Neobvyklé bolesti v 27 týdnu těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
62
30.11.21 15:00

Neobvyklé bolesti v 27 týdnu těhotenství

Dobrý den,

Jsem v 26+4 týdnu těhotenství.. Je to mé druhé těhotenství. Při poslední kontrole v 26+0 doktor zmiňoval, že se otevírá čipek ze strany děložní avšak je jen na 1 cm zatím, délka čípku pěkná 3,2. Mimino je v poloze hlavou dolů. Celé těhotenství samozřejmě provází různé tlaky bolesti atd. Ale už druhý den mám zvláštnejsi bolesti. Ani bych neřekla, že si někdy dávají ústup. Je to jak menstruace by měla začít.. Dříve mě bolely po stranách vazy a tak různě ale tohle bolí jak kdyby ve středu podbřišku. Zároveň jsem unavená a nemám vůbec chuť na jídlo. Střevní virózu nemá nikdo, nikam ani nechodím a na WC problém žádný. Netuším, jestli to řešit a nebo nene a je to běžné. Miminko je aktivní tak
normálně.

Děkuji za názory, Cas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
378
30.11.21 15:26

Já teď při druhém těhotenství tohle pociťuju už několik týdnů. Jsem 30+4.
Myslím si, že je to zkrátka příprava porodních cest+poslíčky.
Rozhodně ale nepodceňovat nějaké větší bolesti a případně si vyžádat kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
30.11.21 15:29

@Lilypad24
Já to u dcery neznám. To jsem zobala magnesium od nějakého 22 tt až do aleluja. Porod byl díky tomu i děsně dlouhý. Brala jsem tehdy na tvrdnuti ale bolesti k tomu nebyly právě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
30.11.21 15:32
@cassydiees píše:
@Lilypad24
Já to u dcery neznám. To jsem zobala magnesium od nějakého 22 tt až do aleluja. Porod byl díky tomu i děsně dlouhý. Brala jsem tehdy na tvrdnuti ale bolesti k tomu nebyly právě.

Tak to já taky brala od toho 20tt v prvním těhotenství. Ale proto, že mě tak strašně bolelo v kŕíži a tlačilo v podbřišku, že jsem myslela, že porodim. Tohle, co mám nyní jsou vlastně dlouhotrvající menstruační bolesti. Rozhodně ne jako kontrakce. Trvá to třeba několik hodin a pak klid a pak zase. Dneska třeba zatím ťukám NIC.Asi i záleží třeba na fyzický aktivitě v daný den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
30.11.21 15:33

@Lilypad24
Aktivita skoro žádná u mě. Jdu do obchodu ráno a toť vše. Mám nakazano moc nic nerobit a ani nemám síly. :D buď jsem unavená nebo neujdu víc jak ten obchod a to mám navrch jen 5 kg a jinak stihla holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
30.11.21 15:34

Jen dodám, že dnes jsem byla na posledním velkým utz. Vše v pořádku. Cervix 34mm. Takže to vážně nic není. Ale jak říkám, v případě nějakých nestandardních bolestí, bych určitě jela na kontrolu.To poznáš, že je něco jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
30.11.21 15:35

@cassydiees bude to dobrý :)holt už se to krátí a při druhém těhotenství jsme uź zase přeci jen starší a opotřebovanější :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
30.11.21 15:49

@Lilypad24
Diagnóza bude rozvrzaný podvozek a povolené spoje asi, no. :D
Tak snad. Tyjo to je super. Už bych také chtěla být aspoň v tom 30+ něco… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
30.11.21 16:42
@cassydiees píše:
@Lilypad24
Diagnóza bude rozvrzaný podvozek a povolené spoje asi, no. :D
Tak snad. Tyjo to je super. Už bych také chtěla být aspoň v tom 30+ něco… :pankac:

Však to je za chvíli. Přesně tohle jsem taky říkala snad předevčírem a už si tu pomalu začínám dávat věci bokem do porodnice :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7444
30.11.21 16:47

@cassydiees já jsem stejně jak ty a taky mívám tohle a tvrdne mi břicho dostala jsem od doktorky magnosolv ale jinak teda u mě se nic neděje nevím v pondělí mám další kontrolu po 4 týdnech ale měla jsem to delší dobu už a prý čípek se nezkracoval nic se nedělo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat