Není možné, že jsem těhotná?

Anonymní
31.12.19 01:01

není možné že jsem těhotná

Ahoj, cca před měsícem a půl jsem měla chráněný pohlavní styk, od té doby jsem další pohl. styk neměla, kondom byl po styku neporušen a partner penis před vyvrcholením i vyndal, to víte pro jistotu, 2 týdny na to jsem dostala očekávanou ms. s normálním průběhem okolo 5-7 dnů, ms. mám normálně silnou a tak tomu bylo i ted, před 4 dny jsem měla dostat ms. ale pořád se nedostavila, dělala jsem si i těh. test a vyšel negativně, žádný duch nic takového, ohledně zdrav. stavu, žádné změny, žádná nevolnost, změna chutí, bolest, růst či otok prsou, ani časté chození na záchod a přesto se ptám, není možné že bych byla těhotná a případně proč má menstruace zpoždění, možná to opravu jenom přeháním, ale většinou jsem velice opatrná a nejen v těchto věcech, předem děkuju vám všem za rady a odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
370
31.12.19 01:05

Nejsi těhotná. Vydrz menstruace dorazí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
31.12.19 01:11

Taky bych řekla že těhotná nejsi. Pamatuju jak jsem se divila když mi bylo 23 jak jsem celá vykulená koukala jak se mi pomalu mění cyklus. Začal se mi zkracovat, pak se zase prodloužil a ovulace se ozývala jinak a to jsem měla 10 let cykly jak malované přes kopirak. Menstruace ti podle mě dorazí. Tělo není stroj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6352
31.12.19 01:54

Nejsi těhotná. Zpoždění MS může mít mnoho důvodů, není to nic neobvyklého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
31.12.19 07:43

Tehotna nejsi stopro, to bud v klidu. Pockej jeste par dni a kdyžtak zajdi k doktorovi, at se podiva co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat