Reklama

Není tu ještě někdo vzhůru? Nemůžu spát

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lollitka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 17.03.18 02:50
Není tu ještě někdo vzhůru? Nemůžu spát :-(

Ahojte,
ponocujete ještě někdo? Já od ledna hrozně špatně spím, někdy usnu až mezi 3. a 5. hodinou ráno, dnes zas nemůžu usnout. Navíc mám veliké úzkosti, je mi blbě od žaludku. Nejste na tom někdo podobně? Nebo třeba jen ta nespavost? Díky, já už nevím, co mám dělat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Lenka_Hal
Závislačka 4846 příspěvků 17.03.18 02:53

Zkus si vzit pred spanim Magnesium.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 17.03.18 02:58

@Lenka_Hal Mám tu Magnesii lactici, myslíš, že si ho tedy mám vzít? Jak působí na spaní? Díky.

Lenka_Hal
Závislačka 4846 příspěvků 17.03.18 03:05

Pry je hlavne na nespavost typu, ze sice usnes, ale brzo se vzbudit a nezaberes, ale za zkousku nic nedas, treba zafunguje I u tebe. Co nejaka relaxacni hudba. Nebo nepijes neco s kofeinem odpoledne. Ja treba nemuzu normalni caj odpoledne. jinak taky nezaberu.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 17.03.18 03:10

No kofein se snažím jen dopoledne, dnes jsem neměla žádný. Vzbudila jsem se už v 5:30 a nemohla jsem usnout :-(, tak jsem doufala, že alespoň večer zaberu a ono zas nic. A co že nespíš ty?

Jarinm6
Nováček 9 příspěvků 17.03.18 04:04

Někdy je to prostě stresem…nevím jak bych poradil aby jsi vypla…je to nejhorší, když máš nějaký stres…či nad něčím stále přemýšlíš…a nejhorší je to, ze nad tím člověk premýšlí…ikdyž nechtěně…kdy má jit spat…hodně se toho honí hlavou :?

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 17.03.18 04:31
@Jarinm6 píše:
Někdy je to prostě stresem…nevím jak bych poradil aby jsi vypla…je to nejhorší, když máš nějaký stres…či nad něčím stále přemýšlíš…a nejhorší je to, ze nad tím člověk premýšlí…ikdyž nechtěně…kdy má jit spat…hodně se toho honí hlavou :?

Uz spis?

Lollitka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 17.03.18 04:37

@lucka.Kr Nespím pořád a je mi blbě :-(.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 17.03.18 04:38

@Jarinm6 Já vím, já nespím už od ledna. Rozjel mi tu nespavost Champix, který jsem brala na odvykání kouření, ale už ho asi 8 týdnů neberu a nespím stále.

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 17.03.18 04:39
@Lollitka píše:
@lucka.Kr Nespím pořád a je mi blbě :-(.

Me taky. Boli me oci, duse jeste vic. Vsechno se nejak pohnojilo. Nemuzu ani zhasnout svetlo :( zrejme mame ten samy problem

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 17.03.18 04:41
@Lollitka píše:
@Jarinm6 Já vím, já nespím už od ledna. Rozjel mi tu nespavost Champix, který jsem brala na odvykání kouření, ale už ho asi 8 týdnů neberu a nespím stále.

Jsi doma sama?

Lollitka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 17.03.18 04:42

@lucka.Kr Tak to mě mrzí :-(. A když píšeš, že tě bolí duše, stalo se něco? Nebo to přišlo jen tak? Léčíš se na psychiatrii? Já už 10 let. A proč nemůžeš zhasnout, bojíš se tmy? Já také všude svítím.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 17.03.18 04:43

@lucka.Kr Nejsem sama, ale všichni spí. Ty jsi sama doma?

lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 17.03.18 04:50
@Lollitka píše:
@lucka.Kr Tak to mě mrzí :-(. A když píšeš, že tě bolí duše, stalo se něco? Nebo to přišlo jen tak? Léčíš se na psychiatrii? Já už 10 let. A proč nemůžeš zhasnout, bojíš se tmy? Já také všude svítím.

Jsem doma sama. Tema je bohuzel zdlouhave a do SZ. Na psychiatrii nejdu, nechci chemii do tela. Nechci koukat do tmy. Navic mam selest v usich, takze je to ve tme k zblazneni. Ne ze bych se bala, ale tma je mi neprijemna.
Je skoda, ze nemuzes mluvit s muzem, treba by ses unavila a usnula.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 17.03.18 04:54

@lucka.Kr Aha, ten šelest musí být nepříjemný. Já muže nemám ještě :-(. Já právě léky beru, nakonec jsem musela. Ale nevyřeší všechno, chodím i na terapii a pracuji i sama na sobě, ale někdy to na mě vše dolehne. Asi se půjdu pokusit usnout, tak zatím dobrou noc a díky a tobě přeji, ať už usneš.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >