Není možné těhotenství tak co se sakra děje?

Anonymní
21.8.20 11:18

Není možné těhotenství tak co se sakra děje?

Ahoj holky jdu si pro radu nebo spíše hledám někoho kdo se setkal s něčím podobným. Jsem pracovně pryč a ke svému dr. Se dostanu až za pár týdnů. Trochu přiblížím situaci.Je mi 25 let a před rokem jsem měla dlouhotrvající MS (3 měsíce v kuse) dostala jsem nějaké léky na zastavení a po nich ms zmizela úplně (už 9 měsíců bez) doktor už si sám neví rady a tak stále hledáme příčinu. před půl rokem jsme nasadili ha v naději že se to srovná stejně marné. A teď k jádru pudla už měsíc se cítím jinak prostě pozoruju příznaky těhotenství každou chvíli nevolnost, stačí zacítit parfém partnera a okamžitě běžím, pořád se něčím cpu, únava, náladovost a co je nejhorší ty prsa nemůžu se jich ani dotknout jenomže několik testů a všechny negativní. Můze tohle způsobovat nějaká hormonální nerovnováha, cysta nebo cokoliv jinýho?? Prostě ze všech stran slýcham že když není ms není možný těhotenství + teda ha.Jde mi hlavně o to jestli to může být nějaký zdravotní problém a měla bych hned vyhledat lékaře. Děkuji za každý názor

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27477
21.8.20 11:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky jdu si pro radu nebo spíše hledám někoho kdo se setkal s něčím podobným. Jsem pracovně pryč a ke svému dr. Se dostanu až za pár týdnů. Trochu přiblížím situaci.Je mi 25 let a před rokem jsem měla dlouhotrvající MS (3 měsíce v kuse) dostala jsem nějaké léky na zastavení a po nich ms zmizela úplně (už 9 měsíců bez) doktor už si sám neví rady a tak stále hledáme příčinu. před půl rokem jsme nasadili ha v naději že se to srovná stejně marné. A teď k jádru pudla už měsíc se cítím jinak prostě pozoruju příznaky těhotenství každou chvíli nevolnost, stačí zacítit parfém partnera a okamžitě běžím, pořád se něčím cpu, únava, náladovost a co je nejhorší ty prsa nemůžu se jich ani dotknout jenomže několik testů a všechny negativní. Můze tohle způsobovat nějaká hormonální nerovnováha, cysta nebo cokoliv jinýho?? Prostě ze všech stran slýcham že když není ms není možný těhotenství + teda ha.Jde mi hlavně o to jestli to může být nějaký zdravotní problém a měla bych hned vyhledat lékaře. Děkuji za každý názor

Já bych na problémy s cyklem nebrala HA. Ta jen zakryje problémy. Ty „příznaky“ jsou prostě známky toho, že nejsi úplně v pohodě. Zkusila bych bylinky, cvičení od Mojžíšové a celkově se zklidnit. Nehonit se a prostě si dopřát odpočinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
21.8.20 12:05

Proč máš tak v háji svůj cyklus vyřešíš jenom se svým doktorem - možná by nebylo od věci si zajít k jinému. A ano, pokud nemáš MS, nemáš ovulaci, tak nemůžeš otěhotnět. Negativní těhotenský test mluví za vše, ještě ale můžeš jít na odběr krve. Hodně věcí způsobuje stres. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5198
21.8.20 12:17

Antikoncepce navozuje tělu pocit, že je těhotné aby nedochazelo k ovulaci. Zkusila bych jinýho doktora, antikoncepce problém neřeší, ale jen překrývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
21.8.20 14:02

Jestli zacitis parfem partnera a bezis, prsou se nemuzes dotknou, tak bych opravdu sla k jakemukoliv lekari tam, kde ted zrovna jsi. Zaprve to jsou docela dost zivot omezujici faktory, se kteryma by ses jeste nekolik tydnu trapila, ale hlavne abys nepodcenila nejaky prusvih. Urcite jdi. Kdovi proc muze k tak vyrazne hormonalni nerovnovaze dojit, tak at si nezadelas na zavazne problemy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama