Zprávu si zobrazil a nic neodpověděl - není to trochu moc?

Anonymní
15.3.21 10:26

Není to trochu moc?

Ahoj, balil mě jednou jeden kluk, ale já jsem v té době ještě o kluky moc nestála, jelikož jsem šla zrovna na VŠ a chtěla jsem se tam trochu uchytit. Kdyby to přišlo v jiné době, asi bych se zachovala jinak. Kluk mě chtěl někam pozvat do kina a já jsem návrh odmítla.
Nyní jsme se viděli, a říkala jsem si, že bude zajímavé se vidět po takové trochu delší době. Poslala jsem mu žádost na FB, přijal ji, a když jsem mu napsala, tak hned slušně odpovídal. Ve vztahu měl i nezadaný. Domlouvali jsme se na srazu a když jsem do skupiny napsala že jdu také, tak pod to napsal super a dal tam palec nahoru. Z toho jsem usoudila, že mu nevadí mě vidět a není na mě asi naštvaný, že jsem s ním tenkrát nešla.
Dokonce jsem si říkala, že se k tomu vrátím a zavedu na to řeč, že jsem tenkrát byla taková ještě nevyzrálá holka…
Na tom srazu byl takový odměřený, až lehce arogantní, vůbec mě nenechal nic říct. To jsem moc nechápala, proč tohle dělá. Ani jsem mu nemohla nic říct. Přišlo mi to, co dělal, hrozně zbytečné…
Já jsem mu pak ještě po srazu popřála pěkné vánoční svátky, a dodala jsem tam, jestli by se nechtěl třeba vidět a zprávu si zobrazil a nic neodpověděl.
Není to trochu moc? Aspoň jsem si říkala, že mohl něco odepsat, i kdyby nechtěl ze slušnosti…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3512
15.3.21 10:28

A to na nezodpovězenou zprávu myslíš ještě po čtvrt roce? To mi teda přijde trochu moc :think:

Příspěvek upraven 15.03.21 v 10:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30169
15.3.21 10:34
@Anonymní píše:
Ahoj, balil mě jednou jeden kluk, ale já jsem v té době ještě o kluky moc nestála, jelikož jsem šla zrovna na VŠ a chtěla jsem se tam trochu uchytit. Kdyby to přišlo v jiné době, asi bych se zachovala jinak. Kluk mě chtěl někam pozvat do kina a já jsem návrh odmítla.
Nyní jsme se viděli, a říkala jsem si, že bude zajímavé se vidět po takové trochu delší době. Poslala jsem mu žádost na FB, přijal ji, a když jsem mu napsala, tak hned slušně odpovídal. Ve vztahu měl i nezadaný. Domlouvali jsme se na srazu a když jsem do skupiny napsala že jdu také, tak pod to napsal super a dal tam palec nahoru. Z toho jsem usoudila, že mu nevadí mě vidět a není na mě asi naštvaný, že jsem s ním tenkrát nešla.
Dokonce jsem si říkala, že se k tomu vrátím a zavedu na to řeč, že jsem tenkrát byla taková ještě nevyzrálá holka…
Na tom srazu byl takový odměřený, až lehce arogantní, vůbec mě nenechal nic říct. To jsem moc nechápala, proč tohle dělá. Ani jsem mu nemohla nic říct. Přišlo mi to, co dělal, hrozně zbytečné…
Já jsem mu pak ještě po srazu popřála pěkné vánoční svátky, a dodala jsem tam, jestli by se nechtěl třeba vidět a zprávu si zobrazil a nic neodpověděl.
Není to trochu moc? Aspoň jsem si říkala, že mohl něco odepsat, i kdyby nechtěl ze slušnosti…

Vánoce byly před 3 měsíci… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7402
15.3.21 10:45

Ještě počkej, třeba ti odpoví, je to moc brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5965
15.3.21 10:47

Ten už ti neodpoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
45789
15.3.21 10:53

Nepsala si sem uz náhodou o tom jednou? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19640
15.3.21 11:03
@a12 píše:
Nepsala si sem uz náhodou o tom jednou? :think:

minimálně. Už jsem to tu párkrát četla, jen se občas lišily drobnosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
15.3.21 11:05

Vidět tě nechce…víc v tom nehledej. A nauč se komunikovat, normálně napřímo ne přes FB a zprávy, to vždy vede špatným směrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4366
15.3.21 11:17

Zase ti tady lidi napíšou, že prostě jen nemá zájem. Není arogantní, ani jeho chování není příliš, není ani zhrzený. A už ten příběh znovu nepiš. Pokaždé se dozvíš totéž. A většina z nás si pamatuje, že už to sem píšeš minimálně potřetí. Anonym není záruka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
15.3.21 11:22
@Anonymní píše:
Já jsem mu pak ještě po srazu pop
řála pěkné vánoční svátky, a dodala jsem tam, jestli by se nechtěl třeba vidět a zprávu si zobrazil a nic neodpověděl.

A ty stojíš o takovýho…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9418
15.3.21 12:04

Nemá o tebe zájem už se s tím smiř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15943
15.3.21 12:12

Vánoce? Si se teď probudila, že to řešíš po čtvrt roce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2527
15.3.21 13:30

Nemá zájem ;) nic víc v tom nehledej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
15.3.21 18:16

Tvoje starosti na naše hlavy :jazyk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
18.3.21 08:29

Kašli na to, on je evidentně uražený -ješitnost. až bude čas najdi si někoho, kdo bude mít opravdu zájem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat