Není kamarád jako kamarád

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 10:02
Neni kamarad jako kamard

Prosba a dotaz něž něco udělám : Mám kamarádku a ta se mi tak cca měsíc a něco neozvala a když jsem se ozvala tak byla vždy jen podrážděná sice se za to omluvila asi cca dvakrát ale co z takové omluvy, když se pak ani měsíc něco neukázala. A ted když jí potřebuji a jsem v nouzi vše na mně padá tak ona jako nejlepší kamarádka to neví protože se sama otočila zády a důvod z její strany : nemněla jsem čas když mi psala další kamarádka na fb a pak sedí na internetu ze svojím klukem který je z daleka ale i tak ten čas by si mohla najít předtím si ho našla a nejednou ten čas není není to divné? Že se tak odcizila myslíte že bych mněla udělat ten krok a poslat jí do háje a nebo jí to napsat co jsi o tom myslím. Ještě jsem marod z nohou a říká mi já se za tebou stavím a stejně se nestavila nic prostě!!! A mrzí mně to protože když ona mněla nouzi tak jsem jí taky pomohla.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34187 příspěvků 1 inzerát 09.11.14 10:04

8o 8o wtf? tak buď se k tobě otočila zády a tím pádem to žádná kamarádka není, tak na ni kašli. nebo je třeba taky v blbé situaci, tak nemá chuť se s nikým bavit :nevim:

marmelada78
Závislačka 3158 příspěvků 09.11.14 10:07
8o
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 10:09

@Tiger-lily Můj dojem je že se otočila zády protože to není normální chovaní z její strany! A to že nemá chut se z někým bavit tak proč může komunikovat z ostatníma a semnou. Sama od sebe se neozve jen dodá že kdybych nepsala tak mi odepíše to je celé ale vždy se ozvala i sama a ted jako by se slehla zem po ní. Nevím jak tu situaci řešit zdali to mám ukončit a nebo jí dát šanci ale jestli to k něčemu bude dobré to fakt nevím.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34187 příspěvků 1 inzerát 09.11.14 10:11
@Anonymní píše:
@Tiger-lily Můj dojem je že se otočila zády protože to není normální chovaní z její strany! A to že nemá chut se z někým bavit tak proč může komunikovat z ostatníma a semnou. Sama od sebe se neozve jen dodá že kdybych nepsala tak mi odepíše to je celé ale vždy se ozvala i sama a ted jako by se slehla zem po ní. Nevím jak tu situaci řešit zdali to mám ukončit a nebo jí dát šanci ale jestli to k něčemu bude dobré to fakt nevím.

nic neřeš, prostě se na tu osobu vybodni :nevim:

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 10:12
@Anonymní píše:
Prosba a dotaz něž něco udělám : Mám kamarádku a ta se mi tak cca měsíc a něco neozvala a když jsem se ozvala tak byla vždy jen podrážděná sice se za to omluvila asi cca dvakrát ale co z takové omluvy, když se pak ani měsíc něco neukázala. A ted když jí potřebuji a jsem v nouzi vše na mně padá tak ona jako nejlepší kamarádka to neví protože se sama otočila zády a důvod z její strany : nemněla jsem čas když mi psala další kamarádka na fb a pak sedí na internetu ze svojím klukem který je z daleka ale i tak ten čas by si mohla najít předtím si ho našla a nejednou ten čas není není to divné? Že se tak odcizila myslíte že bych mněla udělat ten krok a poslat jí do háje a nebo jí to napsat co jsi o tom myslím. Ještě jsem marod z nohou a říká mi já se za tebou stavím a stejně se nestavila nic prostě!!! A mrzí mně to protože když ona mněla nouzi tak jsem jí taky pomohla.

Kamaradstvi se neda vynutit :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 10:12

@marmelada78 Prostě jsme si byli blízké a vše o kolo bylo super. Akorát co jí pak opustil chlap tak jsem se jí snažila pomoct a pak najednou z ničeho nic se měnila postupem času tím že má mladšího chlapa tak mi přijde taková jiná, jako by to nebyla už ona ta kamarádka kterou jsem z dřívějška znala. Vždy jsem se snažila jí pomoct. Když to šlo a ted když jí já potřebuji protože mám nelehkou situaci a potřebuji jí tak místo toho mi pomáhá někdo jiný nežli ona.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34187 příspěvků 1 inzerát 09.11.14 10:14
@Anonymní píše:
@marmelada78 Prostě jsme si byli blízké a vše o kolo bylo super. Akorát co jí pak opustil chlap tak jsem se jí snažila pomoct a pak najednou z ničeho nic se měnila postupem času tím že má mladšího chlapa tak mi přijde taková jiná, jako by to nebyla už ona ta kamarádka kterou jsem z dřívějška znala. Vždy jsem se snažila jí pomoct. Když to šlo a ted když jí já potřebuji protože mám nelehkou situaci a potřebuji jí tak místo toho mi pomáhá někdo jiný nežli ona.

to tak už bývá, taky se mi stalo, že se na mě nějaká „kamarádka“ nalepila, pomáhala jsem jí a najednou mi ani nenapsala, všude si mě vymazala… no co, tak si o ní myslím, že je pí.. a jdu si dál svou cestou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 10:14

@sissi79 Nechci aby to bylo z její stránky z donucením ale že se tak otočila je zvláštní myslíš že bych jí to mněla napsat co jsi o tom myslím. Zvláštní je když ale se chce chlubit co by chtěla nebo kde by chtěla žít tak to ví že existuji a to si udělá ten čas aby mi to mohla ukázat a poslat.

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 10:17
@Anonymní píše:
@marmelada78 Prostě jsme si byli blízké a vše o kolo bylo super. Akorát co jí pak opustil chlap tak jsem se jí snažila pomoct a pak najednou z ničeho nic se měnila postupem času tím že má mladšího chlapa tak mi přijde taková jiná, jako by to nebyla už ona ta kamarádka kterou jsem z dřívějška znala. Vždy jsem se snažila jí pomoct. Když to šlo a ted když jí já potřebuji protože mám nelehkou situaci a potřebuji jí tak místo toho mi pomáhá někdo jiný nežli ona.

Nejde spis o to ze ted potrebujes aby se vse tocilo jen kolem tebe? Prijde mi to tak.
Pokud jsi ji doted zavalovala problemy apod, je jasny ze potrebuje relax

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 10:19
@Anonymní píše:
@sissi79 Nechci aby to bylo z její stránky z donucením ale že se tak otočila je zvláštní myslíš že bych jí to mněla napsat co jsi o tom myslím. Zvláštní je když ale se chce chlubit co by chtěla nebo kde by chtěla žít tak to ví že existuji a to si udělá ten čas aby mi to mohla ukázat a poslat.

Zavidis ji? Ze ji se dari a tobe ne?

Eemii
Neúnavná pisatelka 17275 příspěvků 09.11.14 10:22
@Anonymní píše:

Jezisi kolik ti je??To je jak na ZS..asi uz se s tebou bavit nechce, at to ma duvod jakykoli, treba ji nejak stves ani o tom nevis.

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 10:24
@Eemii píše:
Jezisi kolik ti je??To je jak na ZS..asi uz se s tebou bavit nechce, at to ma duvod jakykoli, treba ji nejak stves ani o tom nevis.

Taky nechapu.. nechce, nenutim, jdu dal… :nevim:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23164 příspěvků 09.11.14 10:26
@Anonymní píše:

Prosím tě kolik ti je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 10:29

@sissi79 No tak tohle jsem nečekala ale tak dobrý váš názor: Ničím jsem jí nezatěžovala ba na opak jsem jí ještě já pomáhala. Pak jsem jí pomáhala vyklízet byt po tom co tam žila z tím chlapem mněla tam neskutečný bordel protože ten chlap jí tam nechal tak jak spolu žili za těch 9 let. Moc jsme si rozuměli a vždy jsme se snažila i ona se snažila mi být oporou atd. a najednou si našla od sebe o 10.let staršího mladšího kluka který ještě studuje školu a žije v Čechách tak se vše změnilo: Sedí doma u internetu čeká až sním bude moc komunikovat ani se nestaví nebo neřekne nechceš se stavit nic z toho a když sem jsem jí sama ozývala tak byla jen podrážděná. Ale divné že když se chce pochlubit že by chtěla bydlet v luxusním pronájmu tak to si najde cestu aby mi to poslala do zprávy. Nepochopitelné proč jestli jí změnil ten 19letý kluk a nebo mně už nepotřebuje a jsem jí lhostejná a vyměnila mně za jiné kamarády těžko říct. A žádný relax ani nic takového spíše ona mi brečela jak chlap se naní vysral a tak. Vím že nejsem puberták že bych to tak nemusela řešit jenže mám taky doma problémy které bych jí ráda řekla když mi je taky říkala ale myslím si že to je zbytečné

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >