Není absolutně žárlivý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 13:48
Není absolutně žárlivý

Ahoj, potkaly jste někdy takového chlapa? Já mám právě opačnou zkušenost a moc nevím, jak to mám uchopit, na jednu stranu je to neskutečně příjemné, na druhou stranu si zas říkám, jestli o mně vůbec stojí? Jsme spolu pár měsíců a on mi prostě řekl, že si užívá to, že mi může absolutně věřit, že ze mě cítí, že jsem člověk, u kterého si to může dovolit a prostě se do tý důvěry vůči mě naprosto položil a respektuje můj volný čas. Nesonduje mě, co s kým kde dělám, nevyzvídá, ale když mu to říkám sama, tak naslouchá, nevadí mu, že jedu s kamarádem na víkend (za sportem, kterým tak trochu žiju). Prostě si můžu dělat absolutně co chci, a zároveň spolu trávíme čas, vídáme se více či méně obden a opravdu z něj nemám pocit, že by mě neměl rád a že by o mě nestál…je to pro mě nezvyk a i když mi to přijde úžasné, tak si zas na druhou stranu říkám, jestli to není nějaký druhý extrém žárlení…co myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

skorotehotna
Kecalka 265 příspěvků 2 inzeráty 28.10.18 13:49

Tady je názorně vidět, že ženská není spokojená nikdy.....

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 28.10.18 13:49

Mam takového muze a sama jsem stejná. Buď rada, aspoň nebudeš mít doma scény

alilauter
Kecalka 231 příspěvků 28.10.18 13:56

Můj muž je stejný, nezarli a fakt mi to nechybí. Jen mi tedy neříká, jak mi věří - bere to jako samozřejmost :)

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2416 příspěvků 28.10.18 14:04

já teda neopodstatněnou žárlivost beru jako jednu z nejhorším vlastností, co lze mít. V životě by mě nenapadlo, že to, že někdo není žárlivý cvok, je špatně. Já i můj partner na sebe nežárlíme. Tvůj přítel ti řekl, že je rád, že ti může věřit. To ti vadí? :lol:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 28.10.18 14:04

Přečti si vedlejší diskuzi na téma,, manžel mě omezuje" a pak si přehodnoť, co je lepší. To, že ti nedělá scény a nezpovídá tě hovoří jen o jeho zdravém sebevědomí. Ve skutečnosti třeba žárlí, ale nedá to najevo

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 28.10.18 14:07

Taky nezarlim. Co z toho jako? To neznamena, ze svyho muze nemiluju. V cem je zarleni pozitivni a cim me to obohati???

Lama Lama
Hvězda diskuse 49177 příspěvků 28.10.18 14:09

Mam to taky tak a prijde mi to normalni. Uarleni neni o tom, ze ti na druhem zalezi, ale neduvera sam v sebe.

smradoch75
Stálice 59 příspěvků 28.10.18 14:12

normálka, nic divnýho

GirlsNick
Kecalka 383 příspěvků 28.10.18 14:18

Buď ráda. Jednou jsem chodila s klukem par měsíců a bylo to peklo, nemohla jsem jít téměř nikam a nedělat nic bez nej. Byla jsme hodně mladá a hloupá. Teď bych se už od chlapa nenechala v ničem omezovat. ;)
Naštěstí mám skvělého partnera, který také nežárli, jen se nenapadne občas na něco zeptá :mrgreen:

Maiandra
Kecalka 383 příspěvků 28.10.18 14:30

Prokristapána. Nežárlit neznamená hned nutně „nemít zájem“, v láskyplném vztahu to znamená „důvěřovat“. Žárlení bez příčiny naopak rozhodně není projev lásky, to je projev vlastní nejistoty, nedůvěry, absence respektu k partnerovi, neboli věcí, které lásku ničí.
Jestli toto fórum myslíš vážně, dej si ledovou sprchu a opravdu se nad sebou zamysli. Zřejmě stále podvědomě věříš bludům od ex, že žárlení byl důkaz lásky. Nebyl.

Melpel
Ukecaná baba ;) 1983 příspěvků 28.10.18 14:43

My dva na sebe taky absolutně nežárlíme a neomezujeme se v tom, kdo kdy a s kým jde. Věříme si. To, že člověk nežárlí, neznamená, že nemá rád. Spíš mám zkušenost (zprostředkovanou kamarádkami, které tyto partnery měly), že žárlivci ve skutečnosti neměli rádi, jen chtěli druhou osobu vlastnit, ovládat.
Užívej si to a neřeš, že nežárlí. Je to rozhodně lepší varianta než mít doma žárlivce.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 28.10.18 16:58
@Anonymní píše:
Ahoj, potkaly jste někdy takového chlapa? Já mám právě opačnou zkušenost a moc nevím, jak to mám uchopit, na jednu stranu je to neskutečně příjemné, na druhou stranu si zas říkám, jestli o mně vůbec stojí? Jsme spolu pár měsíců a on mi prostě řekl, že si užívá to, že mi může absolutně věřit, že ze mě cítí, že jsem člověk, u kterého si to může dovolit a prostě se do tý důvěry vůči mě naprosto položil a respektuje můj volný čas. Nesonduje mě, co s kým kde dělám, nevyzvídá, ale když mu to říkám sama, tak naslouchá, nevadí mu, že jedu s kamarádem na víkend (za sportem, kterým tak trochu žiju). Prostě si můžu dělat absolutně co chci, a zároveň spolu trávíme čas, vídáme se více či méně obden a opravdu z něj nemám pocit, že by mě neměl rád a že by o mě nestál…je to pro mě nezvyk a i když mi to přijde úžasné, tak si zas na druhou stranu říkám, jestli to není nějaký druhý extrém žárlení…co myslíte?
Člověk asi trochu potřebuje cítit, že druhá strana alespoň trochu žárlí.Alespon malinko.Nekdo to umí dobře maskovat žárlí ale dělá že ne.A já osobně nevěřím nikomu když rika,já nežárlim!

crempus
Kecalka 328 příspěvků 28.10.18 18:27
@Annabela11 píše: Člověk asi trochu potřebuje cítit, že druhá strana alespoň trochu žárlí.Alespon malinko.Nekdo to umí dobře maskovat žárlí ale dělá že ne.A já osobně nevěřím nikomu když rika,já nežárlim!

Vidím to stejně…Myslela bych si, že jsem mu prostě ukradená..

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1211 příspěvků 28.10.18 18:29

Žárlivost je porucha, tohle je normální. Věří ti a otázky co děláš když tě nemá pod dohledem si prostě vůbec neklade. Buď ráda :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >