Reklama

Není tu nějaký laborant? Dotaz na výsledky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 13:34
Není tu nejaky laborant? Dotaz na vysledky

Ahoj, mam dotaz na někoho z oboru. Prosím, jak je mozne, že jsem včera mela pri rozboru moče mela leukocyty cca 80 a bakterie cca 200 (bez jakýchkoli potizi) a dnes pri opakovaném odběru vse negativní, uplne čisté.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 20.04.18 13:40

Třeba jen chyba laboratoře

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 20.04.18 13:41

Leukocyty nevím, ale u bakterií ano - kontaminovaný od­běr.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 13:42

Dekuju…chyba laboratore…jako ze to vymeni? nebo to nechaji nekde dlouho stat?

ka2ka
Extra třída :D 12668 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 13:43

Můžu vědět co se ti na těch výsledcích pořád nezdá? Ptáš se po nejmín potřetí :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 14:07

Jen nechápu, jak se během 24h takhle zásadně ta moc muze změnit…

ka2ka
Extra třída :D 12668 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 14:11

To je stejná laboratoř?

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 20.04.18 14:13
@ka2ka píše:
To je stejná laboratoř?

Podle fotek je každá zpráva z jiné

ka2ka
Extra třída :D 12668 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 14:14
@ivašot. píše:
Podle fotek je každá zpráva z jiné

taky si myslím, proto jsem se ptala :think: ono to nemá význam testovat pokaždé v jiné laboratoři

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 20.04.18 14:22
@Anonymní píše:
Jen nechápu, jak se během 24h takhle zásadně ta moc muze změnit…

Tak bakterie jsou jasné = blbě ses vyčůrala do zkumavky nebo si nečůrala rovnou do zkumavky, ale přelévala z jiné nádoby a ta byla špinavá. To nebude chyba laboratoře, ale tvoje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 14:24

Laboratoř jina…Ale to nemůže hodit takovej rozdíl..každá na svý referenční meze..Ale…bakterie ok..Ale ty leuko nechapu..jen mě to zajímá, je to pro mě záhada :mrgreen:

blumen
Hvězda diskuse 40350 příspěvků 20.04.18 14:37

Oboje byla ranni moc, stredni proud po omyti? Asi znecisteni spatnym odberem/manipulaci.

BaMaK
Závislačka 2753 příspěvků 33 inzerátů 20.04.18 14:37

Neberes ATB?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 14:43

Oboje stejny…Včera po sprše, střední proud..dnes po vaně střední proud…atb neberu…jen mám pylovou alergii momentalne…jinak nikde nic…jen včera jsem si vzala zodac jeste pred curanim a stříká symbicort..prave na tu alergii…dneska az pozdejs

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 17:02

A ted mi poslala dr. vysledky vcerejsi odpoledni bakteriologie - negativni :-) a prej to muze bejt timhle: výsledky se mohou takto lišit dle způsobu odběru( omýtí genitálu ) a porce moči ( zachycení hned prvních kapek či posledních zbytků ) čas odběru(jak dluho byla moč v močovém měchýři). tak to jen pro zajimavost :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama