Není to podle vás špatná kombinace?

Anonymní
29.11.19 18:46

Není to podle vás špatná kombinace?

Ahojky, dělám už 10 rokem krasobruslení, rozhodla jsem se začít chodit do posilovny a trochu nabrat svaly, jen nevim jestli to neni zbytecny když dělám krasobruslení při čem jsem slysela ze se pálí svaly, tak jestli si náhodou nehazu klacky pod nohy. Proste ani nevim jetsli je krasobruslení kardio nebo je to kombinace nabirani svalu a kardia. Proste nevim a potrebuju poradit. dekuji předem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13039
29.11.19 18:48

No tak pokud děláš 10 let krasobruslení, tak máš asi nějakého trenéra, ne? Prober to s ním…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
29.11.19 18:50
@Anonymní píše:
Ahojky, dělám už 10 rokem krasobruslení, rozhodla jsem se začít chodit do posilovny a trochu nabrat svaly, jen nevim jestli to neni zbytecny když dělám krasobruslení při čem jsem slysela ze se pálí svaly, tak jestli si náhodou nehazu klacky pod nohy. Proste ani nevim jetsli je krasobruslení kardio nebo je to kombinace nabirani svalu a kardia. Proste nevim a potrebuju poradit. dekuji předem.

Zeptej se svého trenéra, případně doktora/fyzioterapeuta v klubu. Nějakým způsobem je určitě dobré budovat si svalstvo pro lepší výkonnost a kardio zas pro výdrž, ale co konkrétně je vhodné pro Tebe, v jaký podobě, jak často, to by Ti měl říct trenér. Taky záleží na jaké úrovní bruslíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 18:52

No bruslim na úrovni trojtych skoku takže zatezovatelne @yocheved

• Nahlásit
  • Citovat
323
29.11.19 18:59
@Anonymní píše:

Já myslela, zda na úrovni nějakého volnočasového kroužku/se soukromým trenérem/v klubu, apod. Nejlépe Ti poradí ten, kdo Tě vede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
863
29.11.19 19:12

To je docela vtipný…, děláš 10 let nějaký sport a jdeš se tady mamin zeptat na rady jo? :think: :lol:
Jsi troll nebo trénuješ sama na své triko a nejsi s nikým z oboru v kontaktu? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
29.11.19 19:23
@Anonymní píše:

Tak to gratulujem :kytka: sikulka. Určite to preber s trénerom, zvlášť ak sa systematicky pripravujes na závody, a máš do toho balet, tanec, suchú prípravu, bude lepšie keď ti dá tréner (nemusí byť nutne tvoj, zeptaj sa I iných, mimo klubu) tipy, na čo sa sústrediť ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
29.11.19 19:40

Každý sport má k sobě i „suchou přípravu“. U nás krasobruslařky normálně cvičí i mimo led, tak se zeptej, jestli je posilovna vhodná a ideálně co bys měla dělat za cviky. Při každém sportu se spaluje, ale každý sport bys měla dělat tak, aby byl pořád zdravý. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
29.11.19 20:13

To je snad standard u krasobruslaru - led, suchá, běh, posilovna a fyzio. Posilovna nemusí automaticky znamenat že budeš vypadat jako Schwareneger.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 21:11

Spis by mě zajímala odpověď, jestli se při krasobruslení paleji svaly nebo naopak jdou do objemu :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama