Není na gynekologii ještě brzy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 08:00
Není na gynekologii ještě brzy?

Dobrý den, predem se omlouvám za Anonym, ale zatím je to ještě tajné :)
Zjistila jsem minulý tyden, ze jsem těhotná :)
Podle těhotenské kalkulačky tedy i jak to na začátku počítá dr (což je od prvního dne poslední menstruce) jsem už 6tt ale já vím, ze oplodnujici soulož byla 13.1. tudíž jseem těhotná necelé 3tydny a tedy si říkám ze je na gyndu ještě brzy. Ale zase co si pamatuju tak když jsem byla těhotná poprvé tak už jsem dostala fotku s mini fazolkou a na force bylo 6+3 což byl ten doktorskej vypocet (tedy podle prvního dne poslední ms)
Takže nevim :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 29.01.18 08:04

Já šla v ukončeném 10 tt, a doktorka mi řekla, že jdu docela pozdě/byla jsem bez potíží.
Doporučila mi napříště přijít prvně 7.-8.tt. (dle poslední MS)

chaela
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 29.01.18 08:06

Ahoj, ja jsem sla jednou v 7tt, podruhe v 8tt. Od posledni MS se to pocita proto, ze vetsina nevi, kdy k oolodneni doslo. A vlastne to nevis anibty, ono to vajicko putuje vejcovodem, spermie tam taky musi doplavat, teprve potom jde vajicko do delohy a az pak se uhnizdi. To je proces klidne i na 5 dni. A HCG neni hned ve chvili oplodneni.
Kazdopadne, abych odpovedela, dle me ana kontrolu brzo je. Pockala bych aspon tyden.

Verun83
Echt Kelišová 8431 příspěvků 33 inzerátů 29.01.18 08:11

Zavolej na gyndu, reknes datum posledni ms a ona te uz objedna, jak potrebuje. Zas tak brzy neni.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 29.01.18 08:12

V 6tt nebyla vidět srdeční akce v 8tt už jo. Šla bych až v 8tt. Akorát jsem měla nervy

masinka9
Závislačka 4704 příspěvků 29.01.18 08:16

Jesti nepotřebuješ neschopenku kvůli rizikovému tak to brzo je. Gratulace.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 29.01.18 08:17

Si tam zavolej a ti řeknou co a jak :) stejně asi půjdeš na krev.

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 29.01.18 08:22
@elinka90 píše:
V 6tt nebyla vidět srdeční akce v 8tt už jo. Šla bych až v 8tt. Akorát jsem měla nervy

přesně proto jsem šla raději později.
:palec:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 29.01.18 08:23
@Petruna21 píše:
Si tam zavolej a ti řeknou co a jak :) stejně asi půjdeš na krev.

Když zavolá, tak ji objednají. Zas tak brzo není.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 29.01.18 08:25
@jankajj píše:
Když zavolá, tak ji objednají. Zas tak brzo není.

Tak zakladatelka musí vědět sama kdy tam chce jít :) já šla po pozitivním testu a už jsem byla v 6 tt a srdíčko už bylo vidět :)

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 29.01.18 08:30

Zavolala bych na gyndu a uvidis. Reknes kdy byla posledni menstruace a podle toho te objednaji.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 29.01.18 08:38
@Petruna21 píše:
Si tam zavolej a ti řeknou co a jak :) stejně asi půjdeš na krev.

Ja treba nesla. Bylo uz videt srdce tak proc krev? Usetrila jsem si jeden odber.

Neni kam spechat. 7-8 tt je ideal.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1732 příspěvků 29.01.18 08:56

U nas je to tak, ze zavolas k dr a reknes datum posledni ms a oni te objednaji podle sebe, kdy je to akorat ;)
Ja jsem sla 9.-10.tt

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 29.01.18 08:58
@Zorbas píše:
U nas je to tak, ze zavolas k dr a reknes datum posledni ms a oni te objednaji podle sebe, kdy je to akorat ;)
Ja jsem sla 9.-10.tt

Podle sebe? U nás tě objednají podle toho, kdy zavoláš. Klidně po 5 tt.

elen-ka
Extra třída :D 11855 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 09:16

Tak u prvního těhotenství jsem šla hodně pozdě, někdy v 10 tt, u druhého podstatě hned, pak jsem se hned objednávala na endokrinologii, takže někdy v 5-6tt.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama