Nenávist k přítelovým rodičům

Anonymní
7.1.20 19:13

Nenávist k pritelovym rodičům

Zdravím mám jeden takovej uz dost otravnej problém a to jsou pritelovi rodiče. Začnu tim, ze dokud jsme nemeli děti bylo vse ok a nas vztah byl si myslim nadmíru dobrý, ale od té doby co mame dite ie to jedna velká pohroma. Ted uz neni den co se s pritelem skrz ně nehadame, protoze ja uz je nemůžu ani čut. Ted uz cokoliv udelaji tak prostě uz zurim. Kdyz se malá narodila tak o ni vcelku nemeli zájem přijeli jednou za měsíc a instrukrovali co delam a nedelam spatne a co a jak bych měla delat. Samozřejmě, že tlacim a vse rikam příteli, protože je to občas uz k nevydrzeni. Maji ve vsem rozdílné názory a s čím koliv prijdou je cim dal vetsi jobovka. Me to jednak stresuje a ted uz neskutečně vytaci. Vždycky si rikam bud silná to zmaknes kašli na ně, ale ne opravdu to nejde :zed: :zed: Pritela to samozřejmě štve a ja se mu nedivim jsou to jeho rodiče a kdyz furt slysi jak na ně nadává tak uz se mu to hnusi a me ty věčný boje skrz ně tak nebaví. Máte to taky tak nekdo? Zmenily se Vám ty vztahy po detech? Ja teď sama vidim, že se prostě nemáme rádi, že je to vzájemný. Přítel říká, ze za to můžu jen já ze ja uz na nich hledám ty chyby, ale ja se tolikrat opravdu snažila to neresit vykaslat se na to a myslim si, ze jsem hodne trpelivy člověk, ale odsad podsad. :,( :,( :,( :,( :,( Opravdu nevim co mam dál dělat, protoze jestli to bude takhle dále pokračovat tak se s pritelem rozejdeme :( :roll: a řešení, ze si s nema opatrne nejak sednout a promluvit nemá uz cenu, protože to zde uz bylo kdyz jsme jim ze začátku řekli jestli jim nevadí ze malou vůbec nevidi a pak jen prijedou a vykladaji co delame špatně. To se s námi 14 dni nebavily a nejhorsi na svete jsem byla samozrejme ja, ze to je z mé hlavy, protože jejich synacek by tohle nikdy nerekl… skrz tady to me opravdu dochází síly…Máte nekdo podobnou zkušenost???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20300
7.1.20 19:20

A co ti dělají tak hrozného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9024
7.1.20 19:27

Normálně si s nimi u vína promluvit a nepomlouvat za zády ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20707
7.1.20 19:29

No a co by měl podle tebe přítel dělat? Vyměnit rodiče? Jako chodit za mnou každý den manžel a vykládat mi, jak mám hroznou matku, tak ho za chvíli pošlu do haj.zlu, i kdyby to byla 1000× pravda. Jsou jací jsou, on to nezmění, ty taky ne, tak se s nimi přestaň stýkat a máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23797
7.1.20 19:31

Pokud přítel vidí, že za to můžeš jen ty, pak asi nemáš šanci. Možná je to pravda, možná je jen na jejich straně, ale tak se partner nechová. Možná kdybys nebyla přítelkyně, ale manželka, brali by tě vážněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 19:33

Jo, tchyně vidí vnuky jednou za uherský rok a to ještě spíš náhodou, ale keců jak koza bobků, co je prý špatně - moc ho sleduju (tříletého nenecháme běhat do silnice) měl by jít do školky, aby se promořil nemocemi :roll:, a když teda nakoenc do školky jde, tak ať si prý nemyslím, bude mi marodit. Nic není prostě dobře, co uděláme a vždycky se obrací na mě, nikdy na svého syna „a kdy ho DÁŠ do školky?“ ne dáTE do školky, vždycky za všechno můžu jenom já :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 19:36
@jahuhudka píše:
A co ti dělají tak hrozného.

Vemu to tak nejak ve zkratce… zacnu tim ze malá se narodila v cervenci ze zacatku me furt nadávali ze ji nedávám cepicku a rukavice podotykam ze byl opravdu hic a kdykoliv jsem ji to v těch teplech dala tak měla hysterak ani dekou nechtela moc zakrývat to byl taky oheň na střeše, ale prostě dávala jsem na pocit malé a ne jich.Me neslo moc kojit, ale u nich jsem byla uz odepsana misto, aby me podporovali hned me radily, ze mam prejit na Um ze kojeni je na prd. Malinká tak nejak pd malicka potrebuje na spánek byt stáhla plinou a byt v zavinovacce další kámen urazu přece nebude spat jak v kriminále. Klidne ju probudí jen aby tak nebyla. Ono to možná vypadá jak drobnosti ale v začátcích jsem si priapadala hrozně jak nemožná matka a jejich každá další návštěva byl pro me jeden velkej stres. Teď mě třeba kamarádka pujcila ohratku a tchyne vcera prijela.na návštěvu a zacla silet, ze do toho ji teda rozhodně nemuzeme davat ze to ma prusle a ze si tam zlame nohy tak ji rikam, ze je to úplně stejny jak postylka, ze to používá kde kdo. Tak me zacla vykládat ze se to bude teda muset obdelat molitanem aby si na tom neublizila. Je toho mnohrm více, ale ted takhlr si hned na vse nevzpomenu ale proste vse přehnaně řeší a mě tim stresuji a uz vytaci :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 19:38
@Makca87 píše:
Normálně si s nimi u vína promluvit a nepomlouvat za zády ;).

To jsme opravdu zkoušeli a hezky jsme jim to vse řekli, ale skoncilo to hadkou, nejhorsi jsem byla samozrejme já a pak se s náma 14 dni nebavily.

• Citovat
  • Nahlásit
20300
7.1.20 19:39
@Anonymní píše:
Vemu to tak nejak ve zkratce… zacnu tim ze malá se narodila v cervenci ze zacatku me furt nadávali ze ji nedávám cepicku a rukavice podotykam ze byl opravdu hic a kdykoliv jsem ji to v těch teplech dala tak měla hysterak ani dekou nechtela moc zakrývat to byl taky oheň na střeše, ale prostě dávala jsem na pocit malé a ne jich.Me neslo moc kojit, ale u nich jsem byla uz odepsana misto, aby me podporovali hned me radily, ze mam prejit na Um ze kojeni je na prd. Malinká tak nejak pd malicka potrebuje na spánek byt stáhla plinou a byt v zavinovacce další kámen urazu přece nebude spat jak v kriminále. Klidne ju probudí jen aby tak nebyla. Ono to možná vypadá jak drobnosti ale v začátcích jsem si priapadala hrozně jak nemožná matka a jejich každá další návštěva byl pro me jeden velkej stres. Teď mě třeba kamarádka pujcila ohratku a tchyne vcera prijela.na návštěvu a zacla silet, ze do toho ji teda rozhodně nemuzeme davat ze to ma prusle a ze si tam zlame nohy tak ji rikam, ze je to úplně stejny jak postylka, ze to používá kde kdo. Tak me zacla vykládat ze se to bude teda muset obdelat molitanem aby si na tom neublizila. Je toho mnohrm více, ale ted takhlr si hned na vse nevzpomenu ale proste vse přehnaně řeší a mě tim stresuji a uz vytaci :(

Takový malichernosti a ty kvůli tomu rozložila rodinu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23797
@Anonymní píše:
To jsme opravdu zkoušeli a hezky jsme jim to vse řekli, ale skoncilo to hadkou, nejhorsi jsem byla samozrejme já a pak se s náma 14 dni nebavily.

Můžu se zeptat, kolik je ti let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@hanka.br. píše:
Pokud přítel vidí, že za to můžeš jen ty, pak asi nemáš šanci. Možná je to pravda, možná je jen na jejich straně, ale tak se partner nechová. Možná kdybys nebyla přítelkyně, ale manželka, brali by tě vážněji.

My jsme zasnoubeni, ale zatim nemame dostatecny finance na svatbu… a s takovou ani nevim jestli ji vůbec chci, protože jsme jen prohlásila ze nechci na svatbě cukroví a poslouchala jsem to měsíc jak jsem hrozná…

• Citovat
  • Nahlásit
11936
7.1.20 19:40

Ježiš marjá, tak přijedou jednou za měsíc a dají nevyžádané rady. Tak to pusť jedním uchem tam a druhým ven. nevím, co to běžíš rozebírat a slepičit přítelovi. Řeknu děkuju za názor, udělám si to po svém a nedrtím tím chlapa. Akorát si rozvracíš vlastní rodinu. Kdyby mi manžel denně nadával na rodiče jak hysterka, tak by mi taky lezl na nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 19:42
@jahuhudka píše:
Takový malichernosti a ty kvůli tomu rozložila rodinu :roll:

Pro vás to jsou možná malichernosti, ale jako začínající matka bud ocekavam rady a ne výčitky co vše dělám špatně… tohle.se dle meho nedělá.. každé si vše dělá po svým a nebudu nekomu vykladat ze neco dělá spatne…

• Citovat
  • Nahlásit
5520
7.1.20 19:43
@Anonymní píše:
Zdravím mám jeden takovej uz dost otravnej problém a to jsou pritelovi rodiče. Začnu tim, ze dokud jsme nemeli děti bylo vse ok a nas vztah byl si myslim nadmíru dobrý, ale od té doby co mame dite ie to jedna velká pohroma. Ted uz neni den co se s pritelem skrz ně nehadame, protoze ja uz je nemůžu ani čut. Ted uz cokoliv udelaji tak prostě uz zurim. Kdyz se malá narodila tak o ni vcelku nemeli zájem přijeli jednou za měsíc a instrukrovali co delam a nedelam spatne a co a jak bych měla delat. Samozřejmě, že tlacim a vse rikam příteli, protože je to občas uz k nevydrzeni. Maji ve vsem rozdílné názory a s čím koliv prijdou je cim dal vetsi jobovka. Me to jednak stresuje a ted uz neskutečně vytaci. Vždycky si rikam bud silná to zmaknes kašli na ně, ale ne opravdu to nejde :zed: :zed: Pritela to samozřejmě štve a ja se mu nedivim jsou to jeho rodiče a kdyz furt slysi jak na ně nadává tak uz se mu to hnusi a me ty věčný boje skrz ně tak nebaví. Máte to taky tak nekdo? Zmenily se Vám ty vztahy po detech? Ja teď sama vidim, že se prostě nemáme rádi, že je to vzájemný. Přítel říká, ze za to můžu jen já ze ja uz na nich hledám ty chyby, ale ja se tolikrat opravdu snažila to neresit vykaslat se na to a myslim si, ze jsem hodne trpelivy člověk, ale odsad podsad. :,( :,( :,( :,( :,( Opravdu nevim co mam dál dělat, protoze jestli to bude takhle dále pokračovat tak se s pritelem rozejdeme :( :roll: a řešení, ze si s nema opatrne nejak sednout a promluvit nemá uz cenu, protože to zde uz bylo kdyz jsme jim ze začátku řekli jestli jim nevadí ze malou vůbec nevidi a pak jen prijedou a vykladaji co delame špatně. To se s námi 14 dni nebavily a nejhorsi na svete jsem byla samozrejme ja, ze to je z mé hlavy, protože jejich synacek by tohle nikdy nerekl… skrz tady to me opravdu dochází síly…Máte nekdo podobnou zkušenost???

Najdi si psychiatra. Potřebuješ se uklidnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23797
7.1.20 19:44
@Anonymní píše:
My jsme zasnoubeni, ale zatim nemame dostatecny finance na svatbu… a s takovou ani nevim jestli ji vůbec chci, protože jsme jen prohlásila ze nechci na svatbě cukroví a poslouchala jsem to měsíc jak jsem hrozná…

Jsi vůbec ochotná v něčem slevit? Jako chápu - jsi máma, nevěsta, ty jsi nejdůležitější, ale trocha pokory a nadhledu by ti neškodila. Když jsi takhle radikální teď, za pár let z tebe bude stejně nesnesitelná a radikální tchýně, co bude vidět a prosazovat jen svůj názor. Tak holt rodiče mají taky svůj, můžeš ho vyslechnout, můžeš se nad ním zamyslet (třeba dávat dítě do ohrádky je fakt masakr), případně si myslet svoje, ale trocha taktu by ti neškodila. Příteli se nedivím, že je naštvaný, nasazuješ na nejdůležitější lidi jeho života. Ukočírovat dlouhodobý vztah chce dost kompromisů a tolerance a ta ti úplně chybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat