Není orální sex není láska, přitažlivost?

Anonymní
10.12.19 10:44

Není orální sex není láska, přitažlivost?

Jak se na to díváte? Myslíte si, že to souvisí s tím, jestli druhého milujete nebo vás přitahuje a pokud tuto praktiku někdo dělat nechce (druhý partner ovšem chce), tak druhého nemá rád nebo se mu protiví? Přijde vám to více intimní než pohlavní styk?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.12.19 10:48

Přijde mi to součástí sexu, striktně do neodděluju. Dělám to proto, že vím, že to přináší slast mému partnerovi. A dělám to proto, že ho miluju… :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
21497
10.12.19 10:50

Podle mě zas není láska od toho druhého, když do toho svého partnera nutí a vydira tím, že když to nedělá, tak ho nemiluje :nevim: Někomu to prostě příjemné není a láska s tím nemá nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 10:51

Pro mne je orální sex víc intimnější než klasický pohlavní styk. Dělám ho jen když opravdu miluju..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 10:55

Já to nevidím jako nějaký důvod nepřitažlivosti. Prostě na to každý není. Já osobně orální sex třeba nesnáším na sobě, ale dělat mi ho nevadí. Kéž by ho manžel nedělal rád. On ho také moc nevyžaduje. Máme různé hračky do postele, takže si myslím dá obejít i bez toho. Kdybych já orál chtěla a manžel ho nechtěl dělat, brala bych to jako fakt, stejně jako že někdo nejí třeba houby, nebo mu dělají špatně výšky a víc bych se v tom nešťourala. S ex jsem dělala různé věci, které se manželovi nelíbí, ikdyž mě dřív třeba ano a taky to respektuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 10:55

Já ho dělám běžně, je to pro mě i jako rychlá náhrada když nemám chuť na sex :lol: ale partner ho mě nedělá skoro vůbec.. Neřeším :nevim: sama ho chci, jen když si jsem fakt jistá, že jsem dole řádně umyta, vydrbana, oholena a voňavá :mrgreen: u chlapa to ale neřeším, zadržím dech :lol: takže ho asi fakt miluju, když ho sama nenutím a zároveň neprotestuju při jeho potěšení :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
293
10.12.19 11:01

Nemyslím že to není o lásce nebo nelásce, je to o sexualních preferencích :). Plus polykaní je trochu o oddanosti, a ejakulace na obličej trochu o ponížení a moci. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16925
10.12.19 11:08

No především osoba co nutí svého sexuálního partnera dělat něco, co se tomu druhému nelíbí je kokkot, který brzo bude opuštěný kokkot (nezávisle na pohlaví).

Zejména pokud namísto nějaké příčetné komunikace s partnerem si vytváří doměnky o tom, jak ho ten druhý nemiluje a ještě se na to ptá na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 11:09

Nesmysl, to je jako otázka, zda odmítání análního sexu znamená, že ten člověk nemiluje. Nebo kterákoliv jiná praktika. Každý na to není. Já orál nevyžaduji a nechám se jen, když jsem pořádně umytá. A sama to taky nedělám nijak extra ráda, ale někdy se obětuju, protože vím, že se mu to líbí.

• Citovat
  • Nahlásit
2329
10.12.19 11:13

Jenom o preferencích a né o lásce, a mělo by to obou partnerům sedět. Pokud to jeden miluje a druhý nemá rád tak je jen otázka času kdy to bude praktikovat jinde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 11:21
@david85lbc píše:
Jenom o preferencích a né o lásce, a mělo by to obou partnerům sedět. Pokud to jeden miluje a druhý nemá rád tak je jen otázka času kdy to bude praktikovat jinde..

Já myslím, že pokud to jeden opravdu tolik chce, tak by mu to druhý měl dopřát. Přece na tom nic není, druhého to nebolí, na rozdíl třeba od análního sexu, kde chápu, když to někdo nechce dělat kvůli bolesti nebo zdravotním dopadům. U orálního o nic nejde. A pokud to někdo druhému nechce dělat, tak chápu, že se druhý cítí potom pro druhého nepřitažlivý a nechtěný.

• Citovat
  • Nahlásit
595
10.12.19 11:22

Mně se orální sex hnusil vždycky. Jediný, u koho jsem to zkusila, byl můj první partner, a u toho jsem si utvrdila, že se mi z toho zvedá kufr. Vím, že to pánové mají rádi, ale prostě…bohužel, nedokážu se překonat. U sebe ho nevyžaduji, ale nevadí mi.
Ani u kluka, kterýho jsem milovala/miluji.
Ani u kluka, kde to bylo jen u sexu a byla to čistá živočišná chemie, jakou jsem s nikým nikdy nezažila.
Kdyby to po mně někdo požadoval, na jednu stranu by mi ho bylo líto, ale prostě bych nepovolila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 11:25
@mývalova žena píše:
Mně se orální sex hnusil vždycky. Jediný, u koho jsem to zkusila, byl můj první partner, a u toho jsem si utvrdila, že se mi z toho zvedá kufr. Vím, že to pánové mají rádi, ale prostě…bohužel, nedokážu se překonat. U sebe ho nevyžaduji, ale nevadí mi.
Ani u kluka, kterýho jsem milovala/miluji.
Ani u kluka, kde to bylo jen u sexu a byla to čistá živočišná chemie, jakou jsem s nikým nikdy nezažila.
Kdyby to po mně někdo požadoval, na jednu stranu by mi ho bylo líto, ale prostě bych nepovolila.

Z čeho se ti dělá špatně? Když je umytý, však to nemusíš dělat do konce, v průběhu z toho žádné tekutiny nejdou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 11:29

Orální sex je pro mě intimnější než pohlavní styk a souvisí u mě s láskou v tom smyslu, že ho dělám jen někomu koho miluju, což tedy ale neznamená, že když ho někdo nedělá, znamená to že partnera nemiluje, to je třeba oddělovat

• Citovat
  • Nahlásit
21497
10.12.19 11:31
@Anonymní píše:
Z čeho se ti dělá špatně? Když je umytý, však to nemusíš dělat do konce, v průběhu z toho žádné tekutiny nejdou.

Ale jdou, neznáš třeba kapičky lásky?? Každý na to není no, mě se z toho taky zvedá žaludek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat