Nenormální vztahy a "hloupé" diskuze?

12101
23.11.15 16:14

Nenormální vztahy a "hloupé" diskuze?

Zdravím všechny. :mavam:
Možná zákládám taky další hloupou diskuzi, ale už mi to vážně přijde nenormální. Jen dnes několik diskuzí o evidentně nefunkčních vztazích - jeden s ledovcem, další zjistila po 10 letech exekuce, nebo magor, co hulí…a tak bych mohla pokračovat. Mám pocit, jestli je to vůbec normální a možné, že je tolik „slepic“ (omlouvám se ale vážně mi tak přijdou), které se musejí ptát, zda zustat s chlapem, co je mlátí, chlastá, nepomáhá zkrátka naprosto evidentní sobci, agresoři atd. Těch diskuzí je tu denně několik. Nemám už ani kolikrát chuť zakl jakkoliv radit, jelikož mám někdy pocit, že už to není možné :roll: máte to v reálu ve svém okolí také tak? Věříte tomu? Nejsem naivní, vím že žijeme v šílené době a vztahy moc nefungují, ale povětšinou si nemyslím, že jsou to takové extrémy jako zde denně :think: děkuji za přečtení, názor, nebo cokoliv k tématu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28799
23.11.15 16:17

Taky mi teda podle emimina příjde, že nic jako normální vztah a vůbec život neexistuje :nevim: nevěry, agrese, exekuce až po „je ideální, ale už to není ono“ :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
23.11.15 16:18

Já osobně mám zrovna štěstí na úžasného chlapa, který mě miluje, nosí mě na rukou, je zajištěný, nemá exekuce, nechlastá… a děkuji za to pánubohu. Ale ve svém okolí znám nefunkčních vztahů několik. A většině těch diskuzí tady věřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
23.11.15 16:19

Reknu asi toto-takove diskuze necti a nereaguj na ne. JInak na tvou otazku odpovidam ano -znam ve svem okoli tolik lidi co ziji s ruznymi exoty at uz zeny ci muzi.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14234
23.11.15 16:19

Tak já si zase myslím, že nikdo nepíše, že by si chtěl vychvalovat vztah atd. prostě každý se jde vypovídat z problémů..
Takže proč ne.. Na začátku vztahu většnou lidi jsou jiní jak po 10-15 letech..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23402
23.11.15 16:22

Manžel vždycky říká „zase ctes ty horory?“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24430
23.11.15 16:25

Říká se, že až v manželství se tomu druhému dostaneš pod kůži. Ale nevím, nakolik to ještě platí, protože je tu plno lidí, kteří mají x let „boží vztah“ a pak je to najednou úplně naruby. Taky si kolikrát říkám, jestli je to možné, a upřímně si myslím, že některé ty příběhy jsou vymyšlené. Vážně si neumím představit, že by někdo potřeboval v těch absolutně šílených vztazích radu, jak z toho ven, když existuje jediná - vyhodit chlapa z baráku, protože to není chlap, ale dobytek. Taky si někdy myslím, že nás zakladatelky tahají za nohu, hlavně když dostanou jasné a dobré rady a na ně odpovídají stereotypně - ale když to nejde.
A ze svého okolí tak strašně disfunkční vztahy neznám. A když mám někdy pocit, že jiné snad ani neexistují, tak prostě na čas emimino vypustím a koukám kolem sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 16:26

@saadet Taky někdy nevím, co dotyčné chtějí slyšet. Možná se chtějí jen vypovídat. Občas tu jsou hloupé diskuze s hloupými dotazy, ale velice často čtu tady i hloupé odpovědi, takže řekla bych, že síly jsou vyrovnané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
23.11.15 16:27

No, je to zvláštní… podle emimina to vypadá že většina žen je neplodných, žije v nefunkčním vztahu, má problémy v rodině atd. atd…

ale zas o to víc si uvědomuju jak jsem šťastná, že se máme dobře…

• Nahlásit
  • Citovat
12101
23.11.15 16:29

Ja netvrdím, že všechny příběhy jsou smyšlené, nebo že by kolem mě byli samé ideální páry. Taky znám několik špatných vztahů, ale ne tyto extrémy…ale hlavně ty dotazy :roll: mlátí mě, nedává mi ani korunu a dětí si nevšímá co mám dělat?? Vážně se někdo na toto ptá? Event ze dne na den se změnil a je z něj hulvát co mi ubližuje - jakkoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
23.11.15 16:29

Tak na jednu stranu beru, že je to tady od toho, že si některé vylijí srdce a napíší svoje problémy, na druhé straně mi to teda hlava nebere, co někdy čtu. No lidská blbost je neskutečná. Ale to je život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
23.11.15 16:30

Jo, znám ve svém okolí spoustu vztahů, které by se daly napasovat do určité míry na cokoli tady.
Myslím, že je to dáno tím, že lidé mají pocit, že omezovat se kvůli něčemu je zcela zásadní chyba.
Dle mého je to zcela základní činnost, kterou musí rodič dítě naučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101
23.11.15 16:34

Urcite souhlasím v tom, ze je to tu i od toho, aby si nekdo mohl „vylit“ srdce, ale nekdy to je opravdu moc..jsem rada, ze se to nezdá jen me. Jina „fóra“ nenavštěvuji a nechci verit, ze emimi je nějaká „předloha“ 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101
23.11.15 16:37

@Sany80s tak ono je omezovat a omezovat. Pokud to myslis ve smyslu určitému přizpůsobeni se partnerovi, nasledne rodine a neni to na úkor člověka samého pak urcite. Ja obecne vidim jako obrovskou chybu absenci úcty, at uz mezi partnery, tak mezi lidmi obecne. Nemyslim tim rozhodne nejakou formu „pripos*ranka“, ale dnesni trend sebevědomí, samostatnosti a důležitosti sebe sama je myslim moc…nevim jestli to pisi srozumitelne, ale snad ano ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101
23.11.15 16:39
@pikola píše:
Manžel vždycky říká „zase ctes ty horory?“ :mrgreen:

Je fakt, ze obcas nas s pritelem emimi i velmi pobaví :mrgreen: tim nemyslim ty tragické osudy ale spis diskuze typu MIXÉREK :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama