Necvičím už moc?

Anonymní
28.1.21 19:56

Není to hodně?

Ahoj
Nebyla jsem zvykla tolik chodit a cvicit, spis sem celej den prosedela a ted davam kazdej den 7,8km prochazky a 5krat tydne orbitrek 60minut. Bojim se abych to neprehnala? Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
380
28.1.21 20:00
@Anonymní píše:
Ahoj
Nebyla jsem zvykla tolik chodit a cvicit, spis sem celej den prosedela a ted davam kazdej den 7,8km prochazky a 5krat tydne orbitrek 60minut. Bojim se abych to neprehnala? Dekuju

Je to hodne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
28.1.21 20:04

Pokud ti to nedělá problém, tak poslouchej spíš své tělo než emimino :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 20:05

@Hedvikaaa myslis? Jako snazim se zhubnout tak nevím

• Citovat
  • Nahlásit
937
28.1.21 20:07

7,8 km denně není nijak moc, orbitrek - tam zkušenost nemám. Já bych chtěla denně dát 10 km chůze, zatím jsem na 8 km, no uvidíme… ale já jsem stará stařena:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
28.1.21 20:08
@Anonymní píše:
@Hedvikaaa myslis? Jako snazim se zhubnout tak nevím

Tak jestli se snažíš zhubnout, tak tímhle opravdu zhubneš, protože tělo bude vydávat energii, kterou doteď nevydavalo, ale za dva tydny za tři to už určitě v takovém tempu nevydržíš pravděpodobně zhubneš a řekneš si,, aaaa mam dole čtyři kg tak to stačí,, a začneš zase nabírat :lol:
Pohyb by se měl zařadit pozvolna par x v tydnu, aby jsi měla kam přidávat až hubnout přestaneš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35711
28.1.21 20:11
@Anonymní píše:
Ahoj
Nebyla jsem zvykla tolik chodit a cvicit, spis sem celej den prosedela a ted davam kazdej den 7,8km prochazky a 5krat tydne orbitrek 60minut. Bojim se abych to neprehnala? Dekuju

Taky od nového roku chodím každé ráno 7,5 km a pociťuji větší hlad :) ale mám jenom tu chůzi a hodně se naběhám v práci. Možná bys mohla orbitrek vypustit a cvičit jenom třikrát týdně jako doplněk k té chůzi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 20:12

@Hedvikaaa asi takhle ja nechodim do prace ani do skoly takze nic moc jinyho v dennim rezimu nemam takze jdu na dve hodky ven se psem tech 7 8 km abych aspon nejak zabila cas.

• Citovat
  • Nahlásit
20583
28.1.21 20:12

Pohyb bys měla nabírat postupně, začít a přidávat čas/ vzdálenost. A taky to chce nějaký den klidu, ať se tělo muze zregenerovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
28.1.21 20:13

Z 80%ti procent se hubne stravou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3424
28.1.21 20:14

@mamoch

Ahoj, zaujalo mě, jak každý den chodíš x kilaku. Prosím tě, jak ses k tomu „dopracovala“? Jak jsi začala, postupně jsi pridavala? Chodíš v terénu nebo spíš rovina?

Jinak ti moc fandím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3116
28.1.21 20:30
@Anonymní píše:
Ahoj

Já nechodím, jen běhám na orbitreku, taky 5× týdně 60 "minut a je to pro mě dostačující. Samozřejmě, že. Mám upravenou i stravu a hubnu krásně. Na orbi běhám teď zátěž 1-3, radši intenzívně bez posilovačky. Až budu zhublá tak, jsk chci, začnu si nastavovat i terény.
Taky bych ráda chodila ven, ale HO a online výuka mi to mic neumožňují.
Ale jsem takhle spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
28.1.21 20:39
@Anonymní píše:
Ahoj

Raději zvolni. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2461
28.1.21 20:39
@Anonymní píše:
Ahoj

A co na to rika tvoje telo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 21:10

No prochazky nechci vynechavat protoze jak rikam nechodim do prace do skoly tak tohle zabije aspon cas

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat