? Co my tady s tím? Co čekáš? Zajdi si k psychiatrovi. Četla jsem hodně, ale tohle ještě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
5.1.21 19:48
@Anonymní píše:
Pane boze precetly jste vubec co jsem psala? Nikdy bych mimino nezmlatila ani zadnemu diti neublizila. O to se bat nemusite. Nevim jak se ubranit tem myslenkam…a to o antikoncepci jste si mohla vynehat, ja jsem byla ta ktere bylo ublizeno, nebyla jsem nezodpovedna

Ty jsi prekvapena z reakci? Ja jsem prekvapena, ze ze stran nekterych dam nebyly horsi :mrgreen:
Terapie je opravdu jedina cesta u tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10933
5.1.21 19:55

Myslím, že jste se tu do ní nemusely tak pouštět. Nedá se vyloučit, že nezpracovaný potrat může vyvolat takové představy - ale proboha, nedějte tu z ní vražedkyni, co krade kočárky a morduje kojence.

Zakladatelko, pokud je Tvůj problém skutečný, jdi na terapii, protože máš zjevně větší problém, než sis sama myslela.

Pokud tady trollíš, tak si dej studenej hadr na hlavu a zajdi na terapii, protože vymýšlet si takové věci a dávat je na mamiserver, to je hodně úchylný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 19:56

Pardon.. celou dobu ctu hnusne komentare a jedina pani to napsala hezky, moc vam rozumim a je to psychicky blok, ktery se da odbourat, to vsechno zalezi na vasem chtici a na tom jestli stim chcete neco delat, ale ja vam dokazu rozumet, taky nejsem nadsena z miminek jak vsichni ostatni a dostavam akorat odevsech negativni reakce jen proto, ze moc mimina a celkove deti nemusim
(Je mi 25 let)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat