Je tu doktorka? Dítě má děsný kašel

995
2.2.16 18:36

Není tu prosím nějaká dětská doktorka? Potřebuju radu

DObrý den. Dnes jsme byli s naší skoro 6 letou u dr. Má děsnej kašel. Dráždivej. V noci nemůže spát. Má ho od středy- to jsem začala dávat Stoptusin…jenže o víkendu se mi to zdálo horší, tak jsem v sobotu na radu koupila na noc Sinecod. Vůbec jí to v noci nepomohlo a kašla dál. Takže dnes u dr. Vzala jí Crp- v pořádku…nasadila nám inhalátor Ecobec přes nějaký ten nástavec. Zatím to měla 1× to jedno stříknutí v poledne a teď večer. Zdá se mi, že ten kašel je snad horší…Můžu jít zkusit zase dát na noc ten Sinecod? Ptala jsem dr. jestli mám dávat Stoptusin a ten Sinecod na noc a prý ne, když jí to nepomáhá. Mám hrůzu z té noci. Přijde mi, že od toho poledne co jsme přišli domů a dýchala to, že je to snad horší. Prosím poraďte. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2887
2.2.16 18:40

Nejsem lekarka. Ale kdyz maji moje deti drazdivy nocni kasel (dcera vzdy u toho blinka), tak nasadim droseru. Mozna ti tu poradi neco lepsiho. Preji klidnou noc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7592
2.2.16 18:42

A nebylo podezření na „ČERNÝ KAŠEL“???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
2.2.16 18:42

No ona ho má i během dne…mě jde právě o to, jestli když ten Ecobec dýchá, můžu zkusit ten Sinecod. Nic jiného doma nemám. Ale díky. A ta drosera je prosím co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
2.2.16 18:43

Pannda: no to by snad dr. řekla…:-((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7592
2.2.16 18:44

Příznaky černého kašle

- Suchý, dráždivý a sípavý kašel, který nereaguje na běžnou léčbu

- Dávení až zvracení

- Zástava dechu

- Zvýšená teplota

- Hubnutí, celková schvácenost

- Vykašlávání hlenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7592
2.2.16 18:45
@baculkaji píše:
Pannda: no to by snad dr. řekla…:-((

No mě to napadlo, když jsi zmínila, že se vše horší a léky nezabírají…
Každopádně, pokud bude v noci k neudržení, jela bych do špitálu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2887
2.2.16 18:46

@baculkaji koupis v lekarne-homeopatika, maji to i ve forme sirupu-drosetux(ten jsem nezkousela)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
2.2.16 18:49

Pannda: určitě bych v noci jela…to je jasný…má ten suchý, dráždivý…myslím, že bez sípání…nedáví se a nezvrací…nezdá se být schvácená
mě v to chvíli vůbec nenapadlo, zeptat se, za jak dlouho by to mělo pomoct…jdeme v pondělí na kontrolu, ale při zhoršení máme přijít dřív

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
2.2.16 18:49

Ejhle: díky, už jsem si to taky našla:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60383
2.2.16 18:50

Tady se to pediatry koukam jen hemzi. :mrgreen:
by byly fakt sebevrazi, odyby se tu praskli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24459
2.2.16 18:52

@baculkaji Majda vždycky takhle nasucho hrozně kašlala, hlavně v noci :roll: Černý kašel neměla, měla trošku zvětšené krční mandle a při viroze se samo zvětšily ještě více a takhle ji dráždily v tom krku.
Pomohl Dithiaden - nebo Fenistil, nějaké antihistaminikum prostě. Jen na noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
2.2.16 18:56

Lama Lama: no já ani nečakala, že by se prozradily pod nickem… stačí být anonymní, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
2.2.16 19:02

Pipet: tak u nás je to bohužel i přes den…o zvětšených mandlích nemluvila…no dithiaden nemám ani Fenistil…mě jde o to, jestli se to s tím Ecobec může míchat…ale moc díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
2.2.16 19:03

Tak jsem teď koukala na ten inhalátor a píší o něm, že začíná fungovat asi tak za týden, že jsou to kortikoidy na léčbu astmatu a že není vhodný na akutního dýchacího onemocnění. (Vzhledem k tomu, že vím, že jsi z blízka, tak bych tě poprosila o iniciály vašeho pediatra :think: )
Já dávám na noc Ditustat, ten je volně prodejný a jak už tu padlo tak antihistaminika (ale fakt jen na noc). Ten Dithiaden je lepší, ale Fenistil taky pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama