Není schopen milovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 01:54
Není schopen milovat

Zdravím,
Ráda bych se zeptala, zda jste se s někým takovým někdy seznámily a jestli je cesta jak ho získat.
Schazim se s mužem, 27 let a sam o sobě říká, že je “ kamen “ Nikdy nebyl zamilován a stve ho to. Samozrejme já k němu mam určitě sympatie, hodně se s nim zasmeju, líbí se mi, když muže tak se staví i jen na chvíli. Já se s tím ještě nesetkala a nevím, zda se na to raději nevykaslat než se zamiluji. Zda se mi to zvláštní a na druhou stranu mě to samozřejmě přitahuje.
Dekuji za radu :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ontar
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 27.12.18 02:31

Neboj, udělá ti to i bez lásky…

Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 27.12.18 05:10

Pokud ti nevadi povrchni vztah. Tak bych to neresila. Ja osobne bych mela strach, ze se zamiluji, a on me bude mit na haku.

terien
Echt Kelišová 9061 příspěvků 27.12.18 05:45

Mě by tohle hodně vadilo, utrápila bych se. Od něj jsou to jenom kecy, vsadím boty že do roka bude zamilovaností lítat. Jenže ne za tebou a zatímco ty se budeš trápit protože už ho budeš mít pod kůží, jemu to bude ukradený. Přece jsi věděla že tě nemiluje tak co by to řešil.

Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 27.12.18 05:52
@terien píše:
Mě by tohle hodně vadilo, utrápila bych se. Od něj jsou to jenom kecy, vsadím boty že do roka bude zamilovaností lítat. Jenže ne za tebou a zatímco ty se budeš trápit protože už ho budeš mít pod kůží, jemu to bude ukradený. Přece jsi věděla že tě nemiluje tak co by to řešil.

Presne, to je jak kdyz chlap tvrdi, ze nechce deti a pak je plodi vesele s jinou.

cecetka
Echt Kelišová 7659 příspěvků 27.12.18 06:39

Kamen neexistuje. Ve skutecnosti ho muzou pritahovat muzi a proto ho zeny nechavaji chladnym. To, ze s zenami muze sexovat neznamena, ze neni na muze.
Vyprdla bych se na to. Proc se dobrovolne trapit? :nevim:

denkat
Kecalka 373 příspěvků 27.12.18 08:04
@Anonymní píše:
Zdravím,
Ráda bych se zeptala, zda jste se s někým takovým někdy seznámily a jestli je cesta jak ho získat.
Schazim se s mužem, 27 let a sam o sobě říká, že je “ kamen “ Nikdy nebyl zamilován a stve ho to. Samozrejme já k němu mam určitě sympatie, hodně se s nim zasmeju, líbí se mi, když muže tak se staví i jen na chvíli. Já se s tím ještě nesetkala a nevím, zda se na to raději nevykaslat než se zamiluji. Zda se mi to zvláštní a na druhou stranu mě to samozřejmě přitahuje.
Dekuji za radu :)

Sice to je klišé, ale nejspíš ještě nepotkal tu pravou/toho pravého ;) já, než jsem potkala manžela, jsem si taky myslela, že se neumím zamilovat, vůči všem mužům mě to nechávalo chladnou i když byli fajn a vím, že by mi s nima bylo dobře jenomže nebylo to tam, něco tomu chybělo .....ale pak jsem poznala manžela a bylo to :D …takže radím ti to ukončit, protože pokud ti tohle říká i poté, co se nějakou dobu scházíte tak k tobě opravdu nic necítí a ty se pak budeš akorát trápit

Tichošlápek
Extra třída :D 11612 příspěvků 27.12.18 08:36

A to já asi nebudu úplně zapadat do výše napsaného, ale podle mne to tak klidně muze mít. Jsou lidé, kteří jsou emočně chladní, sama jsem jedna z nich. To neznamená, ze si te neváží a nelze s ním mít hezky vztah. Jen nepocitej s tím, ze se zamiluje. Podle mne to ale vůbec není podmínka vztahu, takže pokud se ti líbí, je pozorný atd, tak to zkus

Russet
Extra třída :D 13340 příspěvků 27.12.18 09:08
@Anonymní píše:
Zdravím,

Kdyby mi řekl, že se neumí zamilovat, asi bych mu nevěřila, protože tohle jde úplně nezávisle na vůli. Sama tenhle stav znám už od dvanácti let. Fakt by mě to nepřitahovalo.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1618 příspěvků 27.12.18 09:13
@Anonymní píše:
Zdravím,

No pro tebe ko, budto je opravdu emocne chladny, nebo se nezamiloval zatim a to ani do tebe..takze bych sla od toho..

Lalelale
Závislačka 3140 příspěvků 27.12.18 09:32
@Anonymní píše:
Zdravím,

Pro mě by to byla naprostá ztráta času. Když o sobě někdo velkolepě prohlašuje, že je kámen a podobné žvásty, přijde mi to směšné a nedospělé. Ale každý hledá něco jiného. Záleží co chceš ty.

Honza82
Stálice 80 příspěvků 27.12.18 10:10

Mam kamaradku, ktera o manzelovi rika, ze je kamen. A skutecne, kdyz se vidime, bavime se, kdyz vidim jak se chova, jak se vyjadruje.. je takovy pocitove/citove placaty. Byla z toho dost nestastna, ted si zrejme v ramci oziveni udelali druhe dite. On je ale stale stejny, ja myslim, ze casem pujdou od sebe

Ou
Kelišová 5856 příspěvků 27.12.18 11:10

Proč tě přitahuje někdo, kdo ti jasně dává na jevo nezájem?

To je řečnická otázka - protože sabotuješ sebe sama a protože je pro tebe daleko přitažlivější vrhnout se do nesmyslných představ, jak ho tvoje láska změní a jak budeš ta jedinná.

Až si to budeš ochotná přizant a dokonce dojdeš k tomu, že si asi budeš muset ve své psychice pár věcí vyčistit a pár starých zranění vyléčit, vstup do psychoterapie.

Do té doby holt trp v „osudové lásce“ s někým, kdo je emočně porouchaný a bude ti ubližovat.

Jakej šel, takovou potkal.

Jabadabadu
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 27.12.18 14:37

Šmarja. Nechápu, proč tady většina z vás stále přisuzuje takový význam zamilovanosti. Přijdete mi jako 14leté holčičky. :D To, že se do tebe nezamiluje ještě neznamená, že tě nemůže mít rád. Zamilovanost stejně celkem rychle vyprchá.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 27.12.18 15:22
@Jabadabadu píše: Šmarja. Nechápu, proč tady většina z vás stále přisuzuje takový význam zamilovanosti. Přijdete mi jako 14leté holčičky. :D To, že se do tebe nezamiluje ještě neznamená, že tě nemůže mít rád. Zamilovanost stejně celkem rychle vyprchá.

Manžela miluji i po letech. Samozřejmě nemám motýlky v břichu, když slyším klíč v zámku, ale velmi a hluboce ho miluji. Nedokážu si představit, že bych byla s jiným mužem. Ti, cozamilovanost nepoznali, tak si myslí, že mít rád je totožné nebo hodnotnější. Není. Mít ráda můžu mít hodně lidí, alemilovat ne. I když se tu v diskuzích někdy láska a zamilovanost schválně znevažuje lidmi, co ji nepoznali, i tak to bude vždy pro spoustu lidí v životě velmi důležité.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >