Není to tam....

Anonymní
24.2.21 19:51

Není to tam....

Ahoj, seznámila jsem se s jedním mužem. Viděli jsme se cca 5×, Máme dost společných věcí, rozumíme si, i jsme spolu spali. Podle toho, co jsme si říkali a psali. si myslím, že mu nešlo jen o sex. Nedokážu si představit, že by toto nějaký chlap dělal jen kvůli sexu. To by to radši vzdal než by toto dělal.
Dnes z něho vypadlo, že to tam necítí. Že by moc chtěl, ale že mu to nejde. Mě to samozřejmě mrzí, po dlouhé době to byl někdo, s kým se mi to líbilo.
Můžete mi někdo poradit, co je za problém?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10537
24.2.21 19:55

Prostě nezafungovala chemie, to se stává. Alespoň byl upřímný a nehrál před tebou divadlo dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9551
24.2.21 19:56

Šlo mu jen o sex. Teď půjde o dům dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
24.2.21 19:58
@Anonymní píše:
Ahoj, seznámila jsem se s jedním mužem. Viděli jsme se cca 5×, Máme dost společných věcí, rozumíme si, i jsme spolu spali. Podle toho, co jsme si říkali a psali. si myslím, že mu nešlo jen o sex. Nedokážu si představit, že by toto nějaký chlap dělal jen kvůli sexu. To by to radši vzdal než by toto dělal.
Dnes z něho vypadlo, že to tam necítí. Že by moc chtěl, ale že mu to nejde. Mě to samozřejmě mrzí, po dlouhé době to byl někdo, s kým se mi to líbilo.

Problém je, že tohle většinou říkají ženské, něco jako „nepřeskočila jiskra“, ale jak vidíš, může se to stát i chlapovi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
24.2.21 20:08

Nezafungovala chemie…s tímto se těžko něco dělá. Osobně se mi to také stalo. Měl o mě zájem jeden muž, moc hodný, spolehlivý, víceméně zn. ideál, ale z mé strany ani ťuk, prostě mě vůbec nepřitahoval…to se stává…a ani to není tvá chyba :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5446
24.2.21 20:11

Tím, že ti to řekl, naopak odpadl problém, který bys za měsíc řešila - viz místní diskuse, jak se chlapi neozývají, nezajímají… Aspoň to nenechal vyšumět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
24.2.21 20:13

Jednoduchy, proste se s nim rozluc a bez o dum dal..to se stava.., zas potkas nekoho jinyho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 20:14

Dobře, ale my jsme spolu spali a nevypadal, že by se mu to nelíbilo.

• Citovat
  • Nahlásit
1077
24.2.21 20:21

Po sexu jste se viděli kolikrát? Jestli jste se po sexu už neviděli, šlo mu jen o jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
24.2.21 20:24
@Anonymní píše:

Nelíbí se mu to (jako celek) natolik, aby dlouhodobě zůstal jen a pouze u toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18500
24.2.21 20:29
@Anonymní píše:

Prostě necítí to wauuu. Dal tomu šanci, ale marně. A patří k těm slušným, co ti nelžou kvůli dostupnému sexu a řekl to na rovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
24.2.21 20:38
@Anonymní píše:

To je ale jedno…treba citi, ze ty chces neco vic a pn ne..proste nepatrej, neres, peoste to ber jak hotovou, vyrizenou vec..to, ze se mu sex libil neznamena, ze jiskra preskocila..zkusili jste to, nevyslo to a je hotovo…infodrmace, jestli te mel jen na sex ti je k nicemu…zachovej si dustojnost, napis mu, ze jsi ho rada poznala, at se mu dari a cau..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
24.2.21 20:49

Možná to z jeho úhlu pohledu neklaplo právě v té posteli, těžko říct :nevim: Každopádně bych po důvodu nepátrala, byla bych ráda za upřímnost a šla dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 20:53
@Imi93 píše:
Možná to z jeho úhlu pohledu neklaplo právě v té posteli, těžko říct :nevim: Každopádně bych po důvodu nepátrala, byla bych ráda za upřímnost a šla dál.

Tak to by se mnou nespal 2× za sebou.

• Citovat
  • Nahlásit
5983
24.2.21 21:01
@Anonymní píše:

Normální situace, to se stává, taky se určitě nedokážeš zamilovat do každého s kým si máš co říct, máš s ním společně zájmy.. Je potřeba něco navíc, jiskra, chemie..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat